اتوران جدید من (منتظر نظرات عزیزان هستم)

shigr

Member
خیلی خوب و عالی بود اما منوش به نظر من کوچک بود بازم اگر تا جایی که میشه سورس میذاشتی بقیه هم استفاده کنند خوب بود البته می تونی بعضی از کذش ورداری بزار ی....

navanama

Active Member
برای استفاده شخصی خوبه ، اما اگه بخوای مجوز بگیری بفرستی تو بازار این مدل کشش نداره ، اگه جایی هم برای توضیح فارسی داشته باشه بد نیست موفق باشید

mohammad.sub7

کاربر فعال
به نظر من طرحش بد نیست . اما خیلی ایراد میشه گرفت . اولاً جستجو نداره داخلش. دوم اینکه نرم افزار ها تصویرشون نیست(شاید تو help باشه البته) . سوم اینکه از لحاظ پویا نمایی خیلی جالب نیست میشد داینامیک تر باشه. و ... اگه میخوای با کارهای قوی رقابت کنی حداقل باید جستجو رو رعایت کنی. در کل خوبه موفق باشی

از نظر گرافیکی شما رفتی به سمت منوهای ویندوز 8، دکمه های بزرگ با رنگ solid و بدون سایه، که بیشتر برای صفحات تاچ کاربرد داره مثل تبلت و گوشه های تاچ اسکرین.
به نظر من برای اینکه بیشتر جلوه بگیره از آیکونهای تک رنگ سفید استفاده کن.

9k=

آخرین ویرایش:

9up

Active Member
سلام جناب arsalanadz
خسته نباشید. کارتون خوب بود.
چون شما داخل پروژتون از فلش استفاده کردید یه سوال داشتم از خدمتوتن.
هدف من لود فایل اکسترنال به داخل فلش هست. یعنی یه تکستی رو از خارج از محیط برنامه فراخوانی و نمایش بدم. اون هم با فونت دلخواه.
خب، یه نمونه تقریباً کامل از این مثال توی خود مثال های MMB هست.
مشکل اینجاست که اگه فونت رو تغییر بدیم، متاسفانه در خروجی نامرتب نمایش داده میشه.
با اکشن اسکریپت 3 میشه این فونت را مرتب کرد و بدون مشکل نمایش داد. اما باز هم متاسفانه MMB فقط اکشن اسکریپت 1 را پشتیبانی می کند.
به شخصه برای حل این مشکل فونت Arial رو ادیت کرده بودم و به فونت دلخواه خودم اما با اسم Arail در آوردم. تقریبا مشکل حل شد اما چون فونت دیفالت ویندوز بود، نمی توسنتم با دستور Installfont نصبش کنم و حتما باید دستی نصب می شد و بعد از اتمام کار هم حتما باید پاک میشد که کاری سخت بود.
آیا راهی دیگه ای وجود داره؟
آخه چرا نباید فارسی رو ساپورت کنه؟
واقعا ما چه گناهی کردیم؟
:-?

arsalanadz

Member
سلام جناب arsalanadz
خسته نباشید. کارتون خوب بود.
چون شما داخل پروژتون از فلش استفاده کردید یه سوال داشتم از خدمتوتن.
هدف من لود فایل اکسترنال به داخل فلش هست. یعنی یه تکستی رو از خارج از محیط برنامه فراخوانی و نمایش بدم. اون هم با فونت دلخواه.
خب، یه نمونه تقریباً کامل از این مثال توی خود مثال های MMB هست.
مشکل اینجاست که اگه فونت رو تغییر بدیم، متاسفانه در خروجی نامرتب نمایش داده میشه.
با اکشن اسکریپت 3 میشه این فونت را مرتب کرد و بدون مشکل نمایش داد. اما باز هم متاسفانه MMB فقط اکشن اسکریپت 1 را پشتیبانی می کند.
به شخصه برای حل این مشکل فونت Arial رو ادیت کرده بودم و به فونت دلخواه خودم اما با اسم Arail در آوردم. تقریبا مشکل حل شد اما چون فونت دیفالت ویندوز بود، نمی توسنتم با دستور Installfont نصبش کنم و حتما باید دستی نصب می شد و بعد از اتمام کار هم حتما باید پاک میشد که کاری سخت بود.
آیا راهی دیگه ای وجود داره؟
آخه چرا نباید فارسی رو ساپورت کنه؟
واقعا ما چه گناهی کردیم؟
:-?

سویش مکس مشکلتو حل می کنه بازم اگه خواستی ایمیل کن
[email protected]

m-fsoftgroup

New Member
خيلي خوب بود به نظر بنده ولي خب دوستان ديگه هم گفته بودن بهتر بود كه يه جايي رو واسه كاربرد نرم افزار و جستجو نرم افزار ميزاشتي بهتر بود در كل موفق باشيد

sajad123456

New Member
سلام دوست من میشه لطف کنید و اگه کرسرهای موس زیبا داری بهم بدی.مثل پروانه یا .......

phontoms

New Member
سلام
کار خوبی بود
اما خلاقیتی توش ندیدم
کل صفحه استاتیک بود و خب کاربر رو خسته میکنه
اگه فقط 20 تا 30 درصد اوتوران رو پویا طراحی میکردید
عالی میشد
ما بقی رو هم که دوستان گفتند

جدیدترین ارسال ها

بالا