اتاق دانلود wall_e

hosienmax100

3D Artist
ُسلام ممنون بابت لینک های جدید

فقط اون آموزشی که من گفتم نمی دونم دایرکت شد یا نه ..اگر وخت نداری میشه لطف کنی بگی چه جوری اینا دایرکت میشن

ممنونم

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
متاسفانه لینک ها یا درست نیست یا لینک های قبلی نیست یا مستقیم نیست چون دانلود نمیشه:rose:

archsina

New Member
سلام وبا عرض خسته نباشید میتونید یک آموزش هم راجب کاربرد فوتوشاپ در تریدی مکس ارائه بدی چون من که اکثر کارها را که می بینم میبینم که با فوتوشاپ خیلی روی موضوع کار کردند با تشکر

wall_e

Well-Known Member
ُسلام ممنون بابت لینک های جدید

فقط اون آموزشی که من گفتم نمی دونم دایرکت شد یا نه ..اگر وخت نداری میشه لطف کنی بگی چه جوری اینا دایرکت میشن

ممنونم

سلام من دنبال این اموزش گشتم لینک پیدا نکردم.
لینکارم با لیچر مستقیم میکنم که یه هزینه پرداخت میکنی بعد میتونی مستقیم کنی.
متاسفانه لینک ها یا درست نیست یا لینک های قبلی نیست یا مستقیم نیست چون دانلود نمیشه:rose:
لینکارو تست کردم همشون سالم هستن البته زمانشون کم موده که تموم بشه.
سلام وبا عرض خسته نباشید میتونید یک آموزش هم راجب کاربرد فوتوشاپ در تریدی مکس ارائه بدی چون من که اکثر کارها را که می بینم میبینم که با فوتوشاپ خیلی روی موضوع کار کردند با تشکر
باشه حتما، پیدا کردم میزارم.

مدیر انجمن‌ها
wall_e جان من ادامه لینک های قبلی رو برا دانلود میزنم ولی دانلود نمیکنه چرا؟؟؟؟!!لینکها عوض شده که ادامشو دانلود نمیکنه؟

wall_e

Well-Known Member
احتمالا لینکا زمانشون تموم شده، فقط میتونی بگی کدوم اموزش دانلود نمیشه تا چک کنم؟

مدیر انجمن‌ها
اینارو
هنوزهم لنگ موندم نتونستم داانلود کنم:-?
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part13.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part12.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part11.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part10.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part9.rar

مدیر انجمن‌ها
راستی دو لینک هایی که مستقیم نیستن یه مشکلی هست من تو آموزش اول خواستم لینک 9 رو دانلود کنم از 1 دانلود میکنه چرا؟!!!!

wall_e

Well-Known Member
اینارو
هنوزهم لنگ موندم نتونستم داانلود کنم:-?
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part13.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part12.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part11.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part10.rar
Digital Tutors - Introduction to 3ds Max 2011.part9.rar

پارت 19 که نداریم کلا 17 تاس من چک کردم فقط پارت 12 با 11 کار نکرد چون زمانشون تموم شده.
اینارو که یه هفته میشه مستقیم کردم تو این یه هفته دانلود نکردی؟
راستی دو لینک هایی که مستقیم نیستن یه مشکلی هست من تو آموزش اول خواستم لینک 9 رو دانلود کنم از 1 دانلود میکنه چرا؟!!!!
اگه منظورت لینک هات فایلشون هست که من خودم تست نکردم
حالا اگه یکی دیگه هم اومد گفت لینکا مشکل داره پس داره دیگه باید لینک جدید پیدا کنیم:green:

مدیر انجمن‌ها
پارت 19 که نداریم کلا 17 تاس من چک کردم فقط پارت 12 با 11 کار نکرد چون زمانشون تموم شده.
اینارو که یه هفته میشه مستقیم کردم تو این یه هفته دانلود نکردی؟
عزیز دل 9 نه 19 :green::rose:

hollow

Member
سلام بر دوست مهربووون :rose:
اول اینکه دوباره کی لطف می کنید و لینکارو مستقیم می کنید ؟!
اخه من یه پارت از هر کدوم از آموزشای پنجم و ششمم مونده !:cry:
+ اینکه می خوام 4 تا از پارتای آموزش اول رو دوباره دانلود کنم آخه ظاهرا مشکل داره ... ولی لینک های اصلی آموزش اول هم درست نیست ...
می شه لطف کنید لینکای اصلیه آموزش اول رو هم درست کنید ...ممنون:rose:

hollow

Member
مهربوون لینکای مستقیم که اکسپایر شدن ... لینک های اصلی هم که خرابن ...می شه لطف کنید اینارو درست کنید ...ممنون

wall_e

Well-Known Member
سلام معلوم نیست دوباره کی مستقیم کنم،منظورت از خراب شدن لینک اصلی لینک همه اموزشهارو میگی؟

hollow

Member
منظورم اینه که لینک اصلی های آموزش اول که گذاشتید به هیچ جا نمی ره .... یعنی می ره تو یه صفحه سفید خالی !!
مال ولوم یک هم که می گه به خاطر کپی رایت ورداشتنش ... :
This file is either removed due to copyright claim or is deleted by the uploader.

جدیدترین ارسال ها

بالا