اتاق دانلود wall_e

منکه خودم نمیتونم پستمو انتقال بدم از مدیرا درخواست کردم که انتقالش بدن 2 روز گذشت خبری نشد منم بیخیال شدم:-?

فک کنم مدیرا کلا با انتقال دادن و منتقل شدن و امثالهم رابطه خوبی ندارن!
منم یه بار درخواست انتقال یه تاپیک دادم ولی خبری نشد.
به گمانم باید پیغام خصوصی براشون بذاری تا مطلع بشن از درخواستت ... :wink:

Sherlock_Holmes

Active Member
البته که باید پیغام خصوصی میذاشتی! اگه نذاری پس چجوری باید بفهمیم درخواستتون چی بوده!
من توی این پنج صفحه چیزی ندیدم پیغام خصوصی هم نداشتم ازت.. به کی گفته بودی؟

الان درخواستت رو برام پیغام بزن تا رسیدگی کنم..

wall_e

Well-Known Member
البته که باید پیغام خصوصی میذاشتی! اگه نذاری پس چجوری باید بفهمیم درخواستتون چی بوده!
من توی این پنج صفحه چیزی ندیدم پیغام خصوصی هم نداشتم ازت.. به کی گفته بودی؟

الان درخواستت رو برام پیغام بزن تا رسیدگی کنم..

خب معلومه پیغام خصوصی زدم دیگه البته به شما نه ها چون میخوام این پست انتقال پیدا کنه به انجمن دانلود شما میتونین اینکارو انجام بدین؟

GsGraphic

Well-Known Member
اموزش چهارم:

Modelling the Audi R8 in 3Ds Max

حجم حدود 2.300

final.jpg

کد:
[URL]http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=52785&stc=1&d=1296726877[/URL]

چرا اين حجمش اينقدر زياد شد؟:mad:
چند روز پيش كه نميشد دانلودش كني 900 تا بود
چطر شد الان شد 2 گيگ؟نكنه من اشتباه ديدم؟

wall_e

Well-Known Member
سلام.
میدونی چیشد من دوتا لینک از این اموزش دارم اشتباهی اون یکیو مستقیم کردم:green:
فردا درست میکنم میزارم عصبانی نشو:shock:

در ضمن 900 نبود که 1.500 بود.

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
خب معلومه پیغام خصوصی زدم دیگه البته به شما نه ها چون میخوام این پست انتقال پیدا کنه به انجمن دانلود شما میتونین اینکارو انجام بدین؟

آره عزیزم میتونم منتقلش کنم..
منتها یکم صبر کن چون من در مورد اون بخش یک مسایلی رو با مدیران ارشد مطرح کردم.. بعد از قطعی شدنش چشم..

pclord

کاربر متخصص
آره عزیزم میتونم منتقلش کنم..
منتها یکم صبر کن چون من در مورد اون بخش یک مسایلی رو با مدیران ارشد مطرح کردم.. بعد از قطعی شدنش چشم..

سلام

ایمان جان به نظر من آموزش ها و ابزار های مربوط به بخش سه بعدی تو قسمت خودشون زده بشن بهتره، مثلا مایا تو قسمت خودش ، تری دی مکس تو قسمت خودش و ... اینطوری هر کی آموزش تری دی مکس یا پلاگینشو خواست میاد قسمت مکس لازم نیست بخش دانلود رو بگرده ببینه کدوم برای مکس یا مایا ست.

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام

ایمان جان به نظر من آموزش ها و ابزار های مربوط به بخش سه بعدی تو قسمت خودشون زده بشن بهتره، مثلا مایا تو قسمت خودش ، تری دی مکس تو قسمت خودش و ... اینطوری هر کی آموزش تری دی مکس یا پلاگینشو خواست میاد قسمت مکس لازم نیست بخش دانلود رو بگرده ببینه کدوم برای مکس یا مایا ست.

منظورت آموزشهای ویدیویی که نیست؟ هست؟ یا ابزارها رو میگی فقط؟
چون کل آموزشهای ویدیویی الان اینجاست..

.

wall-e این لینکای جدید دقیقا هموناست؟
من یکیشو داشتم دانلود میکردم پارت 14 که رسیدم مهلتش تمام شد.. سری جدیدی که گذاشتی 14 و 15 (دوتای آخری) رو دانلود کردم الان ظاهرا با هم مچ نمیشن تا زیپشون باز بشه!
مطمئنی لینکا دقیقا همونا هستند که مستقیم شدند؟

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
آقا ایناییکه تو Hotfile هستند چرا سرعتشون اینقدر زیاده؟!:shock::)
200مگ تو 20دقیقه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

pclord

کاربر متخصص

من الان دیدم آموزش های ویدیویی هم تو بخش دانلود زده میشه، من میگم آموزش ها تو همین بخش دانلود آموزش های ویدیویی زده بشه، ابزار ها هم تو بخش مخصوص هر برنامه.

wall_e

Well-Known Member

.

Wall-e این لینکای جدید دقیقا هموناست؟
من یکیشو داشتم دانلود میکردم پارت 14 که رسیدم مهلتش تمام شد.. سری جدیدی که گذاشتی 14 و 15 (دوتای آخری) رو دانلود کردم الان ظاهرا با هم مچ نمیشن تا زیپشون باز بشه!
مطمئنی لینکا دقیقا همونا هستند که مستقیم شدند؟

اگه اسماشونو میگی اره بعضی ها اسماشون عوض شده که اسمشونو میتونی با هم مچ کنی تا از فشرده در بیان اون پارتی هم که میگی مهلتش تمو شده چک میکنم فقط میشه بگی پارت خراب تو کدوم اموزشه؟
تا کی آپ هستن اینا؟؟!

الان 3 روزه اپ هستن احتمالا 6-7 روزی بمونن.

Sherlock_Holmes

Active Member
اون سه تایی ها که مال i3D هستند.. VolumeII بخش 14 رو ایراد میگیره..
حالا دوباره گذاشتم دانلود ببینم شاید ناقص دانلود شده..

ویرایش:

پارت 14 رو دوباره دانلود کردم بازم ایراد گرفت ازش! کسی مشکلی نداشته؟
این متنش:
! E:\3d\I3D.Production.Instruction.with.3dsMax.2010.VolumeII.part14.rar: CRC failed in I3D.Production.Instruction.with.3dsMax.2010.VolumeII\I3D - Production Instruction with 3ds Max 2010 Volume_II\video\38_Extra_Props_Part_05.flv. The file is corrupt

آخرین ویرایش:

wall_e

Well-Known Member
اره دانلود کردم پارت 14 مشکل داره.
تو این اموزش 44 تا فایل تصویری هست که از 44 تا فایل تصویری 38 رو داره اما اکسترکت نمیکنه 39-40-41 رو هم اصلا تو پارتا نداره .
واسه همینه کامل اکسترکت نمیکنه.
با این حساب 4 تا از فایلای تصویری رو داشته نمیشیم.:-?

65309742986472787428.jpg

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
پس VolumeII رو دانلود نکنیم؟؟!لینک های غیر مستقیم داری بذاری از اونجا دانلود کنیم؟!

wall_e

Well-Known Member
خوب فقط 4 تا از فایلای تصویری ایراد داره فکر کنم ارزش داره دانلود کنینا:-?

جدیدترین ارسال ها

بالا