ابداع روشي جديد و جالب در نوشتن HTML توسط گروه گرافيك طراوت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام دوستان

نظرتون رو راجع به طراحي و برنامه نويسي اين سايت بنويسيد

www.maadgraph.com

ضمنا از يك روش جديد در نوشتن html استفاده كردم كه اگه يكي از صفحات رو save كنيد
خودتون حتما متوجه مي شيد !

البته تمام حقوق اين روش براي گروه گرافيك طراوت و Network Electoronic Design) Ned )
محفوظ است و البته هدف اين مدل Html هم همينه !!!!

قابل توجه آقاياني كه به كپي رايت اهميت ميدن

موفق باشيد

oxygenws

Active Member
منظورت چیه؟؟ هیچ چیز جالبی نداشت، گرافیکش هم خیلی بی ریخت بود.
اتفاقا خیلی از اصول برنامه نویسی HTML توش رعایت نشده.

لطفا دلیل درستی برای زدن این تاپیک بیارید. در غیر این صورت تاپیک حذف خواهد شد.

آره امير جان منظورم فايل هاي NED بود
كه اگه بعضي آقايون با شخصيت به خودشون زحمت ميدادند و صفحه رو ذخيره مي كردند بعد نظر مي دادند شايد مي فهميدند منظورم چيه !
شايد هم ذخيره كردند ولي به علت IQ بالا و هوش سرشار متوجه نشدند به هر حال خيلي جالبه كسي كه هيچ بويي از گرافيك نبرده به خودش اجازه ميده اين طوري روي حاصل كار سه ماهه گرافيست هاي با سابقه نظر بده !!

نكته جالب اين كه چه طور اين آقا رييس انجمن شده اون هم با اين سطح آگاهي بالا !

به هر حال من اميدوارم توي اين سايت واقعا زيبا ديگه با همچين رييس هايي مواجه نشيم كه به خودشون اجازه ميدن اين جوري انجمن ها رو خصوصي كنن
به هر حال اگه اين تاپيك هم حزف بشه مهم نيست

تا بعد ..... يا حق

Babak Sateli

Active Member
کار جالبیه
اما اگر این فایلها رو Rename کنیم که همه به صورت تصویر در میان ؟ من فکر کردم شما تصاویر رو Encode کردید!
راستی شما سایتتون رو در مرورگر Netscape دیده اید ؟ این مرورگر از قانون Transparency برنامه Flash حمایت نمی کند بنابراین Intro شما به صورت نامنظم در می آید. اما این ایده جالبی بود برای افراد خیلی مبتدی که دست دارند فایلهای تصویری رو با یک حرکت Save کنند.

oxygenws

Active Member
در برابر شما سکوت می کنم (فعلا حالی برای بحث نیست، مگر مابقی دوستان بخوان) و مسلما این دلیلی بر نداشتن جواب نیست.

بابک جان، نمی شه تصاویر رو انکود کرد، مگر اینکه این قضیه استاندارد شده باشه. یعنی مثلا خود توسعه GIF این خصوصیت رو تو خودش داشته باشه (که نداره) یا اینکه مرورگر ها چنین پروتکلی رو درست کنند.

موفق باشید، امید

Babak Sateli

Active Member
من هم همین عقیده رو دارم.
هنوز روشی برای ابدا کردن این مورد به وجود نیومده. تنها روشی که من دیدم و جالب هم بود این بود که تصویر اصلی رو به صورت Background در بیاری و روی اون رو با یک تصویر Transparent بپوشونی. این کار باعث میشه تا کسی نتونه با Right Click ماوس تصویر رو ذخیره کنه.
اما مشکل اینه که در نهایت این مرورگر هست که تصویر رو نشون میده و هیچ کاری هم نمیشه کرد و بالاخره میشه تصویر رو پیدا کرد.

با حرفت کاملاً موافقم

moein273

Member
واقعا گرافيست حرفه اي اين بايد سطح كارش باشه ؟
از نظر قيافه اصلن در حد و اندازه يك سري گرافيست نيست.

oxygenws

Active Member
حالا صحبت رو تکنولوژی جدیدی که ایشون کشف کردند زیاده :)
من فقط منتظر یک تلنگر دیگه از این جناب هستم تا جوابش رو بدم. به هر حال، ایشون بچه های اینجا رو پخمه فرض کرده.

hoom

Active Member
Ned Broonella گفت:
ضمنا از يك روش جديد در نوشتن html استفاده كردم كه اگه يكي از صفحات رو save كنيد
خودتون حتما متوجه مي شيد !

سلام

خیلی ببخشید یعنی عوض کردن اسم فایلها روش جدیدتونه؟ خب هرکسی با یه ادیتور ساده میتونه بفهمه که اون چه فایلیه، یا من اشتباه متوجه شدم؟

ارادتمند

a_mollaei

Member
moein273 گفت:
واقعا گرافيست حرفه اي اين بايد سطح كارش باشه ؟
از نظر قيافه اصلن در حد و اندازه يك سري گرافيست نيست.

از قول يه گرافيست كاملا حرفه اي:

اين گرافيك در حد يه گرافيست كاملا آماتور هم نيست. اگه بگي يه بچه 13-12 ساله طراحيش كرده مي شه قبول كرد.

iman_ebru

Active Member
من فكر ميكنم ايشون از آخرين تكنولوژي تبليغ براي سايتشون استفاده ميكنن

BeHnAm_akb

Active Member
من سايتتونو ديدم در مورد گرافيكش بيشتر به درد پوستر ميخورد تا سايت بايد بدونيد WEBDES فقط گرافيك نيست در مورد تغيير نام جالب بود اما نه اين كه يه روش و سبك حساب شه چون فرقي با قبلش نميكنه!
آقا اميد هم حق دارن چون معمولا از اين تاپيك ها زياده وبيشتر براي معرفي سايت هاشون راستي اين سايت جدا 3 ماه كار برده؟

در ضمن فكر نميكنم نيازي به نظر شما در مورد سطح اطلاعات مديران اين سايت باشه

سلام دوباره خدمت دوستان عزيزم در مجيد آنلاين

از نظر هاي همتون ممنون واقعا مفيد وسازنده بود ولي
فكر كنم خيلي از عزيزان متوجه منظور من نشدند !

عزيزان من هدفم نه تبليغات بود نه ثبت اختراع و نه از اين بحث ها فقط مي خواستم اين روش رو به شما بگم شايد مشكلات و ضعف هاشو با كمك هم رفع كنيم

ضمنا بعضي از دوستان گفته بودند كه اگه پسوند ها رو عوض كنن يا از يك اديتور ساده استفاده كنن ميتونند به اصل فايل ها دست پيدا كنند ولي مگه فايل هاي يه سايت فقط Gif هست يا فقط Jpg هست يا اصلا مگه فقط عكسه !
همتون مي دونيد و لازم به گفتن نيست كه توي يك سايت از فايل هاي مختلفي استفاده ميشه مثل : Swf - Php - Asp - Cgi - Css - Js ,......

حالا مگه طرف مقابل ( منظورم همون شخصيه كه قصد داره از سايت شما عكس اسكريپت و... كش بره ) خيلي با حوصله باشه يا علم غيب داشته باشه كه بتونه پسوند فايل هارو حدس بزنه يا اينكه بشينه دونه دونه پسوند هارو امتحان كنه تا به نتيجه برسه !

ضمنا اگه دوستان خاطرشون باشه من گفتم اين روش
كار رو براي طرف سخت مي كنه نه اين كه مانع از اين كار ميشه و هدفم از گذاشتن موضوع در اين انجمن اين بود كه با هم فكري دوستان اين روش رو كامل كنيم اگه شد !!!! نه اينكه به جون هم بيفتيم و اين جوري .....
چي بگم والا...............!!!

به هر حال اميدوارم دوستان منظورم رو فهميده باشند
راستي در مورد عنوانش هم اين ابداع و اختراع و اين حرف ها فقط و فقط براي جلب خواننده بود و بس !!!

موفق و سربلند باشيد !!!

يكي از دوستان گفته بود سطح گرافيك اين سايت به كار يك بچه ي 12 - 13 ساله شبيه !

چه جالب چون سطح كار سايت اين آقا در حد يه بچه ي 12 -13 هم نيست

دوست ديگري هم گفته بود بيشتر شبيه پوستره ايشون هم درست ميگن چون اين سايت واسه يك كانون تبليغاتي كه كارش تهيه پوستر و بيلبورده طراحي شده و نبايد انتظار داشت گرافيكش مثله سايت آقا مجيد باشه
چون اصلا رزومه ي فعاليت اين دو سايت با هم متفاوته !
يه سايت واسه تبليغاته يكي ديگه واسه آموزش !!!

اميدوارم همه دوستان موفق باشند

Network Eletoronic Design = NED

oxygenws

Active Member
ضمنا بعضي از دوستان گفته بودند كه اگه پسوند ها رو عوض كنن يا از يك اديتور ساده استفاده كنن ميتونند به اصل فايل ها دست پيدا كنند ولي مگه فايل هاي يه سايت فقط Gif هست يا فقط Jpg هست يا اصلا مگه فقط عكسه !
همتون مي دونيد و لازم به گفتن نيست كه توي يك سايت از فايل هاي مختلفي استفاده ميشه مثل : Swf - Php - Asp - Cgi - Css - Js ,......

حالا مگه طرف مقابل ( منظورم همون شخصيه كه قصد داره از سايت شما عكس اسكريپت و... كش بره ) خيلي با حوصله باشه يا علم غيب داشته باشه كه بتونه پسوند فايل هارو حدس بزنه يا اينكه بشينه دونه دونه پسوند هارو امتحان كنه تا به نتيجه برسه !
دوست عزیز، اون پسوندی که شما اونجا می بینی فقط ۳-۴ تا کاراکتر هستش که هیچ هویتی نداره. متاسفانه ناف ویندوز کاران رو با همین ظواهر بستند. نه عزیز، در لینوکس شما یک فایل با محتویات gif داشته باش در حالیکه پسوندش ahmad باشه، اونوقت فایل رو به راحتی می تونی بفهمی چیه، هه، کافیه روش دو بار کلیک کنی :)

در ضمن، همین فایل های قشنگت رو باز کن، می بینی که اون اولش نوشته GIF. به هر حال هر فایلی یک header ای داره که از اون طریق می شه فهمید محتویاتش چیه. (راه های دیگه ای هم هست که بی خیال)

در ضمن، بسیاری از فایل های سمت سرور که خروجی html دارند مثل html و php و asp (البته به طور معمول) و بسیاری دیگه هم که js و css هستند که باید به صورت متنی ذخیره بشن، کافیه تو notepad بازشون کنی.

ضمنا اگه دوستان خاطرشون باشه من گفتم اين روش
كار رو براي طرف سخت مي كنه نه اين كه مانع از اين كار ميشه
ببخشید کجا همچین حرفی زدید؟؟

هدفم از گذاشتن موضوع در اين انجمن اين بود كه با هم فكري دوستان اين روش رو كامل كنيم اگه شد !!!! نه اينكه به جون هم بيفتيم و اين جوري .....
چي بگم والا...............!!!

به هر حال اميدوارم دوستان منظورم رو فهميده باشند
نه جناب هدف شما چیزی والاتر از این حرفاست.
شما در سومین ارسالتون در انجمن نوشتید «6 ضمنا توصيه مي كنم يه سري هم به اين وب بزن»
در جهارمین ارسال «دوستان يه سري هم به اين سايت تازه تاسيس بزنين و نظرتون رو
بگيد ضمنا بگيد چقدر مي ارزه ؟»
پنجمین ارسالتون هم که همین تاپیک بوده.
و هفتمین هم یک کپی از این ارسال با تیتر «از شر دزدان كپي رايت راحت شويم !!!!» در انجمن عمومی اینترنت.

به هر حال همونطور که گفتی، اون سایت مال شما نیست، اما شما در اون شرکت کار می کنی :) درست نمی گم؟؟ :)

در ضمن، طبق صحبت ها در اون تاپیک دیگه ای که باز کردی، مسلما ممنون می شیم تا در مورد این روشتون کمی توضیح بدید :)

موفق باشید

Maxton

Active Member
خيلي باحاليد..اين چه طرز حرف زدنه؟با همتونم..با همه همتون به غير از بابك جان..من الان در حال امتحان كردنه روششون هستم..اما در مورد گرزافيك شخصا از سايت خوشم اومد..البته ضعف هايي هم داشت ولي من با اون صداي اولش واقعا حاليدم..سته نباشيد..هر وقت امتحان كردم جوابشو بتون مي گم گر چه خيلي ها امتحان كردند..

AliReza26

Active Member
1 - سايت هاي حرفه اي هيچ وقت نمي آيند كه از همچين روشي واسه پيج هاشون استفاده كنند و فقط اين روش بدرد سايتهايي ميخوره كه اومدند يه گرافيك من درآوردي واسه سايت هاشون درست كردند و فكر ميكنند سايتشون آخر زيبايي است و از ترس اينكه 4 نفر مثل خودشون اين سايت زيبا :lol: را ندزدند از اين روش استفاده ميكنند.....

2 - شما نبايد به خودتون اجازه بديد كه براي جلب خواننده عنوان تاپيك را به دروغ تغيير بديد....

3 - شما بعد از 10 - 15 روز عضويت از كجا فهميديد كه مدير هاي اين انجمن بي سوادند :lol: :lol:

4 - قوانين انجمن را زودتر بخونيد.....

5 - بهتره بيشتر تمرين كني توي گرافيك و يه نگاهي هم به سايتهاي دور رو برت بندازي چون بيشتر كاربر هاي اين انجمن مدير هاي سايتهاي حرفه اي و خيلي زيبايي هستند به خاطر همين هم فرق يه سايت حرفه اي و غير حرفه اي را ميدونند ...
اونوقت شما توي همچين جمعي داري واسه سايتت تبليغات ميكني و سايتت را به رخ اين جمع ميكشي؟؟؟؟

6 - در آخر هم بهتره اين تاپيك را فراموش كني و مثل بقيه ما با توجه به قوانين تو انجمن رفتار كني تا در كنار هم ضعفهاي هم را درست كنيم.....
امبدوارم از حرفهام نرنجي....
موفق باشي.... :wink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا