آیا کسی توانایی حذف داره!

G F

New Member
سلام، :)
من یه ویستا تو D نسب کرده بودم. بعدش ازش خوشم نیومد و تو C یه ایکس پی نسب کردم (البته C رو فرمتش کردم) به خیال اینکه فایل های ویستا رو تو ایکس پی می تونم راحت حذفشون کنم. ولی وقتی می خوام شاخه ویندوز و ... رو پاک کنم، Access is denied میده. جالب اینجاست که تغییر نامش میشه داد، منتقل به یه پوشه دیگه هم میشه کرد ولی پاک نمیشه!
درایو D رو فرمتشم نمی تونم بکنم چون 31 گیگ اطلاعات روش دارم.
این ویستای لامسب هم 8 گیگ جا گرفته! حالا من تموم اون پوشه های ویندوز و پروگرام فایلز و ... رو تو یه فولدر ریختم و می خوام این فولدرو پاکش کنم به زور! تو رو خدا به من بیچاره کمک کنید!!!
در ضمن از تکنیک حذف فایل های سیستمی از طریق داس هم امتحان کردم نشد که بشه! به این صورت:​

Start Menu\Run\CMD
C:\Documents and Settings\MHD>cd /d D:\New Folder
D:\New Folder>Attrib *.* /s -a -s -h -r>nul
D:\New Folder>del *.* /f /s /q /a>nul
Access is denied.
Access is denied.
Access is denied.
Access is denied.
.
.
.
.
Access is denied.
Access is denied.
Access is denied.
_<D:\New Folder
پیر شی جوون...!

the_king

مدیرکل انجمن
اگه UnLocker از عهده حذف کردنش بر نیاد مفهومش اینه یکسری اطلاعات اصلی ویندوز XP تان به هر دلیل نا مشخصی
در درون پوشه مورد نظر (مثلا New Folder) وجود داره که در این حالت پاک کردن پوشه، ویندوز XP تان را هم خراب
خواهد کرد.

ابتدا این صفحه اصلی UnLocker را ببینید تا با طرز کار برنامه آشنا شوید :
Unlocker is the solution!

و لینک مستقیم دریافت UnLocker 1.8.6 ( به حجم 237 کیلوبایت) :
Unlocker 1.8.6

پست از نصب کردن برنامه روی پوشه مورد نظرتان راست کلیک کرده و Unlocker را انتخاب کنید.

tutorial1.png

سپس مقدار No Action را روی Delete قرار دهید و دکمه OK را بزنید.

G F

New Member
The_King جان دمت گرم خیلی عالی بود.
این برنامه تونست 4گیگ از این فایل ها رو پاک کنه ولی بقیه رو نتونست. بازم خیلی کمک کرد. اگه می دونستم چرا بقیه پاک نمیشن خیلی خوب بود چون مطمئنم هیچ برنامه ای از این فایل ها استفاده نمی کنه و هیچکدوم مربوط به ویندوز XP نمی شه. خودم حدث میزنم ویستا یک ورژن جدید از NTFS رو استفاده کرده که XP ازش سر در نمیاره!
به هر حال ممنون. :D

جدیدترین ارسال ها

بالا