آیا ویندوز 7 ویروس میگیره(uac)؟؟؟؟

SajadCG

کاربر فعال
سلام خدمت همه دوستان .

می خواستم نظرتون را در مورد اینکه آیا ویندوز 7 ویروس میگیره یا نه بپرسم.؟؟؟ و آیا این برداشت من درست هست؟؟؟

نظر شخصی:

توی ویندوز 7 اگهUAC روشن باشه ویروس ها مجوز کپی یا انتقال را روی سیستم را پیدا نمی کنند و یه جورای گیر میوفتند.
چون من فکر می کنم همون طور که وقتی میخوای یه نرم افزاری رو نصب کنی از تو مجوز می خواد واسه ویروس ها هم
همین طور هست ولی با این تفاوت که پنجری نمایش داده نمیشه که کاربر مجوز بده یا نه(البته تا زمانی که خود کاربر ویروس را اجرا نکنه).
و اگه هم فلش یا یه حافظه جانبی رو به سیستم متصل کنی و بخوای بفهمی که ویروس داره یا نه کافیه تیک don't show را روی show و تیک فایل های سوپر های( hide protected operating)د رو برداری(توی folder option) و یکم هم شناخت درمورد ویروس ها داشته باشی و با کلید del راحت پاکشون کنی.
من که از اولین نسخه ویندوز 7 این کار رو کردم و هیچ وقت هم سیستم ویروس نگرفته.:cool:

SajadCG

کاربر فعال
آیا این روش اگه درسته واسه تروجان ها هم کار میده؟؟؟؟؟

Amir4317

New Member
روش خیلی خوب و کاربردی هستش و برای وقتی که آنتی ویروس Disable باشه یا اصلاٌ آنتی ویروس نداشته باشی جواب میده.:cool:

اما دوس جون گیریم همه ی ویروس ها رو پاک کردی ولی یکی از برنامه هات به تروجان و کرم آلوده شده بود و تو اونو خوشحال و خرسند اجرا میکنی ؛ اینجاست که دیگه وا ویلاست!:mad:

SajadCG

کاربر فعال
روش خیلی خوب و کاربردی هستش و برای وقتی که آنتی ویروس Disable باشه یا اصلاٌ آنتی ویروس نداشته باشی جواب میده.:cool:

اما دوس جون گیریم همه ی ویروس ها رو پاک کردی ولی یکی از برنامه هات به تروجان و کرم آلوده شده بود و تو اونو خوشحال و خرسند اجرا میکنی ؛ اینجاست که دیگه وا ویلاست!:mad:

معلومه که آنتی ویروس نباید داشته باشی.:cool:

درضمن همون طور که در اولین پوستم گفتم:یکم شناخت نصبت به عملکر ویروس ها نیازه و چیزی که هست اینه که در 100% مواقع اگه UAC روشن باشه هیچ فایل exe ای آلوده نمیشه.از کسی که احتمال میدید سیستمش آلوده هست فایل های exe با حجم پایین نگیرید(تا حدود 20 مگ) .چون ویروس یا تروجان نمی تونه به فایل های exe با حجم بالاتر نفوذ کنه که از علت اینکه چرا نمی تونه صرفه نظر می کنیم.

فکر انجام این کار ها خیلی بهتر از نصب آنتی ویروس باشه.حداقل واسه من اینطوری بوده.:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا