آیا طراحی سایت وردپرس یک انتخاب مناسب است؟

minaa2512

New Member

امروزه طراحی سایت وردپرس بسیار فراگیر شده است. اکثر سایت‎های موجود در فضای وب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده است. حال این سوال پیش می‎آید که آیا طراحی سایت وردپرس مناسب است یا خیر؟

طراحی سایت وردپرس در میان اکثر طراحان سایت بسیار محبوب است. همین موضوع سبب شده تا امروزه تعداد بسیار زیادی از طراحان سایت به جای کدنویسی از پایه برای طراحی سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنند.

با توجه به وجود پلاگین‎ها در طراحی سایت وردپرس قیمت این سایت‎ها از سایتی که از پایه کد نویسی میشود ارزان‎تر است. شاید یکی دیگر از دلایل محبوبیت طراحی سایت وردپرس در دنیا قیمت مناسب این وب سایت‎ها باشد.

حال در ادامه میخواهیم به توضیح مزایا و معایب طراحی سایت وردپرس بپردازیم. پس با شرکت رویال همراه باشید.


‎وجود افزونه یا پلاگین‎های مختلف برای طراحی سایت وردپرس
با توجه به متن باز بودن وردپرس، امکان اضافه کردن قابلیت جدید به سایت با نصب افزونه امکان پذیر می‎باشد. با توجه به فراگیر شدن طراحی سایت وردپرس، معمولا برای رفع هر نیازی پلاگین مورد نظر وجود دارد. چراکه بسیاری از طراحان سایت برای رفع نیازهای یک سایت وردپرسی اقدام به نوشتن پلاگین یا افزونه کرده‎اند. این افزونه ها معمولا توسط طراح آن مدام آپدیت میشوند. که این آپدیت خودش سبب میشود تا عملکرد سایت روز به روز بهتر شود. با هر آپدیت افزونه معمولا چاله‎های امنیتی آن پر میشود و قابلیت‎های جدید به آن اضافه میشود.

لازم به ذکر است که نصب افزونه نامناسب برای سایت ممکن است کدهای مخربی را وارد سایت شما کند. این کدهای مخرب سبب هک شدن سایت و عملکرد منفی در سایت شما میشود. پس حتما نصب افزونه را به متخصصین طراحی سایت بسپارید. چراکه نصب یک افزونه نامناسب عملکرد سایت شما را به طور کامل خراب خواهد کرد.


راحتی کار با پنل ادمین سایت وردپرسی
لازم به ذکر است که پنل کاربری یک سایت وردپرسی بسیار ساده و آسان میباشد. صاحبان سایت به راحتی میتوانند در این سایت مقاله، تصویر، ویدئو و … اضافه نمایند. پنل ادمین سایت وردپرسی به زبان فارسی نیز در دسترس است. فارسی بودن گزینه‎ها راحتی کار با پنل ادمین را چندین برابر کرده است.


وجود قالب‎های مختلف برای طراحی سایت وردپرس
با توجه به وجود قالب‎های مختلفی که برای وردپرس طراحی شده است، به راحتی میتوان قالبی با کیفیت و دارای امکانات مناسب برای طراحی سایت وردپرس انتخاب نمود. البته همیشه سعی کنید در انتخاب قالب وردپرس خود از طراحان سایت وردپرس مشورت بگیرید زیرا برخی قالب‎ها دارای ضعف و کاستی هستند و برای طراحی سایت وردپرس مناسب نمی‎باشند.


قابلیت توسعه سایت با کمترین زمان پس از طراحی سایت وردپرس
پس از طراحی سایت وردپرس ممکن است خواهان افزودن یک قابلیت جدید به سایت باشید. با توجه به وجود افزونه‎های مختلف قطعا توسعه سایت با کمترین هزینه و زمان برای شما صورت میگیرد.

در کل با توجه به اینکه طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس زمان بسیار کمی را از طراحان میگیرد، هزینه طراحی سایت وردپرس بسیار ارزان‎تر از طراحی سایت از پایه است. پس درصورتیکه بودجه‎ی کمی را برای سایت در نظر گرفته اید باید بدانید که شما با طراحی سایت وردپرس قیمت کمتری را پرداخت خواهید کرد. اما با اینکه هزینه طراحی سایت وردپرس کمتر از طراحی سایت از پایه است اما از لحاظ کیفیت طراحی سایت وردپرس بهتر است. چراکه وردپرس، تمام افزونه‎ها و قالب مدام در حال آپدیت شدن و بروزرسانی است. این در حالیست که سایت از پایه ممکن است سالها آپدیت نشود. چرا که آپدیت آن بسیار زمانبر و دارای هزینه زیادی میباشد.


در نهایت لازم به ذکر است که شرکت طراحی سایت رویال سالهاست که در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در میان رقباء توانسته تا رضایت مشتریان خود را کسب کند. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت وردپرس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا