غیره آیا در مسابقه بزرگ بهاره شرکت میکنید؟ *****

آیا شرکت میکنید؟

• مجموع رای دهندگان
    59
  • نظرسنجی بسته .

*farshid*

کاربر VIP
دوستان گروه ها ماکسیمم 2 نفره هستند ...
در ضمن ... موضوع هم معماری نیست ولی میتونه یه جورایی ربطش داد.
زیاد نگران موضوع نباشین ...ساده و باحاله! ... دستتون کاملا برای انتخاب سوژه و مدلسازی و رندر بازه

M O R T E Z A

Son of South Darkness
ولی به نظر من مسابقات نباید گروهی باشه .

اگه هم گروهی باشه باید امتیاز منفی داشته باشه چون عملاً کار تقسیم میشه بین دو نفر و وقت ، مهارت ، همفکری باعث میشه کاری بهتر از یک نفر تنها بوجود بیاد .

و یک چیز دیگه ندیدم تو مسابقات بزرگ جایی گروهی شرکت کنند

.:BehzAd:.

Active Member
خوب حالا که گروهی شده من با یکی که چند وقتی هست از سایت دور شده هم گروه میشم خیلی هم خوب میتونیم با هم کار کنیم.:green:

فقط امید وارم موضوع خوبی برای مسابقه در نظر گرفته بشه:neutral:

Hamed

Active Member
خوب حالا که گروهی شده من با یکی که چند وقتی هست از سایت دور شده هم گروه میشم خیلی هم خوب میتونیم با هم کار کنیم.:green:

فقط امید وارم موضوع خوبی برای مسابقه در نظر گرفته بشه:neutral:

درود
حرف رو هوا نمیزنم ولی دلم میخواست اگر دلار نواسان نداشت من هم یکی از اسپانسرا برای انجام بهتر این مسابقات بودم...ولی واقعا شرمنده...
من کمی در گیر شدم تازه...ولی سخت همه رو تشویق میکنم...و از بالای گود نگاه میکنم...بخصوص بهزاد واونی که خیلی وقت از سایت دور شده...

علی علی

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
دوستان،مسابقات یا باید انفرادی باشه یا گروهی.هیج جا ندیدم انفرادی و گروهی با هم باشه
واسه جایزه هم یه پیشنهاد دارم،هر کدوم از دوستانی که میخوان تو مسابقه شرکت کنن مثلا هزار تومان پول بزارن بعد پولا که جمع شد آخر به هر کسی که برنده شد داده بشه تا برای اسپانسر شدن هم به کسی فشار نیاد

.:BehzAd:.

Active Member
درود
حرف رو هوا نمیزنم ولی دلم میخواست اگر دلار نواسان نداشت من هم یکی از اسپانسرا برای انجام بهتر این مسابقات بودم...ولی واقعا شرمنده...
من کمی در گیر شدم تازه...ولی سخت همه رو تشویق میکنم...و از بالای گود نگاه میکنم...بخصوص بهزاد و اونی که خیلی وقت از سایت دور شده...

علی علی

سلام بر حامد عزیز:rose:

کاش تو هم شرکت میکردی ولی خوب میدونم مشکلات و کار نمیزاره....

قوت قلبی برای من و اون عزیز هستی برای کار بهتر و بیشتر.

جفتون از بهترین دوستام هستید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا