غیره آیا در مسابقه بزرگ بهاره شرکت میکنید؟ *****

آیا شرکت میکنید؟

• مجموع رای دهندگان
    59
  • نظرسنجی بسته .
سلام دوستان خوب سعی کنید حتما تو مسابقه شرکت کنین و استعداد های خودتون رو نشون بدین همین طور که فرشید گفت
نیاز به اطلاعات زیاد در زمینه مدلینگ و رندرینگ نداریم بیشتر خلاقیت :green: مدیر فرشید هم که شرکت نمی کنه پس معلوم نیست کی اول میشه :green:
ستاد پشتیبانی و حمایت از مسابقه
:rose:

.:BehzAd:.

Active Member
با مسابقه دادن هست که هم به تجربه ها اضافه میشود هم به دوستی ها قبلا تو سایت مسابقه معماری که 4 دوره بیشتر برگزار نشد بود نمیدونم چرا دیگه ادامه اش ندادن:-?

منم با اجازه افشین عزیز هم گروهی خودم رو اعلام میکنم:neutral:

من و افشین وارد میشویم:neutral:

ستاد تضعیف روحیه مسابقه دهندگان

آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
به نظر من نباید انگیزه شرکت در مسابقه ، جایزه نقدی و ... باشه .
همه اینجا با هم دوستن و فقط هدف یه تمرین در یک مسابقه پر هیجان هست.

انگیزه رو هم همون تغییر نام کاربری( ویژه و ...) و کاپ طلا زیر اسم و فوقش همون که آقا فرشید گفت: بن خرید از فروشگاه مجیدآنلاین و از این جور چیزا باشه بهتره.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
میشه لژیونر هم بیاریم ؟ ( درحال مذاکره با اسپیلبرگ یا اسکورسیزی ) البته با ده نکمی به توافق اولیه رسیدیم :green:

جداً ما ها که کسی محلمون نمیزاره یار از کجا بگیریم :shock:

ssevil

Well-Known Member
سلوم
می گما خدایی هر چقدرم بگیم که جایزه مهم نی
ته ته دلمون جایزه واقعا انگیزه است دیگه
هر کی شرکت می کنه یه کوچولو هم تو جایزه سهم داشته باشه

جایزه هم تامین می شه دیگه
بدویید عیدی هارو رو کنید

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
گفتی یادگاری ..
فرشید خیلی قشنگ میشه اگه برای تقدیر از شرکت کننده ها به همه یه لوح مانندی اهدا بشه واقعا بیشتر از جایزه برای هر کسی ارزش داره.

حالا نمیدونم تا چه حد امکان پذیر باشه این کار..

میتونه یه چیزه خیلی ساده باشه مثلا جاسوئیچی که روش مجید انلاین هک شده باشه یا یه همچین چیزی..

.:BehzAd:.

Active Member
با این موضوع جالب که تعیین شده فکر کنم تعداد شرکت کننده ها بیشتر از این چیزا بشه فقط فرشید جایزه رو اعلام کن که بچه ها انگیزه شون بیشتر بشه و هر چه زود تر استارت کار رو بزنند البته ما که دنبال جایزه نیستیم و فقط میخواهیم یه کار خوب بزنیم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا