آیا با Microsoft Office Publisher 2003 می شه سایت طراحی کرد؟

آيدين

New Member
آیا با برنامه Microsoft Office Publisher 2003 می شه سایت طراحی کرد؟ یعنی این قابلیت رو داره؟ چون تو آفییس 2003 فرانت پیج نداره؟ اگه امکانش نبود با کدوم نسخه فرانت پیج سایت طراحی می شه؟
سوال دیگه اینکه آیا امکانش هست یه هاست رایگان باشه که برای امتحان سایت طراحی شده بکار بیاد؟

morsoltany

Active Member
سلام
با publish هم می تونی سایت بسازی مشکلی نداره و سایت سازی با اون خیلی اسون است .
ولی اگر بخوای سایت php بزنی نیاز به front page یا macromedia Dream است .
با همه ورژن های front page هم می تونی سایت بسازی
هاست رایگان هم زیاد است خیلی سایت است اگر چیزی پیدا نکردی با ای دی من صحبت کن اکانت تست بهت بدم
yahoo ID : mymizban_help

آيدين

New Member
مي خواستم بدون كه آيا ساپورت مي شه يا نه، يعني وقتي بخواييم پابليش كنيم آيا مشكلي تو هاست پيش نمي ياد ساپورت مي شه يا نه.

راستش من در شرف خريداري هاست و دومين هستم ولي مي خوام سايتشو خودم طراحي كنم. بخاطر همين گفتم اول طراحي مقدامتي رو ياد بگيرم و بعد اونو پابليش كنم بعد با حصوله يه سايت خوب طراحي مي كنم. بخاطر همين مي خوام مقدماتش رو با دانستن ريز و درشت مسائل شروع كنم كه وسط كار نبينم نشدني نيست

برا طراحي سايت هم كه ماشاالله 200 تومن برام قيمت گفتند

* راستي تفاوت php با ديگر حالات چيه، يعني مزيتش چي مي تونه باشه؟

morsoltany

Active Member
در پاپلیش مشکلی پیش نمی اید
php یک زبان دینامیک است ولی html استاتیک به این مفهوم که با زبان php می توانید برقراری ارتباط با بانک های اطلاعاتی و ... انجام دهید
برای مثال ساده ترین کاربرد php در ساخت فرم های تماس می باشد
این ای دی من است اگر سوالی در مورد html و ... و یا front page و ... خواستی باهام چت کن که راهنمایی کنم
یک چیز دیگر الان دیگر شرکت ها از سیستم های مدیریت محتوا برای سایت استفاده می کنن که شما به راحتی می توانید از انها استفاده کنید و دیگر نیاز به طراحی نیست

آيدين

New Member
من در حال كشيدن طرح و نقشه سايت هستم كه بزودي اعلام مي كنم اگه امكانش بود در اون صورت منو راهنمايي كنيد كه به چه صورت مي شه اين سايت رو راه اندازي كرد؟ يعني آيا بايد حتما سايتي طراحي بشه يا از همين سيستمهاي مديريت محتوا مي شه استفاده كرد.

البته من مي خوام چيزي باشه كه بعدها مجبور به عوض كردن سايت نباشم يعني دوباره كاري پيش نياد و نيز اينكه بشه بعدها قابليتهاي ديگه اي به سايت اضافه كرد يعني محدوديتي در گسترش سايت نباشه

morsoltany

Active Member
به نظرم بهترین انتخاب استفاده از سیستم های مدیریت محتوا است . از چند لحاظ :
1- اگر بعدا بخواهید سایت را update کنید نیاز به طراحی و عوض کردن کل سایت ندارید و از طریق قسمت مدیریت می توانید کارتان را انجام دهید
2- دیگر نیاز به طراحی ندارید چون این سیستم ها به صورت مجانی در اینترنت موجود است

اگر سوالی در مورد نصب و ... بود در خدمتم

آيدين

New Member
صفحه اول سايت مورد نظرلازم هست بدين صورت باشد:

مشاهده

موارد زير بايد حتما در امكانات سايت گنجانده شود:
1. دسترسي به بخشهاي (مقالات – مقالات آموزشي – مصاحبه – گزارش) فقط ويژه اعضاي ثبت نام كرده در سايت باشد.
2. امكان ارسال خودكار تيتر و لينك آخرين مطلب اضافه شده به ايميل اعضا وجود داشته باشد.
3. امكان جستجو در كل سايت
4. ثبت نام افراد براي استفاده از بخشهاي اشاره شده در بند 1 (مطابق شكل)
5. امكان ويرايش مشخصات افراد در پروفايل شخصي خودشان
6. درج آمار سايت مطابق شكل ارائه شده در صفحه اول سايت
7. امكان درج تبيلغات در ستون چپ سايت
8.همچينين بعد از ورود افراد به سايت و Login شدن بجاي كادر ورود اعضا كادري مطابق زير قرار گيرد:
Clip_4.jpg

9. فرم ثبت نام فرد بايد مطابق زير باشد:

مشاهده

در اين بخش مقابل مقطع تحصيلي گزينه‌هاي (دكتري ـ كارشناسي ارشد ـ كارشناسي ـ كارداني ـ ديپلم) قرار مي‌گيرد همچنين مقابل بخش رشته تحصيلي گزينه هاي (مرمت و احياء بنا ـ معماري ـ معماري سنتي ـ مرمت آثار تاريخي ـ شهرسازي ـ طراحي شهري ـ باستان شناسي ـ ديگر رشته هاي هنري ـ رشته‌هاي ديگر) قرار مي‌گيرند.

10. بعد از ورود فرد به سايت نام او نوشته شود نه نام كاربري.
11. امكان بازديد از پروفايل اشخاص براي يكديگر وجود نداشته باشد.
12. امكان ارسال كلمه عبور فرد در صورت فراموش شدن از طريق سايت.
13. در بخشهايي كه سايت شاخه‌ها و زيرمجموعه‌ها قرار دارند مانند بخش مقالات آموزشي، با قرار گرفتن موس بر روي آن گزينه‌هاي بعدي بصورت كشويي يا ظاهر شدن مقابل گزينه مورد نظرقرار گيرد.
Clip_3.jpg

و در نهايت چند سوال آخرين:
1. با توجه به اين مشخصات ارائه شده آيا امكان ساخت چنين سايتي با برنامه‌هاي مديريت محتوا امكانپذير است؟
2. در ثاني در صورت برزو مشكلاتي در چنين برنامه‌هايي آيا امكان پشتيباني وجود دارد؟
3. آيا نسخه رايگان قابل دريافت بعداً مشكلي در زمينه كپي رايت ايجاد نمي‌كنه؟
4. هاست خريداري شده من با سرور لينوكس و كنترل پل Cpanel هست آيا اينها تاثيري در ساپورت سايت با برنامه هاي مديريت محتوا دارند يا نه؟

بابت سوالات زيادي من ببخشيد

آيدين

New Member
كسي جواب نداره بگه. آيا با ويژگيهايي كه مي‌خوام اين امكان داره كه با برنامه هاي مديريت محتوا چنين سايتي ايجاد بشه؟

آيدين

New Member
مي شه بيشتر راهنمايي كنيد و اينكه اگه كسي بخواد همچين چيزي طراحي كنه چقدر هزينه داره يا اينكه كار كردن با اين برنامه ها آسون هست چطوري و از كجا مي شه شروع كرد و بهترين برنامه كدوم هست

morsoltany

Active Member
کار کردن با این برنامه ها نه هزینه ای داره نه سخت است
بهترین برنامه هم بستگی به نوع کار شما داره
این ای دی من است : mymizban_help
در خدمتم
یا حق

faranakjon

New Member
سلام
من یی پروژه دارم که باید سایت بسازیم و دارم از نرم افزارpublisher استفاده میکنم
ولی تو فرم هاش موندم نمی دونم چکار کنم میتونم واست سند کنم و کمکم کنی؟

جدیدترین ارسال ها

بالا