آپدیت کوئری

ithelper

Member
سلام دوستان این کد من اشتباس؟ چون میگه invalid query

PHP:
$query = "UPDATE chart SET service = '".$_POST['service']."', servicenumber = '".$_POST['servicenumber']."', access = '".$_POST['access']."', date = '".$_POST['date']."', code = '".$_POST['code']."', designer = '".$_POST['designer']."', exe = '".$_POST['exe'])."' WHERE id = '".{$_SESSION['id']}."' ";

Masoud1365

مدیر انجمن
اینو تست کنید
PHP:
$query = "UPDATE `chart` SET `service` = '".$_POST['service']."', `servicenumber` = '".$_POST['servicenumber']."', `access` = '".$_POST['access']."', `date` = '".$_POST['date']."', `code` = '".$_POST['code']."', `designer` = '".$_POST['designer']."', `exe` = '".$_POST['exe']."' WHERE `id` = '".$_SESSION['id']."' ";

ithelper

Member
نه درست نشد :-؟ خیلی عجیبه که تو ادیتور م هم قرمز نشونش میده:-؟

i-php-i

Active Member
نوشتن کوئری آپدیت خیلی زمان بره و ممکنه باعث ایجاد چنین ارورهایی بشه.

بنظرم بهتره یه تابع بنویسید که اسم جدول و آرایه ای از مقادیری که باید آپدیت بشن رو بگیره و کوئری رو برگردونه.

iran-TEC

Member
من اینو نوشتم از روی اولی و خطای مربوط به ویرایشگر درست شد

PHP:
$query = "UPDATE chart SET service = '".$_POST['serive']."', servicenumber = '".$_POST['servicenumber']."', access = '".$_POST['access']."', date = '".$_POST['date']."', code = '".$_POST['code']."', designer = '".$_POST['designer']."', exe = '".$_POST['exe']."' WHERE id = '".$_SESSION['id']."'";

Masoud1365

مدیر انجمن
توی کوئری اولی یه پردانتز اضافی هست ! اونی که من نوشتم ارور داد بهت ؟

ithelper

Member
ایول دست شما مرسی فراوان. چه ایراد ریز ی بود :دی لطف کردین.

جدیدترین ارسال ها

بالا