آيا ميدانيد كه.............................

ferij

Member
سلام دوستان عزيز::rose:
8 صبح برام sms اومد كه

مشترك گرامي: تولدتان مبارك. همراه اول همراه لحظه هاي خوش شما. """ كلي خوش به حالم شد """

ولي اين sms دوستم ديگه بادي تو غبغبم انداخت كه نگو.........................:lol:

منت بر سر تقويم گذاشتي. تابستان را شرمنده كردي.
شهريور راروسفيد نمودي و 18 رازيباترين عدد.تولدت مبارك
.

خلاصه اينكه .......... بابا امروز تولدمه ديگه كجايين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry::sad:

zqiu5nz5ege8venbsgz.gif
viewer.php

kmc.html

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام دوستان عزيز::rose:
8 صبح برام sms اومد كه

مشترك گرامي: تولدتان مبارك. همراه اول همراه لحظه هاي خوش شما. """ كلي خوش به حالم شد """

ولي اين sms دوستم ديگه بادي تو غبغبم انداخت كه نگو.........................:lol:

منت بر سر تقويم گذاشتي. تابستان را شرمنده كردي.
شهريور راروسفيد نمودي و 18 رازيباترين عدد.تولدت مبارك
.

خلاصه اينكه .......... بابا امروز تولدمه ديگه كجايين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry::sad:

zqiu5nz5ege8venbsgz.gif
viewer.php

kmc.html

:lol:

happy birthday

SPD

Member
تولدت رو بهت تبریک میگم ..........

تنها کسی که بهم تولدم تبریک گفت بانک پارسیان بود اونم ساعت 7 صبح .. تو خرداد ماه .
:rose:

SPD

Member
تولدت رو بهت تبریک میگم ..........

تنها کسی که بهم تولدم تبریک گفت بانک پارسیان بود اونم ساعت 7 صبح .. تو خرداد ماه .
:rose:

ferij

Member
تفلدتون مبارک
کیک ما رو بدین کار داریم :green::rose:
مرسييييييييييي.
مگه نميدوني شيريني براي دندون ضرر داره :green:

javadmagicمن همش سالی یه بار تولدمه!! چه جوری شماها هی تولد میگیرید !! :دی
مرسييييييييييي.
جوادجان من خبر ندارم تازه رسيدم........:lol:ميخوايم زودتر به آخرش برسيم ببينيم چه خبره ديگه......:oops:
SPD تنها کسی که بهم تولدم تبریک گفت بانک پارسیان بود اونم ساعت 7 صبح .. تو خرداد ماه .
مرسييييييييييي.
گفتي پارسيان:امروز كه تولدم بودرفتم پارسيان 50 نفرجلوتر از من بودن كه يكي اومدو شمارشو بهم دادوهمون موقع صدام كردن.خيلي حال داد"""""""فكر ميكنم فهميده بود تفلدمه....:lol:"""""""

navidba

Well-Known Member
با اینکه نه تو منو میشناسی نه من تو رو بازم تولدت مبارک!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا