آيا آپادانا كنسل شده ؟

saeed-n

Member
با سلام خدمت دوستان
من تازه با آپادانا آشنا شدم برنامه خوبيه ولي من چند روزه ميرم سايتش متاسفانه بسته است و توي اين چند روز تقريبا اكثر تاپيكها رو خوندم
آيا ادامه آپادانا كنسل شده ؟
آيا اينجا كسي هست به سوالهاي مرتبط جواب بده ؟
لطفا يكي جواب قانع كننده اي بده‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خیر، پروژه ی آپادانا کنسل نشده.
آپادانا نسخه ی 1 ش ارائه شده که باهاش اشنایی دارید.
پروژه ی آپادانا روی آپادانا نسخه ی 2 متمرکز هست که خیلی متفاوت با نسخه ی قبل هست و همه چیز از پایه دوباره ساخته شده، و تا جایی که بنده در جریان هستم، میتونم نوید یک برنامه با محیط خوب و امکانات زیاد و زبان کدنویسی قوی بهتون بدم.

آخرین آپدیتی که جاوید در مورد روند پیشرفت کار ارائه کردن مربوط به حدود یک هفته پیشه، که میتونید در تاپیک پیشرفت آپادانا مشاهده کنید.

همه امیدواریم هرچه زودتر نسخه ی آزمایشی ارائه بشه تا پس از رفع مشکلاتش (در صورت وجود) این برنامه ی خوب ارائه بشه.

سوالات رو هم در انجمن مطرح بفرمایید، مطمئن باشید راهنماییتون میکنیم

موفق باشید

saeed-n

Member
پروژه ی آپادانا روی آپادانا نسخه ی 2 متمرکز هست که خیلی متفاوت با نسخه ی قبل هست و همه چیز از پایه دوباره ساخته شده،
پس با اين صورت اگه اينو ياد بگيريم به دردي نميخوره ؟
بايد دوباره يا ورژن ديگه رو ياد بگيريم؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
نه دقیقاً
این تغییرات مربوط میشه به ساختار هسته ی آپادانا، که امکان توسعه ی راحت تر رو برای تیم توسعه ی آپادانا فراهم میکنه،

همین رو بدونید که محیط نرم افزار بهتر شده، امکانات بیشتری اضافه شده، ساختار کدنویسی بهبود پیدا کرده، اما معنیش این نیست که کاملاً با سینتکس آپادانا 1 متفاوته، آپادانا 2 یک آپدیت بزرگ محسوب میشه (از دید کاربر) و یک محصول جدید (از دید توسعه دهنده)

اگر اپادانا 1 رو یاد بگیرید، یاد گرفتن قسمت های تغییر یافته ی آپادانا 2 واستون خیلی راحت تر خواهد بود

جدیدترین ارسال ها

بالا