آموزش SWiSH از ابتدا تا بینهایت

در مورد مطالب این بخش چه نظری دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    45

amb2009

New Member
دوستان عزیز فایل فلشو تونستم روش آهنگ بذارم ها راهنمایی بفرمایید چطور میشه فایلمو به فیلم تبدیل کنم بدون اینکه آهنگش حذف بشه

massoudn

کاربر فعال
خسته نباشید یک پروژه سویش ساختم میخاستم یک فایل صوتی توی بگراند فایل بذارم البته گذاشتم ولی تا آهنگ تموم نشه وارد صفحه دوم نمیشه ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید .
علی بلوچی
سلام
فایل مورد نظر را ضمیمه نمائید.

juza666

New Member
سلام و خسته نباشید
یک فایل بازی می خوام درست کنم تا حدی پیش رفتم

بازی ماهی هستش که با برخورد به ماهی های دیگر اونا رو میخوره (مخفی) و امتیاز گیری میکنه
نمیدونم چطور اینکار رو کنم ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی نیاز دارم باید تویی این یکی دوروز تحویل استادم بدم ممنون میشم کمکم کنید

سورس رو ضمیمه کردم

http://charp.persiangig.com/1.swi

ا سلام دوستان من کار تابل روان انجام میدم یه ویدئو تو اپارات دیدم نظرمو جلب کرد لینکش اینه ببینید
http://www.aparat.com/v/yOBD1
با سویش کار میکنم ودر حد افکت دادن اماتوری بلدم در این ویدئو بخصوص برندهای سونی جی وی سی و... که میاد چجوری میشه نوشته رو دور خط داد واون افکتها رو بهش داد؟

amb2009

New Member
خسته نباشید یک پروژه سویش ساختم میخاستم یک فایل صوتی توی بگراند فایل بذارم البته گذاشتم ولی تا آهنگ تموم نشه وارد صفحه دوم نمیشه ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید .
علی بلوچی
( حجم فایلم زیاده ضمیمه نمیشه )​

massoudn

کاربر فعال
attachment.php

در هر فریمی که قصد دارید کلیپ خود را به محل دیگری برای نمایش منتقل نمائید، از یکی از کدهای ذیل استفاده نمائید:

onFrame (10) {
gotoAndPlay(1);
}

onFrame (20) {
gotoAndPlay("1");
}

onFrame (30) {
nextFrameAndPlay();
}

onFrame (40) {
prevFrameAndPlay();
}

onFrame (50) {
nextSceneAndPlay();
}

onFrame (60) {
prevSceneAndPlay();
}

پیوست ها

• Timeline.jpg
    Timeline.jpg
    37.5 کیلوبایت · بازدیدها: 87
آخرین ویرایش:

weblox

New Member
سلام خدمت دوستان عزیز

چطوری به متن میشه در سوئیش بعد داد؟ یعنی چطوری میشه سه بعدیش کرد؟

massoudn

کاربر فعال
سلام دوست عزیز،
با برنامه سوئیش مکس فقط دو بعدی کار می شود،
در صورت نیاز نرم افزار زیر را نصب و با آن خروجی فلش یا اس دبلیو اف گرفته و خروجی را در سوئیش ایمپورت یا با عمل درگ اند دراپ وارد کنید،
Swift 3D
موفق و مؤید باشید.

با سلام افکت سویش مکس ندارین البته بغیر از این افکتهای خود سویش مکس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

qaz12

New Member
سلام
ممنون که علم تون رو در اختیار دیگران قرار میدید
1 مشکلی دارم لطف کنین کمک کنین
می خوام یه نقشه درست کنم که وقتی روی دکمه های شهرها کلیک می کنی نقطه اون شهر روشن و خاموش بشه
تا اینجاش مشکل ندارم اما می خوام رو نقشم دکمه زوم هم قرار بدم لطفا راهنمایی کنین ....

مسعود2

New Member
سلام، کسی میتونه مثل عکسی که پیوست کردم تو سوییش انجامش بده؟

پیوست ها

• wp_ss_20160920_0001_(2)[1].png
    wp_ss_20160920_0001_(2)[1].png
    273.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10

massoudn

کاربر فعال
سوئیش مکس، خداحافظ ....

SZ_SWiSHzone1.png

SWiSHzone.com is now CLOSED

As of October 2016, SWiSHzone.com is no longer available. This includes all our other support services (email, blog.swishzone.com, forums.swishzone.com, my.swishzone.com).

We are no longer able to offer any support for our products, but for a limited time we are offering an UNLOCK KEY GENERATOR to download this please click here. The key generator ZIP file includes a stand alone EXE file and instructions on how to generate a key for your product. The ZIP file also includes a list of error codes and a separate tool (swlrcgui) to assist you with the most common problems.

SWiSHzone.com would like to thank everyone who has ever purchased our products, or contributed to our faithful community.​

orange-strip-407x17.jpg

پیوست ها

• Swishmax.jpg
    Swishmax.jpg
    123.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7
با سلام خدمت استاد عزیز من موقعی که خروجی از سویش میگیرمکیفیت فایل ساخته شده خیلی پایین میاد فقط فرمتawfخوب میاره که اون فرمت هم با تبدیل افت پیدا میکنه فرمتaviیا گیف تنضیمات اکسپورت باید به چه صورتی باشه تا بهترین کیفیت رو بده؟

massoudn

کاربر فعال
با سلام خدمت استاد عزیز من موقعی که خروجی از سویش میگیرمکیفیت فایل ساخته شده خیلی پایین میاد فقط فرمتawfخوب میاره که اون فرمت هم با تبدیل افت پیدا میکنه فرمتaviیا گیف تنضیمات اکسپورت باید به چه صورتی باشه تا بهترین کیفیت رو بده؟
سلام
سایز صحنه ساخته شده را در اندازه های HD در نظر بگیرید،
برای خروجی AVI گزینه Uncompress را انتخاب کنید تا بدون افت کیفیت خروجی گرفته شود،
روش آسانتری وجود دارد که بتوانید ویدئویی از کار خود داشته باشید،
استفاده از Camtasia Recorder،
با این کار می توان ویدئویی از صفحه نمایش گرفت، به سایز صفحه نمایش و صحنه کار در سوئیش توجه کنید که یکسان باشد،
بعداز Record با Camtasia می توانید با Camtasia Studio تنظیمات خروجی را مشخص کنید و یا قبل از آن بر روی ویدئو کار Edit انجام دهید،
پیشنهاد من برای خروجی ویدئو، استفاده از گزینه Recording Dimension و خروجی Web است که این خروجی فرمت ویدئویی Mp4 با کیفیت خوب و حجم کم به شما خواهد داد،
موفق و پیروز باشد.

miladkhodaei

New Member
درود بر شما دوست عزیز
من یه مشکلی دارم
تو سویش یه دگمه ایجاد کردم دستور های زیر رو بهش دادم

on (rollOver) {
gotoAndPlay(151);

}
on (rollOut) {
gotoAndPlay(162);
with (`expression`) {
}
}
on (press) {
gotoAndPlay(327);

}

وقتی تست می گیرم زمانی که موس میره رو دگمه و از روی دگمه کنار میره دستور درسته ولی زمانی که کلیک می کنم به فریم 327 میره ولی زمانی که موس رو تکون میدم دوباره میره سر فریم 162
موندم والا

saeed8846

New Member
من تازه کار با نرم افزار فلش رو شروع کردم دارم یه پروژه ای می سازم فقط وقتی در تایم لاین میخام از قسمتی که میخام شروع به نمایش کنه ولی از همون ابتدا نمایش میده...این باعث میشه هر بار وقتم گرفته بشه هر کاری کردم نتونستم درستش کنم...یعنی هیچ دگمه ای نیست که از همون جایی که میخام پروژه رو نشون بده...دوستان راه حلی دارند؟ ممنون میشم دوستان راهننماییم کنن.

ramiy

Member
سلام
من تو ویندوز 10 نرم افزار swish max 4 رو نصب کردم
همچی کار میکنه اما به محض اینکه میخوام از پروژه Preview بگیرم اروری مبنی بر نبود فلش پلیر میده و برنامه بسته میشه
همن طور که میدونید فلش پلیر EOL شده و دیگه عرضه نمیشه
از ورژن های قدیمی هم استفاده کردم اما باز هم کار نمیکنه
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا