آموزش SWiSH از ابتدا تا بینهایت

در مورد مطالب این بخش چه نظری دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    45

حسام72

New Member
سلام.
من با نرم افزار swish روی تابلو روان کار می کنم.میخواهم برای متن حاشیه بزنم اما نمی دونم چیکار کنم:?::cry:. درست مثل outline در word. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

constantine470

New Member
سلام.
من با نرم افزار swish روی تابلو روان کار می کنم.میخواهم برای متن حاشیه بزنم اما نمی دونم چیکار کنم:?::cry:. درست مثل outline در word. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

با سلام
در جواب شما یک را به نظرم رسید
1 - یه فایل جدید در swish ایجاد می کنیم
2- اندازه آن را به اندازه پیکسل تابلو قرار می دهیم
3- رنگ پس زمینه را به دلخواه ( مثلا مشکی ) قرار می دهیم
3- دور تا دور صفحه را از شکلهای دلخواه مثلا مربع قرار می دهیم ( ارتفاع و عرض آن همان پیکسل در تابلو است یعنی 2 در 2 یعنی 2 پیکسل در 2 پیکسل روشن می شود)
4- همه آنها را گروه کرده و سپس یک افکت ( مثلا Transform ) به آن می دهیم

http://dl.majidonline.com/files/get/mOlMxkpPM6/hashie.swi

در ضمن من با swishmax 1 درستش کردم

حسام72

New Member
سلام.ممنون از لطفتون که جواب دادین. در واقع در swishmax وقتی متنی می نویسم و روی آن بک گراند متحرک می گذارم متن با بک گراند یکی می شود و تداخل می کند.برای اینکه متن به طور کامل متمایز شود چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

constantine470

New Member
سلام.ممنون از لطفتون که جواب دادین. در واقع در swishmax وقتی متنی می نویسم و روی آن بک گراند متحرک می گذارم متن با بک گراند یکی می شود و تداخل می کند.برای اینکه متن به طور کامل متمایز شود چه کار کنم؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم
روش های مختلفی وجود داره

روش من اینه:
- متن رو می نویسیم
- روش افکت دلخواه می ذاریم
- متن رو انتخاب می کنیم
- از منوی Edit گزینه Copy رو می زنیم
- از منوی Edit گزینه Paste in place رو می زنیم
- از منوی Modify > break > Break into shapes را می زنیم
- وارد گروه ساخته شده شده و همه اشکال آن را انتخاب می کنیم ( Ctrl + A )
- در سمت راست از گزینه Shape از جعبه Fill و از منوی کشویی زیر آن گزینه Solid را انتخاب می کنیم و رنگ سیاه را برای آن انتخاب می کنیم
- از منوی کشویی Line گزینه خط ممتد ( ____________ ) را انتخاب می کنیم
- اندازه روبروی آن را برابر با 5 قرار می دهیم ( هر چه اندازه بزرگتر سایه بیشتر ) ( در مورد های غیر نوشته مثلا لوگو باید بزرگتر مثلا 50 باشه )
- رنگ آن را مشکی انتخاب می کنیم ( می تونیم به دلخواه رنگ دیگه ای هم بزنیم )

لازم به ذکره که لایه نوشته باید بالاترین لایه بعد از حاشیه ، بعدش سایه و بعدش بک گراند باشه

http://dl.majidonline.com/files/get/hz2GTsYu4G/swish.swi

massoudn

کاربر فعال
ٌFilters Layout

مرسی دوست عزیز. فقط مشکل اصلی اینجاس که من گزینه های فیلتر و ... ندارم. یعنی از اونجایی که شما میری رو فیلتر من فقط یه layout دارم با یه Script. لطفا راهنمایی کنید
با سلام،
دوست عزیز،
طبق تصویر از گزینه Window (شماره1) پنل Filters (شماره 2) را نمایان و از قسمت بالا سمت چپ پنل (شماره 3) آن را Drag و در محل معین شده (شماره 4) قرار دهید،
موفق و مؤید باشید.

پیوست ها

• Window-Filters.jpg
    Window-Filters.jpg
    137.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13

fcom5

New Member
بادرود به تمامی استادن که این آموزشهای ارزشمند را در اینجا ارائه کرده اند بنده یه درخواست داشتم اگر ممکنه درمورد ساخت این نوع متن برای تابلوهای روان هم توضیح یا آموزش ساختن با سویش مکس را توضیح دهید
http://www.aparat.com/v/COBdW

hiwa_heja

New Member
سلام به همه دوستان یک نیاز فوری و خیای مهم دارم لطفا دریغ نفرمایید کارم خیلی لنگه
راهنمایی کنید که چگونه در سویش مکس نموذار توابع ریاضی را رسم کنم (یک مثال ساده برام بزارید کد اکشن اسکریپتش می خوام)

hiwa_heja

New Member
با تشکر فراوان یه سوال دیگه دارم .آیا میشه فقط با کد نویسی یک فیلد متن ایجاد کرد؟ اگر پاسخ مثبته لطفا راهنماتیی کنید

saiedre

New Member
باسلام
ضمن تشکر فراوان از زحمات دوستان (مخصوصا آقا مسعود) ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و بگید که :
چرا تمامی دستوراتی که در مورد browser به swish میدم (مثلا getURL()) توی مرورگر و البته خود فلش پلیر اجرا نمیشه؟؟!!
ضمنا چطور میتونم از داخل سیستم یک فایل اجرایی رو با یک لینک در Swish باز کنم؟

پیشاپیش از پاسخ شما ممنونم

massoudn

کاربر فعال
باسلام
ضمن تشکر فراوان از زحمات دوستان (مخصوصا آقا مسعود) ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و بگید که :
چرا تمامی دستوراتی که در مورد browser به swish میدم (مثلا getURL()) توی مرورگر و البته خود فلش پلیر اجرا نمیشه؟؟!!

با سلام،
دوست عزیز نمونه مورد نظر خود را ضمیمه نمائید،
معمولا در فلش پلیر 6 بعداز کلیک بر روی url مورد نظر یک صفحه وب باز میگردد،
در فلش پلیر های بعد (تا کنون) این امکان در بعضی موارد تنها با یک پیغام در خوده فلش پلیر (برای یک بار در هر اجرا) نمایش داده خواهد شد،
شما برای تست می بایست از درون نرم افزار play نمائید یا بر روی هاست و سرور قرار دهید تا بطور واقعی دستورات را برای شما اجرا نماید.

ضمنا چطور میتونم از داخل سیستم یک فایل اجرایی رو با یک لینک در Swish باز کنم؟

پیشاپیش از پاسخ شما ممنونم

مثال:
شما یک فایل اجرایی با نام a.exe دارید،
می بایست این فایل در فولدری با نام fscommand قرار گیرد تا با کد ذیل که بر روی دکمه قرار خواهید داد،
فایل اجرایی را باز نماید،

on (release) {
fscommand("Exec",a.exe);
}

موفق و مؤید باشید./.

massoudn

کاربر فعال
با سلام،
دوست عزیز،
در مورد کدام "
ولبار افکت وتنظیمات" صحبت میکنید،
نمونه، سورس، آدرس، مشخصات و ... اعلام فرمائید،
موفق و مؤید باشید./.

amb2009

New Member
خسته نباشید یک پروژه سویش ساختم میخاستم یک فایل صوتی توی بگراند فایل بذارم البته گذاشتم ولی تا آهنگ تموم نشه وارد صفحه دوم نمیشه ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید .
علی بلوچی

جدیدترین ارسال ها

بالا