آموزش HandyCafe

jojejoon

Member
سلام دوستان .

آموزش HandyCafe رو اگر كسي داره همين جا بزاره

ممنون . خدا نگهدار

star red

New Member
سلام
من اين برنامه را نصب كردم ولي نتونستم كه دستگاه هاي ديگر را روي سرور شير كنم يعني سرور دستگاه هاي زير مجموعه را نتونست شناسايي كنه.ممنون ميشم اگه در اين رابطه كمكم كنيد.ضمناً اگه امكان اين باشه كه يه توضيحي در مورد عملكرد و روش كار با اين برنامه را هم بذاريد خيلي خوب ميشه.
خوش باشيد

mohammadmirzaei

New Member
سلام
من اين برنامه را نصب كردم ولي نتونستم كه دستگاه هاي ديگر را روي سرور شير كنم يعني سرور دستگاه هاي زير مجموعه را نتونست شناسايي كنه.ممنون ميشم اگه در اين رابطه كمكم كنيد.ضمناً اگه امكان اين باشه كه يه توضيحي در مورد عملكرد و روش كار با اين برنامه را هم بذاريد خيلي خوب ميشه.
خوش باشيد
دوست عزیز برای کار با هندی کافی حتما باید فایر وال کلاینت ها خاموش باشد وانتی ویروس هم نداشته باشند در ضمن هندی کافی برای انکه بیشتر از 3 کلاینت را ساپورت کند باید پچ ان را بزنی

hbazli

New Member
سلام
خوش باشيد
سلام جانم باید فایر وال آنتی ویروستو یوزر دیفاین کنی ودر هر دو طرف (سرور و کلاینت) فایلهای exe ای که در مسیر نصب برنامه وجود داره رو به آنتی ویروس بشناسونی که البته تو آنتی ویروسهای مختلف روش کار فرق فوکوله.

جدیدترین ارسال ها

بالا