آموزش کرک

meysamfire

New Member
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت کلیه کاربران فعال در سایت مجید اونلاین

وقتی که من به بخش امنیت و کرک اومدم ، فکر کردم که در اینجا فقط آموزش کرک هست ولی متاسفانه جز درخواست کرک چیز دیگری نبود. به نظر من حقیر ، این بخش رو باید به درخواست کرک تبدیل کرد و بخش آموزش کرک رو به این سایت اضاف کرد و مدیری لایق و اگاه برای بخش کرک انتخاب کرد .

meysamfire

New Member
دوستانی که مقالات آموزشی در مورد کرکینگ دارند در همین تاپیک لطف کنند لینک بزارند

sec0de

Member
www.ashiyane.org

به بخش آموزش کرک بروید کامل آموزش داده

یادم میاد تو یه کتاب خونده بودم نوشته بود هکران به 4 دسته تقسیم میشن . .White hat hacker Group که مردم آنها رو هکران خوبی میشناسن .. Black hat hacker Group یا همون Cracker ها هکرانی که همیشه اسم واقعی و مشخصات اصلیشون رو مخفی می کنن . طبق توضیحات اون کتاب دسته ی بد اگه اشتباه نکنم Gray hat hacker Group مردم آنها رو به Whacker میشناسن . این گروه یه کن اوضاع شون از بلک هت ها بهتره صدمه نمی زنن .. نکته ی جالب این کتاب این بود که booter ها هم جزو همران احمق حساب کرده بود و آنها رو با pink hat hacker group میشناخت ..
من اینا رو نوشتم که به شما نشون بدم معنی واقعی کراک و کراکر رو نمی دونید .. کراک همش کد هست . کسانی که مثلآ برای ویستا یا ویندوز کراک می نویسن واقعا افراد قولی هستن .. و نوعی میشه آنها رو هکر به حساب آورد ..
پس بهتره هک در کنار کراک در این تاپیک ها نوشته بشه
یا علی :oops:

navidba

Well-Known Member
جایی دیگه نگی بهت می خندند ما 2 نوع کرک داریم 1- کرک نرم افزاری 2 - کرک برای یاهو و هک
اینی که تو گفتی گزینه 2 هست در مورد اون کتاب هم هر وبلاگی بری اینو نوشته
آفرین

Spy_Man

Member
یادم میاد تو یه کتاب خونده بودم نوشته بود هکران به 4 دسته تقسیم میشن . .White hat hacker Group که مردم آنها رو هکران خوبی میشناسن .. Black hat hacker Group یا همون Cracker ها هکرانی که همیشه اسم واقعی و مشخصات اصلیشون رو مخفی می کنن . طبق توضیحات اون کتاب دسته ی بد اگه اشتباه نکنم Gray hat hacker Group مردم آنها رو به Whacker میشناسن . این گروه یه کن اوضاع شون از بلک هت ها بهتره صدمه نمی زنن .. نکته ی جالب این کتاب این بود که booter ها هم جزو همران احمق حساب کرده بود و آنها رو با pink hat hacker group میشناخت ..
من اینا رو نوشتم که به شما نشون بدم معنی واقعی کراک و کراکر رو نمی دونید .. کراک همش کد هست . کسانی که مثلآ برای ویستا یا ویندوز کراک می نویسن واقعا افراد قولی هستن .. و نوعی میشه آنها رو هکر به حساب آورد ..
پس بهتره هک در کنار کراک در این تاپیک ها نوشته بشه
یا علی :oops:

دوست عزیز مگه شما آموزش کرک نرم افزار رو نمی خوای؟

به بخش کرک بری میبینی آموزش کرک نرم افزار همراه با برنامه های مورد نیاز هست

در ضمن نیازی نیست به من یاد بدی برو اول خودت یاد بگیر بعد بیا نظر بده

جدیدترین ارسال ها

بالا