آموزش هاي كورل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Legend

Member
ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما مدیریت محترم انجمن و دیگر دوستان علاقمند به کرل ..
در مورد آرم های ایرانی که گفتید حدود پنج سال پیش شروع به این کار کردم و البته من شغلم ایجاد می کرد ...
در حال حاضر تقریبا تمامی آرم های شرکت های ایرانی از ساده تا رسمی و دولتی را گرفته در دسترس دارم ..
از ذیق وقت و نبود امکانات مناسب اینترنتی در مکانی که من زندگی می کنم ..
امکان آپلود را از من میگیرد ..
حجم زیاد است ..
اما اگر تمایل داشتید امر بفرمایید صمیمانه برایتان پست خواهم کرد ..
سربلند باشید ..

fataneh_f39

New Member
سلام خسته نباشین ولی متاسفانه من هیچکدام از اون فایلهایی رو که در راپیدشر میگذارین را نتونستم بگیرم یعنی اصلا اونجا نیست

Legend

Member
از اول تا اینجا امدم ..
تقریبا 2 ساعتی هست که در این بخش مشغول خواندن مطالب کل دوستان بودم ..
از خانم مارال بخاطر آغاز شیرینشون و آقای نیما بخاطر حسن همراهیشون به عنوان یک مدافع شرکت کورل و زحمات دیگر دوستان در مرحله اول تشکر می کنم ..
اینکه می بینم هستند کسانی که با تعصب نسبت به کورل کار می کنند خوشحالم ..
هر چند که فتوشاپ بخش عظیمی از تفکرات ایارنی ها در ضمینه گرافیک را به خود اختصاص داده ..
اما این حقیر معتقد هستم ..
توانایی های خانواده کورل در کنار یکدیگر قدرت عظیمی است که حتی تمامی محصولات شرکت ادوبی هم قادر به رقابت با آن نیستند ..
با تشکر ..

batman_2

New Member
سلام عزیزم خوبی من صادق هستم از اصفهان میخاستم بهت توصیه کنم توجه کن به جایه این که مقالات سایت رو ترجمه کنی برو هلپه خودم نرم افزار رو ترجمه کن که هترین منبعه که دنباله این آموزشها نباش میدونی چرا چون این ها همشون چه خارجیشون چه ایرانشون به شما اصول رو یاد نمیدن و فقط مثال یاد میدن مثلا میگن این مسیر رو برو این فیلتر رو انقدر درصد توش وارد کن و این فیلتر رو هم با این درصد اعمال کن نتیجش میشه این که اصلا به درد نمیوره خلاصه این که اصول رو یاد بگیر و خودت ترفند ایجاد من و اگر کامل شدی تو اصول و جایی گیر کردی برو سراغه این آموزشها این تجربه حدودا یک ساله من که چند ماهی دنباله این آموزشها بودم چه سی دی چه اینترنت برا هم نفعی نداشت

mahdiq

New Member
با سلام من عضو جديد اين سايت هستم خيلي وقته كه تلاس مي كردم عضو شوم و بالاخره موفق شدم
مي خواستم به خاطر همه آموزشها از شما تشكر كنم

Legend

Member
دوست گرامی ...
mahdiq عزیز ...
ضمن خوش آمد گویی خدمت شما ..
قبل از ارسال پست به موضوع مبحث توجه نمایید .

mahdiq

New Member
:tavajoh:سلام و خسته نباشيد بر استادان
من تو طرح كارت پستال عروسي ، تولد هستم براي اينها چند فونت عالي نياز دارم

با تشكر

آخرین ویرایش:

enriqueseven

New Member
دوستای عزیز فایلهای pdf یا نرم افزارهای آموزشی و ... رو بذارید تو سایت http://www.box.net
بعد لینک دانلودش رو بذارید تو سایت مجید آنلاین چون که تو سایتهای غیر معتبر لینکش بعد از چند ماه
حذف میشه http://www.tinypic.com هم واسع آپلود عکس خوبه

با سلام به دوستان
من يه كاربر مبتدي هستم و يه سوال هم دارم :
اگر بخوام يه ذره بين روي قسمتي از يه تصوير قرار بدم كه بزرگنمايي ذره بين واضح و واقعي به نظر بياد بايد چكار كنم؟
(البته با CorelDRAW و Corel PAINTER )

Legend

Member
یک کلک :
1- بخش از تصویر را جدا کرده سپس اندازه آن را کمی بزرگ کنید ..
تا اندازه ای که کیفیت از دست نرود ...
2- ذره بین خود را قرار داده و تصویر را به آن متصل کنید ..
از ابزار ترانسلیت ...
عکس یک جام یا همان لیوان است ...
انتخاب و از منو وظیفه بالا گزینه ترانسفورم را قرار داده و اندازه شفافیت را تعیین کنید ..
قطعا به نتیجه خوبی خواهید رسید ..

توجه داشته باشید که کیفیت پیکسل در کورل معنا و جایگاهی ندارد و خود برنامه تصاویر پیکسل را بصورت خودکار به 300 dpi تبدیل می کند که باعث از دست رفتن کیفیت کار می شود ..
بهتر است از نرم افزارهای مرتبط استفاده نمایید ..

سارا6403

New Member
خواهش

اول سلام
دوم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنون از اموزشاتون:rose:
سوم میشه خواهش کنم همون روش بند انگشتی رو ادامه بدین اخه یا دانلود نمیشه یا .....:cry::cry:
چهارم بازم ممنون

سارا6403

New Member
خواهش

اول سلام
دوم خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یی ممنون از اموزشاتون:rose:
سوم میشه خواهش کنم همون روش بند انگشتی رو ادامه بدین اخه یا دانلود نمیشه یا .....:cry::cry:
چهارم بازم ممنون

alialam

New Member
خوب اینم بقیه آموزش های کورل اینو به صورت pdf گذاشتم تا موندگار تر بشه :
آموزش کورل

اینم عکس آموزش که نمیدونم چرا دیده نمیشه :cry:

get.php

آموزش ابزار outline
آموزش outline

فکر خوبیه نیما جان:oops:

سلام دوستان
لينك هاي اين تاپيك مشكل دارن. من صفحات 3 و 4 رو تقريبا كامل امتحان كردم همشون مشكل دارن(از جمله اين چن تايي كه نقل قول كردم) بقيه صفحات رو هم حدودي ديدم.
لطفا يه فكري بكنيد...
ممنون

alialam

New Member
دوستان شرمنده، من سعي كردم بيشتر صفحات رو بگردم بعد اين پست رو ارسال كنم اما:sad: اين پست رو نديده بودم كه نيما جان زحمت كشيدن و همه رو توي persiangig آپلود كردن...

با تشكر از همه كساني كه در پيشرفت اين تاپيك كمك مي كنن...:rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
آقای مدیر باید اون تاپیک جدید که الان دیگه داره قدیمی میشه جایگزین این تاپیک ، استیکی کنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا