آموزش نصب ساندویچ پانل

قبل از نصب و اجرای ساندویچ پانل (ساندویچ پانل پانل) موارد زیر را در نظر بگیرید:

ساندویچ پانل های درز باید با اسپری پلی اورتان پر شود (این کار برای اطمینان از مهر و موم شدن اتصالات پانل ها انجام می شود). قبل از پف کردن پلی اورتان ، پنل دیگر را قرار دهید. این باعث می شود:

1 صفحه آب بندی ساندویچ ها بیشتر در محل قرار گرفته است

2 چسبندگی ساندویچ پانل ها در یک مکان بدون درز افزایش می یابد.

3 تبادل گرما در نقطه اتصال بسیار کم است.

ساندویچ پانل های طولی و عرضی پانل ها به محل اتصال به شاسی یا سازه با گل میخ های مخصوص ضخامت و طول پانل های استفاده شده بستگی دارد. شکل اتصال این گل میخ ها به شاسی فولادی توسط یک پرچ انجام می شود. همچنین بهتر است اسپری پلی اورتان را قبل از پاشش صفحات داخل گل میخ ها ، عایق بندی کرد.
نکات ویژه در مورد نصب و راه اندازی ساندویچ پانل

نکاتی در مورد نصب و راه اندازی ساندویچ پانل بر روی ساندویچ پانل قابل تأمل است ، مهمترین موارد:

- از پشتیبانی کافی برای بستن پیچ ها استفاده می شود (بسته به موقعیت مراحل ذوزنقه ای و فاصله مجاز بین ساندویچ پانل ها)

- با در نظر گرفتن فاصله ستون ها ، عرض نهایی ، محل نصب و اجرای ساندویچ پانل ها ، ارتفاع ساندویچ پانل ها و شدت وزش باد نسبت به محل نصب و اجرای ساندویچ پانل ساندویچ پانل در طراحی سازه های فلزی و ساخت ساندویچ پانل دیواری (به دلیل کاهش Perti در نصب و اجرای ساندویچ پانل)

- استفاده از بهترین ساندویچ پانل برای ساندویچ پانل با استفاده از Gutter و Flashing که برای زیبایی و آب بندی سازه ها استفاده می شود.

- برای آب بندی و آب بندی بهینه از چسب مخصوص CRAP 225 (korapop225) استفاده کنید

- استفاده از واشرهای مخصوص نصب و اجرای ساندویچ پانل سقف سقفی و ساندویچ پانل دیواری ساندویچ پانل

- دقت و رعایت مونتاژ پنلهای محوری و پانل جهت آب بندی مناسب ساندویچهای صفحه دیواری

- سرعت حمل و نقل سریع و آسان و نصب آسان ساندویچ پانل از ویژگی های خاص این محصول است.

ایران در ساخت ساندویچ پانل پیشرفت چشمگیری داشته است و همچنین ثابت شده است که استفاده از آن بهتر از ساندویچ پانل است.

به دلیل شرایط مختلف آب و هوایی و چهار فصل آن استفاده از آن در ایران بسیار دشوار است.

ساندویچ پانل برای مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف بسیار مناسب است و به دلیل عمر طولانی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر سازه ها است.

ساندویچ پانل
این پانل ها مقاومت قابل توجهی در برابر زلزله دارند و به دلیل وزن کم ، کمترین خسارت مالی و روانی به زمین لرزه ها وارد می کنند و این مسئله زمانی مورد توجه قرار خواهد گرفت که ایران واقع در بزرگترین گسل های زلزله باشد و از ایمنی برخوردار باشد به این فاجعه بزرگ طبیعی. مهم و قابل توجه است.

اگر مشاهده کردید که کشورهای اروپایی به دلیل عملکرد بهترشان ، سالهاست که برای ساخت سازه ها به این پنل ها برای تولید سازه ها مجهز شده اند. اما اگر کمی فکر کنیم ، در خواهیم یافت که استفاده از آنها در ساختمانها و ساختمانها مقرون به صرفه تر و بهتر خواهد بود. و ساندویچ پانل وقتی مدتی به شهر می روید ، خواهید دید که اکثر تولیدکنندگان فکر در مورد آن را شروع کرده و از پانل ها استفاده می کنند.

ما خوشحالیم که خود را به عنوان تولید کنندگان پیشرو در انواع ساندویچ پانل های پلی اورتان با دیواره ضخیم و انواع مختلف معرفی می کنیم. ما از ماشین آلات مدرن و پیشرفته برای تولید پنل خود ، یکی از بهترین در جهان و تنها خط تولید مداوم در منطقه ، استفاده کردیم.

محصولات ما تقاضای خوبی دارند و توسط بسیاری از مشاوران و مهندسان توصیه می شوند. این به دلیل ظاهر و قیمت های مختلف زیبایی شناسی است.

محصولات ساندویچ پانل. محصولات ساختمانی پیشرفته ، ساخته شده با فولاد گالوانیزه پوشش داده شده از فولاد گالوانیزه / فولاد گالوانیزه به صورت ورق بالا و پایین و در بین پلی اورتان یا پشم شیشه یا پشم سنگ به عنوان مواد عایق تولید می شوند.

ساندویچ پانل به عنوان یکی از مواد جدید در ساخت سازه ها و طاقچه ها معرفی شده است که علاوه بر ساخت سازه های مورد استفاده در زمینه های دیگر از جمله ساخت: اتاق باری ، ساخت اتاق های جدا شده ، ساخت ویلاهای ارزان قیمت ، ساخت توخالی و….

ساندویچ پانل شامل سه لایه است ، دو لایه فلزی آن در قسمتهای خارجی و یک لایه به صورت کف در قسمت میانی ساندویچ پانل وجود دارد که بستگی به کاربرد ساندویچ پانل در شرایط خاص کف تزریق شده به ساندویچ دارد.

ساندویچ پانل
 

جدیدترین ارسال ها

بالا