آموزش مايا 6.5 توسط سام ----> ( Modeling - Dynamic - Rendering )

sam_sam

Banned
خوب این هم جواب . نباید همچین بنویسی که اینطور جواب بگیری . اما اگر واقعا میخواهی میتونیم دوئل کنیم با هم
تا اونجا معلوم شه که کی چیکاره است .

ToFaN

Well-Known Member
saeed_22 گفت:
آخه طوفان جان تو جای ما بودی چیکار میکردی
یکی می اومد تو خونتون و بیخودی گیر میداد که من از رنگ دیوارهای خونت خوشم نمییاد
مدل های تو دکو راسیون اینجوری و اون جوری
وبدون هیچ دلیلی
فقط بر اینکه یک چیز ی گفته باشه بگه چیکار میکردی
شما میتونید با سکوت اشکشو در بیاری
حقیقت پشت ابر نمیمونه عزیزم
کاربر کاشفی
همش 16 تا پست داده ببین چجور انجمن رو زنده کرده
اصلا با این مدل کل کل ها حال نمیکونم

sam_sam

Banned
این خانه از پایه ویران است . رفیق

سایت درست یعنی !cgtalk .
میدونی ما ایرانی ها واقعا نیمدونم چرا اینطوری هستیم . نمیتونیم تو کار کسی دخالت نکنیم .یعنی نمیتونیم اروم بشینیم بدون مشکل .
چرا تو cgtalk از این مشکلات نیست .

چون همه دنبال یاد گرفتن هستند و وقتشون ارزش داره .

اصلا چرا باید همچین چیزی باشه که بخوایم اشکشو در بیاریم !! مگه من واقعا حرف بدی زدم ؟ طوفان عزیز شما که میفرمایین تو ال و بل . الان هم تقسیر از من بود ؟
بعضی وقتها میگم دیگه تو سایت فارسی نرم که اینطوری بشه ولی میگم نه چند نفر پیدا میشن که واقعا به کمک ادم احتیاج دارن به خاطر اونها میام .

خلاصه این طوری

saeed_22

Banned
اره به قول سام بیا مسابقه مدل سازی بزنیم
اگه راست میگی داش کامران
همین

cs_mohsen

Member
salam

salam beh sam va baghieh
chand soal
narm afzri soragh darid keh aks hayeh render shodeh ra ba ekhtelaf 0.01 second dar kenar yekdigar gharar bede va match koneh?
chetori misheh yek feshang ro yeh rangi tabiai behesh dad rangesh ro baladam avaz konam vali yeh chizi shabih sam emkan nadareh (yek ravesh kootah va sadeh bastameh) kheyli motshakeram
bebakhshid natoonestam farsi benevisam
Tanks
ageh eshghetoon keshid yeh ya vaght dashtid

sajjadonline

New Member
سلام دوست خوبه من
يه خبر خوش
شما ميتوونيد در جشنواره ي بهترين وبلاگهاي فارسي شركت كنيد
وبا يه كم تلاش تو اين مسابقه برنده شيد واز جايزهي بسيار خوبش استفاده كنيد
براي اينكه از جزييات اطلاع بيشتري پيدا كنيد ميتونيد زير كليك كنيد.
http://top.vahidoffline.com/out.php?id=11
فرصت رو از دست نديد.
با آرزوي موفقيت براي شما دوست عزيز
مديريت سايت vahidoffline

cs_mohsen

Member
سلام

چند سوال
چطوری یک جسم مثلا یک دایره را می توان از یک فایل مایا به یک فایل دیگری کپی کرد؟

کسی که می خواهد چیزی را شبیه سازی کند باید از کجا شروع کند ؟
اگر من بخواهم یک انسان را طراحی کنم از کجا باید شروع کنم ؟
چیا باید بلد باشم
چطوری؟
خلاصه کمکم کنید تا بتونم
خیلی ممنون

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام دوست خوبه من
يه خبر خوش
شما ميتوونيد در جشنواره ي بهترين وبلاگهاي فارسي شركت كنيد
وبا يه كم تلاش تو اين مسابقه برنده شيد واز جايزهي بسيار خوبش استفاده كنيد
براي اينكه از جزييات اطلاع بيشتري پيدا كنيد ميتونيد زير كليك كنيد.
http://top.vahidoffline.com/out.php?id=11
فرصت رو از دست نديد.
با آرزوي موفقيت براي شما دوست عزيز
مديريت سايت

این چه ربطی به این انجمن داره؟

چند سوال

چیا باید بلد باشم
چطوری؟
خلاصه کمکم کنید تا بتونم
خیلی ممنون

من که هنوز واسم زوده تو زمینه مایا نظر بدم ولی... چیزی که مسلمه اینه که واسه هر کاری اگه از پایه شروع کنی بهتره و بهتر میتونی نتیجه بگیری.
یه دفعه بخوای بری چهره بسازی به مشکل میخوری.

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
cs_mohsen گفت:
چند سوال

چیا باید بلد باشم
چطوری؟
خلاصه کمکم کنید تا بتونم
خیلی ممنون

باید مدل سازی یاد بگیری از پایه . من الان تازه میخوام شروع کنم به طراحی انسان . مدلسازی را یاد بگیر .

سئوال اول هم نفهمیدم .

sam_sam

Banned
آموزش تصویری مایا به زبان شیرین فارسی با سام

--------------------------------------------------------------------------------

سلام من از امروز تصمیم گرفتم که مایا را به صورت تصویری اموزش بدم . اما به کمک شما احتیاج دارم برای از بین نرفتن اطلاعات . اگر کسی فضا داره برای اپلود بگه که من فایلها را اونجا بریزم که از بین نره اطلاعات .

طوفان خان شما هم اگر میتونی کمک کنی بگو . بیشتر به خاطر حرف شما بود که اموزش به زبان فارسی باشه . دیدم این کار را کسی تا حالا نکرده .
فضا در اختیار من بزارید تا اونجا که بتونم کمک میکنم و اموزش میزارم .

اولین اموزش را هم میزارم تا شب.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .

sam_sam

Banned
این آموزش ها که دارم میزارم همه کار خودم است بدون کپی برداری مطلبی . یعنی هر چی که خودم یاد گرفتم و مهم است برای یاد گیری به شما می گم . یه قدمی را برداشتم . میخوام تا اونجا که میتونم برم جلو اگر خدا بخواد .
شما هم برای کمک به این موضوع لینک این تاپیک را در سایتها و وبلاگهای خودتون اگر دوست داشتین بزارین .

ممنون .در ضمن هر موضوعی که دوست داشتین اموزش ببینین بگین تا در اولین فرصت اموزشش را تهیه کنم . به ترتیب اولویت درخواست ها اموزش داده میشود .

sam_sam

Banned
برای کمک به کسایی که تو ایران هستند و سرعت دانلود بالا ندارن یه کسایی مثل سروش عزیز اگر کمک کنه به من اونها هم دیگه مشکل نخواهند داشت .
این یه کار بزرگ است و احتیاج است که چند نفر با هم کمک کنن . من از سروش و بقیه کسایی که مایل به همکار هستند میخوام که فایلهای من را دانلود کنن و خوردشون کنن که راحت تر بشه دانلود کنن .

خلاصه هر کسی میخواد تو این امر خیر سهیم باشه . بیاد جلو . توقعی از کسی ندارم . اما برای بهتر شدن و بالا بردن سطح کار نیازمند یاری سبزتان هستیم .

با اجازه

cs_mohsen

Member
سلام

ببخشید مسافرت بودم
منظورم از سوال اول این بود که من یک جسمی را مثلا همون فشنگ را به صورت فایل با فزمت برنامه مایا دارم
بر فرض من روی اون فایل فشنگ تغییراتی انجام دادم و سیو از کردم یعنی حالا دو تا فشنگ تو دوتا فایل دارم
من می خوام فشنگی رو که روش تغییر انجام دادم(که در فایل جداگانه است) بیارم کنار همون فشنگ اولیه
یعنی بشه دوتا فشنگ تو یک فایل که هر کدوم از فشنگ ها با هم فرق دارند (بدون استفاده از داپلیکیت)

در مورد سوال دوم شما می گید مدلسازی یاد بگیر .
برای مدل سازی خیلی ساده از کجا باید شزوع کرد ؟ چه ابزار هایی رو باید بلد باشم ؟
ممنون می شم.
در ضمن جناب S.h.r.m.k شما بگید چیش ربط نداره ؟ سوال من در مورد مایا است و هیچ نظری هم ندادم یعنی در حد نظر دادن تو این انجمن نیستم.

آخرین ویرایش:

.:. soroosh .:.

Active Member
cs_mohsen گفت:
ببخشید مسافرت بودم
منظورم از سوال اول این بود که من یک جسمی را مثلا همون فشنگ را به صورت فایل با فزمت برنامه مایا دارم
بر فرض من روی اون فایل فشنگ تغییراتی انجام دادم و سیو از کردم یعنی حالا دو تا فشنگ تو دوتا فایل دارم
من می خوام فشنگی رو که روش تغییر انجام دادم(که در فایل جداگانه است) بیارم کنار همون فشنگ اولیه
یعنی بشه دوتا فشنگ تو یک فایل که هر کدوم از فشنگ ها با هم فرق دارند (بدون استفاده از داپلیکیت)

در مورد سوال دوم شما می گید مدلسازی یاد بگیر .
برای مدل سازی خیلی ساده از کجا باید شزوع کرد ؟ چه ابزار هایی رو باید بلد باشم ؟
ممنون می شم.
در ضمن جناب S.h.r.m.k شما بگید چیش ربط نداره ؟ سوال من در مورد مایا است و هیچ نظری هم ندادم یعنی در حد نظر دادن تو این انجمن نیستم.

درود .
دوست عزيز .
براي اينكه اون فشنگ دوم را بياري تو همون فايل فشنگ اولي . ميتوني فايلش و از قسمت My computer انتخاب كني و بكشي تو فايل اولي . همين .
سوال دومتون هم بهتره كه اونايي پاسخ بدن كه تجربه دارن . پس من هيچي .:wink:
موفق باشيد .

.:. soroosh .:.

Active Member
ميتوني هم اون فايل فشنگ دومي رو اجرا كني بعد فشنگ و انتخاب كني . كليدهاي Ctrl+C را بزني .
بعد اون فايل اولي رو اجرا كني و كليد هاي Ctrl+V را بزني .
همين .
نميدونم درست منظورتون و فهميدم يا نه .
سام عزيز : ميبخشيد تو كار شما فضولي كردم .
موفق باشيد .

sam_sam

Banned
چرا خودتون را میپیچونید عزیزان من ؟ پس import یعنی چی ؟ همه این راهها که شما گفتین درست است ولی از همه بهتر همون import است. با این دستور همه چیز میتونید ایمپورت کنید .

sam_sam

Banned
امکان نداره .برو تو قسمت type in import میبینی همه چیز را ساپورت میکنه . سروش عزیزم

جدیدترین ارسال ها

بالا