آموزش - لوگو

سلام سارا جان
مورد اول را که فرمودین امتحان نکردم اما در مورد نزدیک کردن کارامتر ها به همدیگر باید بگم که با این کار حروفی که در کنار هم قرار دارند به روی همدیگر می روند

در ضمن اضافه کنم که مشکل متن روی مسیر تنها زمانی ایجاد می شود که قوس منحنی به سمت پایین باشه

rezatoofan

Member
دوستان اگه اجازه بدن انتقادی بکنم از همه حتی خودم
مسئله ای که ایشون فرمودن که چه طوری میشه این طرح رو زد ، تا حدودی جواب ایشون رو دادید ولی من در اکثر مطالب رفع اشکال و در خواست های دوستان کمتر دیدم که به اهمیت شناخت چشم و دست انسان از دیدن و عملی با دست انجام دادن صحبت کنه.
هنوز ابزاری(نرم افزار) به قدرت دست انسان تولید نشده که بتونه خلاقانه طرح بوجود بیاره طرحی که با دست زده بشه با ابزار های مختلف میشه کیفیت های مختلف به اون داد مثل درخواست این بخش که اگر قبل از پرداختن به طراحی با کامپیوتر با دست تجربه میکردن و تا حدودی با نرم افزار(ابزار) آشنا می شدن به راحتی می تونستن نیازشون رو برآورده کنن.

حالا لحظه ای از بحث جدا می شم و در مورد مسئله ای صحبت میکنم که امیدوارم مثمر ثمر باشه !
ابزارها در رشته های مختلف گوناگون و متفاو تتند. در گرافیک و عکاسی و امام حرفه هایی که با چشم انسان سرو کار دارن ابزارهای رایانه ای هم مثل کورل و فتوشاپ و ... فقط زمانی کاربرد دان که انسان به اون نیاز پیدا کنه (اول طرح بعد اجرا) یعنی اگر قوی ترین نرم افزارها رو بدن به آدم و مسلط بشه به تمام قسمت های اون ولی تا ندونه کجا و چه طور به کار ببنده انگار هیچش از اون نرم افزار نمیدونه. مثل این میمونه یک آچار رو بدی دسته چند نفر که هر کی تخصص متفاوت داره و بگی برین و استفاده کننین البته کسی میتونه استفاده کنه و سود ببره که اولا محل و جایگاه استفاده از ابزار رو بدونه و قبلش شناخت در مورد محل استفاده داشته باشه.
در موارد استفاده ابزار رایانه ای در گرافیک یک شناخت و قواعد مشخص و قابل آموزش وجود دارد . که با رعایت اون قوانین میشه آثاری متفاوت ارائه کرد.
مراجعه شود به اصول و مبانی هنرهای تجمسی نوشته دکتر حلمی
مبانی هنرهای تجمی پایه و اساس بسیار هنر های است که الان در ذهن شما وجد دارد هنرهای که با چشم انسان در ارتباطند.
انتقال پیام بوسیله عناصر مختلف از موارد ارزشی این کتاب است
که توصیه میکنم با مباحث ساده و کلیدی این فن آشنا بشین و به راحتی آثار خود را خلق کنید

پیروز و موفق باشید.

رضا

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا