[phpNuke] آموزش كامل نصب ناك بر روي كامپيوتر ! نسخه 1.0

وضعیت
موضوع بسته شده است.

RainDigital

Member
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

assimi

Member
منم با آقا بهزاد موافقم مشهد و ايران ناك هم اساسي از اين ارور ها مي دن الان يادم نيست چطوري اينا رو حلشون مي كرديم ولي فايلاشون را دارم خواستين بگين براتون ميل كنم . آفاق بهترينه :cool:

RainDigital گفت:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

برای اینکه از بین ببرید به فایل configuration سرور لوکالتون برید و بعد apach بعد این کد را پیدا کنید

#LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so

و این را جایگزین کنید

LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so

واین را هم پیدا کنید

#AddModule mod_rewrite.c

با این جایگزینش کن:

AddModule mod_rewrite.c

و بعد سرورت را ریستارت کن

موفق باشی

d@nyal

Member
صسي

صادق خان مرسي . با راهنمايي هاي شما يه كار ما درست شد

d@nyal

Member
اصلا اين دوتا چه ربطي به هم دارن ؟؟!!
منظورت انجمن هاي نيوك هستش ؟؟

assimi

Member
وی بولتن مال انجمن ، درحالی که ناک مال مدیریت محتوا است ( میشه یه ضرب المثلم گفت یادم نیست
!!!!! )

راستی اگه کسی بگه چطوری رو ناک آدم وی بولتن نصب کنه ممنون میشم

S4DEGH

Well-Known Member
بايد اول اون كانورتشو بگيري !

حالا : اول بايد انجمن ناك رو به انجمن تنها تبديل كني ( به وسيله كانورت) ! بعد كه از bb_nuke به phpbb تبديل شد . حالا به vb تبديل مي كني ! و در پايگاه داده ات قرار مي دي !

همين !

LordEfazati

Member
با سلام خدمت تمام دوستان
من یه برنامه ی مدیریت محتوی می خوام که امنیت بالایی داشته باشد
و همینطور از نظر گرافیکی زیبایی های خود را داشته باشد و بتوان در آن عضویت ایجاد کرد همچنین بتوان برایش تعریف کرد که وقتی اینجا تایپ می کنم مثلا در قسمت خبر سایت بنویسد همینطور مثلا یه فایل را آپلود می کنم و برایش یه مشخصاتی را قرار دهم این را در قسمت دانلود فایل قرار دهد و مشخصات را برایش بگذارد
کاربران بتوانند برای همدیگر پیغام خصوصی بگذارند

S4DEGH

Well-Known Member
من ناك رو پيشنهاد ميكنم ! كه داراي تمامي امكاناتي كه گفتي مي باشد . و همچنين قالب هاي خفن و زيبايي براش ساخته شده !

LordEfazati

Member
صادق جان
من رفتم دنبال این ناک فارسی آفاق
خب یه چیزی در مورد هاست نوشته بودن این یعنی چی ؟
کمکم کن من یه هاست پیدا کردم 500 mb و php و my sql و cpanel داره و قیمت 25000تومان به نظرت خوبه ماله گلهاست www.golha.ir

LordEfazati

Member
خیلی خوب بود این هاست به این می خوره یا نه ما که از این چیز ها سر در نمی آوریم و بعد بگید که خوب است یا نه
کنترل پنل آنلاین
POP3 نامحدود
PHP,PERL,CGI
MySQL نامحدود
Sub-Domain نامحدود
Java, Java Applets
FTP نامحدود
FrontPage Extensions

نرم افزارهايي که ميتوانيد با چند کليک از طريق کنترل پنل نصب کنید.

وبلاگها: b2 ,b2evolution ,Nucleus ,pMachine Free ,WordPress

مديريت محتوا: Drupal ,Geeklog ,PHP-Nuke ,phpWebSite ,Post-Nuke ,Siteframe ,Xoops

ساپورت مشتري: Crafty Syntax Live Help ,Help Center Live ,osTicket ,PHP Support Tickets ,Support Logic Helpdesk ,Support Services Manager

انجمنهاي گفتگو: Invision Board ,phpBB2 ,YaBBSE

تجارت آنلاين: CubeCart ,OS Commerce

گالري عکس: 4Images Gallery ,Gallery

ليست ايمل: PHPlist

مديريت کار: dotProject ,PHProjekt

اسکريپتهاي ديگر: Moodle ,Noahs Classifieds ,Open-Realty ,phpAdsNew ,PHPauction ,phpFormGenerator ,phpLinks ,WebCalendar

S4DEGH

Well-Known Member
بنظر من نه ! به درد نمي خوره !

اگر چيز خوبي بخواي و در عين حال قوي و با تمامي امكانات !‌من مال وب رمز رو پيشنهاد مي كنم ! www.webramz.com الان آفاق روي اين سرور قرار داره !

همه چي داره ! حتي بيشتر از اون هايي كه نام بردي !
-----------------------
دانيال جان در مورد نصب چند كليك بايد بگم كه بعضي از سرور ها برنامه فانتاستيكو رو نصب كردن ك توش حدود 50 برنامه مديريتي و انجمن و ... هست كه با چند كليك ساده مي توني اونو نصب كني ! اما هيچ كدوم فارسي نيست !

LordEfazati

Member
متشکرم 20 مگابایت بود ولی دانلود کردم بعدش
بر روي آيکن سيستم WAMP5 کليک کرده و از اونجا بر روي phpmyadmin کليک کنيد
میزنم می گه :
could not execute menu item ( internal error ) (exception) could not execute run action :
کمکم کنید

d@nyal

Member
فكر كنم اشكال از فايل هاست . دوباره نصب كن . اگه اونطور كه درست فهميده باشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا