آموزش فارسی سازی cms ها >>>

amin_salehi

Member
ما كه اماده ايم فقط لطف شما اساتيد را ميطلبه!!!!

با سلام به تمام بر و بچه های گل مجید آنلاین
سلام آقا ثارالله
سلام آقای عشق مدرن(ببخشید که اسمتتون را بلد نبودم)
سلام به اقا پارسا
سلام آقا صادق عزیز
و آقای omidmtl
و آقای spsgorgan
و همه بر و بچه های خوب و با معرفت

خوب بعد از اینکه تمام حرف های شما را خوندم و حلاجی کردم به این نتیجه رسیدم که این تاپیک به یک جاهایی میرسه تنها سوختی که میخواهد وفاق و همدلیه!

هر کسی یک گوشه را گفت ، بحث در موردهای مختلف شد که من سعی میکنم که یک به یک تا انجایی که حافظه ام یاری میکنه جواب بدم.

یک مورد اینکه آقای عشق مدن گفته بود که باید پایه داشته باشی که من تا حدی دارم که بتونم کار را با کمک شما عزیزان اجرا کنم.
هدف ما فقط این نیست که من فارسی سازی یاد بگیرم و برم پی کارم شاید هم پشت سرم هم نگاه نکنم .
میخواهیم درس از شما یاد بگیریم که چه طوری میتونیم یک وقتی به یک سی ام اس خوردیم فارسیش کنیم. اساس و استپ (قدم)ها چیه:
مثلا:
اول این کار رو بکن
درس دوم بعد از اینکه مرحله اول را تموم کردی چیه
و لا آخر

در مورد Documentations هم من ترجه میکنم (اخه رشتم زبانه) این یک کارا دیگه بلدم
در مورد تحقیق و زیر و رو کردن سایت مربوطه و بقیه موارد هم به چشم خودم هستم

می مونه حرف اخر که شما که اساتید این فن هستید دست ما را هم بگیرید و مثل یک استاد به ما درس بدید ((اگه راه دیگه ای میدونید که ما هم دست آخر بلد بشیم چه بکنیم و از این گیجی مرگ آور خلاص بشیم بسم الله.....))

خلاصه حرفی حدیثی سخنی و .... بود من یکی که در خدمتم

فقط می مونه آقای عشق مدرن، 3 مورد را واضحتر بگویند
1. ترجمه فایل های زبان
2.هجری کردن تاریخ: در 10 دقیقه ((روشش چیه))
3. ادیتور فارسی: که اینم فایل های آمادش هست و فقط باید در ادیتور خودتون فراخوانیش کنید کسی که برای یه سی ام اس انجام داده باشه براش سه سوته ((که منظورتون را واضحتر بگید)) ((از کجا این ادیتور فارسی رابیاریم)).

در آخر هم هر سیستمی که فارسی شد من اسم همه را توش میآرم چون نمیخوایم ((منظورم ما تازه کارهاست)) یادمون بره که کیا به همه کمک کردن تا بقیه هم فارسی یاد بگیرند و یک اثری از این کمک دسنه جمعی هم بمونه مثل یک عکس یادگاری دست جمعی.

ان شا الله همگی شما موفق و موید باشید
قربان همگی دوستان عزیزم
امین ((a بی سواد))

amin_salehi

Member
من فكر كردم از چهارشنبه هفته پيش تا حالا يك اتفاقي ميافته!!!!!!!!!!!!!!
ما را فراموش نكنيد ها
قربان همگيتان
امين

amin_salehi

Member
اقايون توجه

با سلام
با كمي شدت عمل اعلام ميداريم كه از اين به پس به خاطر دوستي هاي ديرينه و روزهاي خوب بياييد نجنگيم
به خدا احد و واحد من قصدم از اين تاپيك اين نبود كه شما اينطوري با هم سرشاخ شده همديگر را كول انداز نماييد.
با مشورت مدير انجمن برنامه ي نيوز بورد كه آقا صادق معرفي كردند را فارسي ميكنيم
اقاي عشق مدرن جان برنامه شما را هر كاري كردم پيدا كنم گم شدم وهيچ جيزي هم تو اين دنياي بزرك نت پيدا نكردم اگر لينك بدي انهم به چشم
:oops: :oops: :oops: :oops:
منتظر درس اول هستيم (اي خداي مهربون مـــــــــــــــــا...)
اين فايل هم از اينجا بگيريدگرفتن فایل

amin_salehi

Member
اقا ثارا... جان
از شما خواهش داريم كه ما درس اول را بديد منتظريم
قربانت
امين

sarallah

Member
سلام آقا امین

من الان این سیستم رو دانلود میکنم و اولین مرحله آموزش رو تا امشب مینویسم

منتظر باشید ...

S4DEGH

Well-Known Member
ثاره لله جان من قسمت اول رو بهش گفتم كه بايد چي كار كنه .
اما خودتم بگي خوبه ( كار از محكم كاري عيب نمي كنه !‌)

ahvazcity

Member
ببخشید دوستان
پس از مدت ها این تاپیک رو دیدم...
ولی یک چیز میخوام بگم : میدونید چرا کشورمون پیشرفت نمیکنه؟
1 ما میزنیم توی سر کسی که ایراد میگیره و اشکالات رو معرفی میکنه...
2 همون کسی که اشکالات رو معرفی میکنه حاضر نیست به هیچ وجهی به خودش زحمت بده و قدمی در راه حل شدن اون مشکل برداره...
3 ما ایرانی ها عادت داریم وسط یک کاره مهم اگه کسی بحث رو عوض کرد دیگه سر نخ بحث عوض شده رو بگیییییییریییییییییییییییییممممممممممممممم تااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مثل این تاپیک بمیره

انجمن های مجیدآنلاین دارن کم کم رنگ و بوی سابق رو از دست میدن...

afhami

New Member
تاریخ شمسی

یک بنده خدایی به اسم هومن برنامه ای به نام facal برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی به زبان جاوا استفاده کرده است من که در xoops جواب گرفتم :D

جدیدترین ارسال ها

بالا