آموزش طراحی Template توسط فوتوشاپ

Quick Layout​
final.jpg

Step 1.)
Open a new document that is 770 x 500 and fill the background with white

Step 2.)
Create a new layer & get out the pencil tool, and set it to 1 pixel in diameter.
2.jpg

Now using the pencil tool, draw 4 lines all the way across the top of your canvas like so:​
1.jpg

The order of colors l used are:
1 - #E4E3D6 (top)
2 - #D2CFC0
3 - #A3A090
4 - #8F8D84 (bottom)

Step 3.)
Create a new layer: Now using the rectangular marquee tool, make a selection on the canvas as l have done here:​
3.jpg

fill this selection with black.

Now double click on the layer, and apply the following blending options:
Gradient Overlay
4.jpg

5.jpg

Stroke
6.jpg

Result:
7.jpg

Step 4.)
Create a new layer: Again, using the rectangular marquee tool make a selection like this: Notice it is directly bellow the previous box we'd made:
8.jpg

Fill this selection with #: 375A80 and press CTRL + D to deselect.
9.jpg

Double click this layer, and apply the following blending options:
Gradient Overlay:
10.jpg

11.jpg

Result:
12.jpg

Step 5.)
Create a new layer: Get out the rectangular marquee tool, and make a selection directly bellow this box like so:
13.jpg

Fill this selection with: #FFFFFF (white) and press CTRL + D to deselect.

Double click this layer, and apply the following blending options:
Gradient Overlay:
14.jpg

15.jpg

Result:
16.jpg

Step 6.)
Now set your foreground color to: #C8CED8, get out the pencil tool and set it up like so:
17.jpg

(2 pixel width)

Now draw a 2 pixel line at the bottom of the new box we just made that spans the entire width of the canvas:
18.jpg

Step 7.)
Now set the foreground color to: #FFFFFF (white), and set the pencil tool to 1 pixel instead of 2:
20.jpg

Now draw a 1 pixel line across the canvas about 1/4 inch above the bottom of this box like so:
19.jpg

Step 8.)
Now change the thickness of the pencil tool to 4 pixels, and draw two vertical lines up this box to separate it as l've done here:
21.jpg

This separates our content areas for the layout.
Step 9.)
Create a new layer, using the rectangular marquee tool make a selection like so for the header:
Fill this selection with #FFFFFF, and press CTRL + D to deselect.
Step 10.)
Using the previous box as a guide, place an image into the header area. You can use a Render, or whatever you'd like. I've used a photo of a city street with a massive black tinted glass windows all over it.
23.jpg

Finishing Touches:
At this point you want to continue to refine your header, adding small details. Here l've added a "swooping" overlay and applied a company logo.
24.jpg

This concludes the tutorial. What you'd want to do here is continue to add small details to the layout to make it your own. Here's what l ended up with after adding text, and a few minor details:
final.jpg

اگر خوشتون اومد موافقتتونو اعلام کنید بازم آموزش بذارم

خسته نباشی دوست عزیز!
به جای اینکه وقتتو صرف گرفتن مچ دیگران کنی یکی از آموزشارو هم تو بذار یه چیزی به مقالات سایت اضافه شه;)
راستی بد نیست سری به این تاپیک بزنی
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=57099
جنبه هیچیو ندارین!
خودم اونجا گفتم انگلیسیه همه هم موافقت کردن!

mostafa_az

Well-Known Member
ممنون البرز جان . آموزشت عالی بود .
پیتون جان دوست ما قبلا عنوان کردن که آموزش انگلیسی میزارن .

مخلصیم
مصطفی

Erfan

Active Member
خسته نباشی دوست عزیز!
به جای اینکه وقتتو صرف گرفتن مچ دیگران کنی یکی از آموزشارو هم تو بذار یه چیزی به مقالات سایت اضافه شه;)
راستی بد نیست سری به این تاپیک بزنی
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=57099
جنبه هیچیو ندارین!
خودم اونجا گفتم انگلیسیه همه هم موافقت کردن!

دوست عزيز كارت رو تحسين ميكنم ....

خواهشاً به كسي يا شخصي توي انجمن در ملع عموم توهين نكنين ... پيغام خصوصي رو گذاشتن براي يه همچين روزايي كه دو كلوم حرف حساب با هم بزنين ....

مرسي

مخلصيم .. بارزام !

Erfan

Active Member
اگه ترجمه نکردی لااقل منبعشو بزار ...
مرسی

پايتون عزيز .. شما ديگه چرا ؟

حالا اين عزيز يه لطفي كرده و وقت گذاشته و اين كار رو كرده ...

حرف شما رو براي گذاشتن منبع قبول دارم .. ولي اگه از پي ام خصوصي استفاده ميكردي بهتر بود ...

مخلصيم بارزام !

Erfan

Active Member
عزيز كارت هم قشنگه ...

من يه آموزش توي اين مايه ها دارم فقط خيلي طولاني هست ... فك كنم در 98 قسمت باشه ...

وقتي برگشتم ميذارمش ....

Ok منتظریم ممنون
اگر بازم می خواهید بذارم ولی کلا از همه سایتا دارم و جمع آوری کردم
اگه می خواهید "فقط لینکشو "بذارم تا شک و شبهه ای ایجاد نشه!
ولی من به خاطر این زحمت دونه دونه چیدن عکسارو به خودم دادم تا اگه سایته هک شد (مثل http://TheDesignWorld.com) دوستانی که در آینده تاپیکو می بینن به جای لعنت فرستادن دلشون راضی باشه!

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
دست شما درد نکنه.

می ترسم یه واقعیت رو بگم دعوام کنین. دعوام نمیکنین ؟
action-smiley-066.gif
باشه پس میگم.

آقا اول بابت آموزش دست شما مرسی... ثانیا من فکر نکنم که کسی این آموزش رو بخونه و ترجمه کنه؛ اگر چه قبلا بچه ها موافقتشون رو اعلام کردن.
اگه میخوای آموزشهات بازدهی داشته باشه خودت زحمت ترجمش هم بکش. مثل بقیه بچه ها.
دست همه درد نکنه. ( خیلی سعی کردم لحنم تند نباشه که به کسی بر نخوره )

دوست گلم به خدا هر کسی که با فوتوشاپ آشنایی نسبی هم داشته باشه می تونه به راحتی اینو ایجاد کنه
بیشتره جاهاش ام که تصویریه

ممنون آموزش خوبی بود اما فارسی کردنش سخت نبود که خوب شما که زحمت کشیدی گذاشتی بهتر میشد زبون خودمونو بزاری البته مجلی نیست من با انگلیش راحت ترم تا فارسی

mostafa_cs

Well-Known Member
آقا دستتون درد نکنه...
اما من پیشنهاد برای جلوگیری از اینگونه مسائل مدیران سایت یه تاپیک مخصوص مقالات انگلیسی ایجاد کنن!

gmax.gif

alavis

Member
دست شما درد نکنه.

می ترسم یه واقعیت رو بگم دعوام کنین. دعوام نمیکنین ؟
action-smiley-066.gif
باشه پس میگم.

آقا اول بابت آموزش دست شما مرسی... ثانیا من فکر نکنم که کسی این آموزش رو بخونه و ترجمه کنه؛ اگر چه قبلا بچه ها موافقتشون رو اعلام کردن.
اگه میخوای آموزشهات بازدهی داشته باشه خودت زحمت ترجمش هم بکش. مثل بقیه بچه ها.
دست همه درد نکنه. ( خیلی سعی کردم لحنم تند نباشه که به کسی بر نخوره )

دوست من چرا اینجوری فکر میکنید ؟ این آموزش تصویری هست شما کافیه 1 نمه فتوشاپ بلد باشی تا متوجه بشی چی به چی هست !

من خودم زبانم فوق العاده ضعیفه اما با فتوشاپ آشنایی کمی دارم دقیقا متوجه شدم چیه و چطور استفاده کنم
تازه زبانش هم ساده بود من که استفاده کردم :)

ayaran

Member
آقایون بالاخره من چیکار کنم؟ لینک سایتارو بدم یا مقالاتشونو بزارم؟

آقا دست گل شما درد نکنه ، خیلی جالب و آموزنده بود با اون همه تصویر و مشخصات کاری فکر نکنم نیازی به ترجمه داشته باشه ، دوستان خوبمون هم جهت بهتر شدن و پربار شدن فضای سایت گاهی اوقات ایراد دوستانه میگیرن :) که همین نشون دهنده لطفشون به همه ماست ، شما ادامه بدی ما رو به فیض رسوندی :)

nima_dsnr

کاربر VIP
شما زحمت بکش مقالاتشو بزار...
منبع رو که ذکر کنی یعنی لینک سایت رو هم دادی دیگه :)

جدیدترین ارسال ها

بالا