آموزش طراحی سایت با فلش

Araz.Sh

Member
سلام دوستان...جزوه ی آموزش طراحی سایت با فلش ترجیحا فارسی و می خواستم...توو انجمنم search کردم؛نبود ولی...ممنون میشم یه چی بدی بهم!!!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

جزوه طراحي سايت با فلش ؟؟؟

مثلا چه آموزشي رو مي خواي بدوني براي ساخت سايت شما بايد با فلش كار كرده باشيد در مورد هرچي كه مي خوايد در سايت بذاريد در انجمن سرچ كن پيدا نكردي اينجا مشكلتو بگو بچه ها كمكت مي كنن

موفق باشيد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
جزوه آموزشي انگليسي در اين زمينه ديدم اما فارسي ... !!!
اگر مي خوايد براتون انگليسي رو پيدا كنم و بذارم اينجا براي دانلود وگر نه براي فارسي ...
اگر كمكي توي زمينه آموزش از دستم بر بياد ...

arabestani

New Member
سلام یه سوال کوچیک داشتم . می خواستم بدونم که توی برنامه فلش که خروجی html یا ..... نیست پس چجوری خروجی میگیرن؟ ممنون که کمکی که می خوایید بکنید.

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام یه سوال کوچیک داشتم . می خواستم بدونم که توی برنامه فلش که خروجی html یا ..... نیست پس چجوری خروجی میگیرن؟ ممنون که کمکی که می خوایید بکنید.
کی گفته نیست ؟؟
فلش وقتی شما کلید F12 رو بزنید برای شما یک فایل html که حاوی تگ هایی در مورد نحوه قرار گیری فایل swf توی فلش هست ایجاد میکنه (در همون مسیری که فایل Swf رو ذخیره کردید) و بعدش کافی هست شما برای قرار دادن فایل فلش رو وب سایت مورد نظرتون فایل html + swf رو در مسیر مورد نظر روی سایتتون آپلود کنید . و دیگه بقیه کارها هم که مثله بقیه کارهای طراحی وب هست و هیچ فرقی نمی کنه .
موفق باشی

rezavibre

New Member
سلام ببخشید من یه سایت فلش ساختم ولی به اندازه کل صفحه نیست میخواستم بدونم چجوری باید درستش کنم؟

kodex2

کاربر فعال
یکم توضیحش پیچیدست. شما باید سایز فلشتون رو یه عدد ثابت بدید مثلا 1024*768.
بعدش زمانی که کار رو پابلیش کردید توی html سایز فلشتون رو 100% بدید.
اینجوری فول سایز میشه. حالا واسه چینش آبجکت ها باید همرو با اکشن توی ایوینت Resize دوباره بچینی. این جوری سایت شما می تونه توی هر رزولیشنی درست دیده میشه.

ithelper

Member
میشه آموزشای فلش رو بزارید اینجا؟ ترجیحا داینامیک باشه!!! مرسی ی ی ی ی

amirsport

Member
بابا
جون هرکی دوست دارید آموزش طراحی سایت با فلش رو از صفر بزارین اینجا.
یا pdf باشه یا word یا فیلم

amirsport

Member
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
یکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی جواب بده.
:mad:

Mehrdad155

کاربر فعال
بابا
جون هرکی دوست دارید آموزش طراحی سایت با فلش رو از صفر بزارین اینجا.
یا pdf باشه یا word یا فیلم

درود

شما 2 تا چیز را باید یاد بگیرید
1)کار کردن با ابزارهای فلش برای طراحی و ساخت کلید و منو و انیمیشن و غیره تا سایتت را از نظر گرافیکی درست کنی

2)شما باید زبان برنامه نویسی فلش را حتما یاد بگیری. زیاد هم نه. همین که یه کم رابط بین گرافیک و کد نویسی دستت بیاد کافیه. بعد کم کم راه میفتی.بدون یادگیری زبان برنامه نویسی فلش, شما نمیتونی سایت فلش بسازی.

مراجعی که میتونی هم فلش و هم برنامه نویسی اون را یاد بگیری زیاد هست:

یکیش داخل همین سایت هست.آموزش اکشن اسکریپت 3 از صفر
سی دی های تصویری لیندا
سی دی های آموزشی پارسیان
کتاب مرجع آموزش فلش از امیر درجه انتشارات ساحر(تو این کتاب علاوه بر یادگیری فلش, آموزش طراحی یه سایت به ساده ترین شکل گفته شده)

امیدوارم مشکلت حل بشه .که میشه.

مهرداد

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

مهرداد جون دمت گرم . خیلی دوست دارم.
اصلا فکر نمی کردم کسی حرف منو جدی بگیره.
چون فقط 13 سالمه.

دوست من اینجا برای پاسخ به سوال کاربر به سن و .... توجهی نمیکنیم

مهرداد جون لطفا اگه می تونی هر چی از فلش بلدی رو بهم یاد بده،لطفا.
حالا اگر هم حوصلت نکشید چیز های کار بردیشو یادم بده.

یک تاپیک هست بعنوان آموزش انیمیشن از ابتدا تا اعتلا تو بخش فلش آموزش های مهرداد عزیز هستند

لطف کنید جهت یادگیری خودتون تلاش کنید چون اینجا هیچکس وقتشو برای این کار صرف نمیکنه تا دلت بخواد هم آموزش توی انجمن هست که میتونید توی 6 ماه یک کاربر حرفه ای شوید

موفق باشید

amirsport

Member
ببخشید من این جمله قرمزرو نخوندم.
به هیچ سوالی در پیام خصوصی پاسخ داده نمیشود لطف کنید سوالات خود را در انجمن مطرح کنید.

+Sata

خبرگان فلش
Creating a First Web Site with Flash Professional CS5

فیلم آموزشی در رابطه با ساخت و طراحی وب سایت های فلش است. در این آموزش که محصول شرکت معروف لیندا است، شما با اصول طراحی وب سایت فلش آشنا می شوید.

مباحث این آموزش:
1. Getting Started​
2. Creating Graphics and Text​
3. Importing Graphics​
4. Adding Transitions​
5. Adding Interactivity​
6. Creating a Gallery​
7. Adding Video​
8. Adding Audio​
9. Integrating a Contact Form​
10. Testing and Publishing​
.