آموزش ساخت یک سی ام اس (سیستم خبری) ساده

sharmande

Member
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\wamp\www\CMS\index.php on line 22
اجرا نشد!!

wikipedia

Member
متاسفم!
این چه وضعیه؟
هر کسی یک کد پیدا میکنه از این طرف و آن طرف و آموزش میده؟

متاسفم!
این چه وضعیه؟
هر کسی یک کد پیدا میکنه از این طرف و آن طرف و آموزش میده؟

با عرض معذرت خدمت مدیران محترم مجید آنلاین

جناب wikipedia
چشماتون نمیتونه ببینه بقیه دوستان هم دارن یاد میگیرن ؟

از تهیه کننده این آموزش که زحمت زیادی برای نوشتن کردن بسیار ممنونم

pme

New Member

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\program files\easyphp1-7\www\news\index.php on line 22

ظاهرا این cms مشکل داره و اجرا نمیشه ( ارور بالا رو نشون میده ). اگه لینک صحیح ازش دارید این جا قرار بدید. متاسفانه بالای 10 تا لینک و پیوست توی این تاپیک قرار داره و هیچکدوم هم جواب نمیده !!!

shnoit

Well-Known Member

warning: Mysql_fetch_array(): Supplied argument is not a valid mysql result resource in c:\program files\easyphp1-7\www\news\index.php on line 22

ظاهرا این cms مشکل داره و اجرا نمیشه ( ارور بالا رو نشون میده ). اگه لینک صحیح ازش دارید این جا قرار بدید. متاسفانه بالای 10 تا لینک و پیوست توی این تاپیک قرار داره و هیچکدوم هم جواب نمیده !!!

فایلهایی که خود امیر پیوست کرده رو دانلود کن. :d:)

سلام ازت ممنونم پروفسور
ازین به بعد بهت میگم پروفسور
ببین من میخوام با ASP.NET یه سایت مدیریت محتوا بسازم .میتونی کمکم کنی ؟خیلی انیاز دارم اگه یه سورس آماده هم بدی که ساده باشه خودمک دستم میاد باید چی کار کنم (البته اگه تونستی به زبان سی شارپ باشه عالیه ):sad:

reza11_2005

Member
آخرش خودم سیستم رو جمع کردم.

چیز زیادی نبود و فقط لطفا" کسی فایلهایی رو که تو همین پست میگذارم مثل فایل تایید ارسال کاربران را به ادمین اضافه کند.

فایل های اضافه شد:

1:فایل آرشیو. پی اچ پی برای آرشیو(اضافه شده به منو)
2:فایل اد.پی اچ پی برای ارسال مطالب کاربران (اضافه شده به منو)
3:فایل ادد.پی اچ پی در پوشه ادمین که باید به ادمین اضافه شود.

نسخه ی اصلی و کامل از اولین پست تا آخرین بدون پوشه ی ادیتورز(خودتان آن را قرار دهید):
www.armgeno.wsnw.net/newsfull.zip
با سلام
استاد لینک مشکل داره لطف کنید و لینک درست را بگذارید با تشکر

alionline1366

Active Member
خيلي خوب ميشه اگه لینک درست بشه با این که خیلی پیش رفتید منم یه گوششو میگیرم ببینیم چی میشه

picdoni

New Member
php میخوام یاد بگیرم

سلام دوستان من م خوام php یاد بگیرمFull چیکار باید بکنم. کجا باید برم؟ به چه سایتی چه کتابی ؟؟

iman7228

New Member
کسی لینک فایل آپلود شده تو اینجا رو نداره
آخرین ورژنش رو می گم

kohnekar

Member
ورژن آخرتون کو هر کس یه چیزی گذاشته کدوم آمخرین نسخه هست با تمام امکانات و بودن مشکل؟

Masoud1365

مدیر انجمن
لطفا این تاپیکهای قدیمی رو بالا نیاورید ! کسی لینک دانلود نداره به جز همون چنتا که در صفحات قبل هستن ! مدیران محترم لطفا این تاپیک رو قفل کنند :d

ali_naein

New Member
آقا از ساده بیاد بیرون من ابزار های ویرایش متن درج عکس و ... را هم می خوام

ali_naein

New Member
خسته نباشید
ابزار های ویرایش متن درج عکس و...را چطوری میشه به این سایت اضافه کرد

arzonhost

Member
اقا این تاپیک قدیمی سازندگان سی ام اس رفتن از این سایت دیگه کسی نیست

Masoud1365

مدیر انجمن
بعضی از بچه ها هستن ولی خوب این تاپیک قدیمیه . من توی پستهای قبلی هم گفتم !
اگر سوالی دارید توی یه تاپیک جدا بپرسید ( البته اول سرچ کنید. )

reza11_2005

Member
با سلام
خواهش می کنم یکی از دوستان مثل اللهیار جان ، و بچه های دیگر ای نسخه آخر وآچه همه بچها بهش اضافه کردان را برای دانلود بزاره
خواهش کردام
خواهش می کنم ازیران محترم مجید آنلاین که تمامی گفته های بچه ها را در این قسمت که 22 صفحه است را جمع کنند و آخرین نسخه سیستم را بدهند بیرون
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا