آموزش ساخت یک سی ام اس (سیستم خبری) ساده

amir01

Well-Known Member
دوستان خواهشا هر کسی برای خودش یه ورژن نده. الان همه چی قاطی پاتی شده.
این ورژنی که تقویم جلالی داره قضیش چیه؟ من که گذاشته بودم تو سیستم.
یاحق

amir01

Well-Known Member
دوستان من این تاپیک رو با هدف آموزش راه انداختم. دیگه خیلی اوضاعش ریخته بهم.
الان حدود یه هفتس که رو گرافیکش دارید مانور می دید. اینجا انجمن پی اچ پیه برای اونایی که میخوان یاد بگیرن نه انجمن طراحی.
ببخشید ها اینجوری حرف میزنم. ولی خب همین جوری شده که همه زده شدن از انجمن دیگه. هر کی دنبال خواسته های خودشه.

SME

Banned
الان حدود یه هفتس که رو گرافیکش دارید مانور می دید. اینجا انجمن پی اچ پیه برای اونایی که میخوان یاد بگیرن نه انجمن طراحی.
ببخشید ها اینجوری حرف میزنم. ولی خب همین جوری شده که همه زده شدن از انجمن دیگه. هر کی دنبال خواسته های خودشه.
خیلی خیلی موافقم.. امیر راست میگه.
چندین بار من هم گفته بودم. سعی کردم برای تاپیک (البته بدون اجازه امیر خان :rose: ) قانون بزارم، اما کسی رعایت نکرد...
حالا هم کارا خیلی گره خورده. تو یه ورژن یک سری امکانات هست، تو یکی دیگه اصلا وجود نداره! چرا؟!
نظرتون در مورد یه تاپیک جدید چیه؟
زحمت زدن تایپیک جدید با امیر که مدیر سیستم شده :)

Dark-M4N

Member
Mimi جان هم شما هم من داریم به صورت بدجور خفن اسپم میدیم

یه تاپیک جدید باز کنید فقط امکاناتی که نوشتین رو بزارید هر کاری داشتین میرید پروفایل طرف به خودش پیام میدید

چون الان 19 صفحه رفته فقط ماکزیموم 2 صفحش ابزار جدید بوده بقیه همش حرف ئه

امیر خان جان یه سر و سامونی بده دیگه

موفق باشید

shnoit

Well-Known Member

منم موافقم.
چون تو آخرین ورژنی که برون امده بود، یه چنتا فایل اضافه بود از جمله یه فایل زیپ شده تو فولدر ادمین و یه فایل دیگه.
در ضمن بدون توضیحات هم امکانات اضافه شده بودن.

Allahparast

Member
ُیه تاپیک جدید بزنیم توش آموزش همین ابزارها رو بزاریم ؟@!:sad: همه چی قاطی شد یکی کلیه ابزارهای که ساخته شده توسط فرد سازنده بنویسه و بزاره و خود دوستان که ابزار رو ساختن توضیح بدن :) این تاپیک هم در کل توسعه ی سیستم باشه !

Domanjiri

Well-Known Member
دوستان سلام

مي خواستم يه پيشنهاد بدم:مدير سيستم بياد و كل پست ها رو مديريت كنه حالا يعني چي

يعني اينكه هر بار كه امكاناتي به سيستم اضافه ميشه مدير بياد لينك اون پست رو تو پست اول بياره مثلا
1-ارسال مطلب(پست شماره 4)
2-ويرايش پروفايل(پست شماره 7)
3-...و غيره

كه هر كسي كه مياد يه فهرست زيبا جلو روش باشه كه ديگه نياد 20 صفحه رو بخونه كه نصف صفحات هم حرف هاي اقدس خانوم و .. باشه(ببخشيدا)

در ثاني كسي كه ميخواد امكاناتي اضافه كنه تو همون پست اول ميبينه كه سيستم چيا رو كم داره و يا قسمت هاي ديگه رو به صورت مجزا دانلود و آناليز مي كنه

و نهايتا اينكه مدير زحمت بكشه و تو همون پست اول آخرين ورژن سيستم رو قرار بده كه اكبر و اصغر هر كدوم برا خودشون يه ورژن ندن بيرون

مي دونم كه خيلي رسيدگي مي خواد ولي خيلي از دوستاني كه تو همين تاپيك هستن 20 ساعت از روز رو آنلاينن خب بدين دست اينا...

متاسفانه بنده يه چند روزي هست كه سرم شلوغ شده وگرنه خيلي دوست دارم ببينم بچه ها چي كار كردن و خوشحال مي شدم خودمم كاري بكنم

يه پيشنهاد ديگه:دوستاني كه كد مي نويسن زحمت بكشن راهنما(doc/manual)كدي رو كه نوشتن رو هم قرار بدن و بهتره كه كدها به صورت كلاس نوشته بشه(اگه ميخواين حرفه اي كار كنين)

متشكرم

MIMi King

Member
من یه تاپیک زدم با هدف توسعه سیستم.
اگر امیر جان هم این پست های اضافی را پاک و و پست هایی را که ابزار اضافه شده اند را به تاپیک جدید منتقل کند همه چیز درست می شه و این تاپیک هم از هدف هاش دور نمیشه.

موافقین؟

آدرس تاپیک جدید:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=103262

bache +

Well-Known Member
آقا موقع ادیت پست رو این خط ارور میده $Query = mysql_query("SELECT * FROM `news` WHERE `id` = '".intval($_GET['edtID'])."' LIMIT 1");

news\admin\addNews.php on line 47

bache +

Well-Known Member
نه!
اخرین فایل این cms که قایل دانلود اتچ شده اونم یه مشکل داره فایل کانفینگ رو دوبار اجرا کرده!
که درست شد!
ممنون!

sharmande

Member
فوق العاده بود فقط کمی بیشتر توضیح می دادی بهتر بود آخه ما تازه php کار شدیم شرمنده!!

sharmande

Member
Salam Man in tikaro nemifahmam?
$_SESSION['userName'] = $_POST['userName'];
header ("Location: addNews.php");
Mishe tozih bedi in 2 khat chi kar mikone?
ghablesh user o pass ro tarif mikoni test chek mikone khob vaghti dorost bood.. in che karie mikone?

Masoud1365

مدیر انجمن
این یک سشن برات تعریف میکنه که نام کاربریه طرف توش ذخیره بشه برای استفاده در بقیه صفحات ( خط اول ).
خط دوم هم صفحه رو به www.yoursite.com/addNews.php هدایت میکنه !

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا