آموزش ساخت كاتالوگ در فلش

gole@sorkh

New Member
سلام من نياز به كسي دارم كه در ساخت يك كاتالوگ براي شركت خودرو سازي كمكم كنه اين پروژه فارغ التحصيليمه و بايد با فلش نوشته بشه و من هيچ سر رشته اي در مورد فلش ندارم لطفا كسي رو در مشهد معرفي كنيد و يا كسي كه بتونه آموزشش رو به من بده يا حداقل آموزشش رو در سايت برام بذاره:wink:
با تشكر:rose:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اين انجمن فقط براي حل مشكلات دوستانه البته كساني هستن كه در اين رابطه به شما كمك كنن ولي بهتر اينه كه شما خودتون

شروع به ساخت پروژتون بكنيد و هر جا مشكل داشتيد بگيد تا دوستان به شما كمك كنند

موفق باشيد

gole@sorkh

New Member
سلام متشكرم از اينكه وقت گذاشتيد و پاسخ منو دادين ولي من واقعا نميدونم چيكار كنم من cd آموزشيش رو گرفتم ولي جامع و كامل نبود كلاسهاي آموزشيش هم با كلاسهاي دانشگاهم تداخل داره نمي تونم براي يادگيري برم :cry: اگر هم بدم بيرون بنويسن از نظر هزينش مشكل ندارم ولي موقع ارائه و دفاع از پروژه به مشكل مي خورم. فقط يه خواهش دارم ميتونين به من بگين كه چطوري روي يك button كليك كنم لينك بشه به يه صفحه جديد؟
بازم از توجهتون ممنونم.:rose:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ببينيد الان به كجا مي خواي لينك بدي

براي وب :

PHP:
on (release) {
	getURL("http://MajidOnline.com", "_self");
}

براي فريم :

PHP:
on (release) {
	gotoAndStop("فريم مورد نظر");

}

و......

موفق باشيد

gole@sorkh

New Member
:sad:سلام دوست گلم واقعا منو شرمنده كردين منونم از اينكه وقت مي ذارين من نمي خوام به جايي لينكش كنم فكر كنم سوآلمو بد مطرح كردم:shock: نميدونم شما تا حالا CDولنتاين كه با فلش كار شده رو ديدين يا نه من يه چيزي مثل اون مي خوام. يعني چندتا كليد گذاشته مثلا درباره ولنتاين يا كارت تبريك ها بعد وقتي روي اينا كليك ميكني ميره توي يه صفحه ديگه و اطلاعات ديگه اي رو نمايش ميده من ياد ندارم تو سايت لينكش رو قرار بدم(روي CD دارمش) :cry:وگر نه حتما براتون مي ذاشتم(البته اگه نديدين)
نميدونم چطوري ازتون تشكر كنم فعلا به جز اين گل چيزي ندارم:rose:

Avang2005

مدیر انجمن
نمونه

سلام دوست من

نه دوست من اين سي دي رو نديدم ولي اين كاري كه شما مي خوايد انجام بدي 100 روش داره

من يه نمونه ساده از ساده ترين روش براي شما آماده كردم

موفق باشيد

پیوست ها

• Avang.zip
    7.9 کیلوبایت · بازدیدها: 99

gole@sorkh

New Member
سلام دوست من

نه دوست من اين سي دي رو نديدم ولي اين كاري كه شما مي خوايد انجام بدي 100 روش داره

من يه نمونه ساده از ساده ترين روش براي شما آماده كردم

موفق باشيد

سلام دوست عزيز مرسي از اين كه وقت مي ذاري:rose: من تازه ياد گرفتم چطوري يك مطلب رو توي يه مبحث لينك بذارم :lol:حالا لينك سي دي ولنتاين رو گذاشتم لطف مي كني نگاه كني و در موردش منو راهنمايي كني من مي خوام يكي مثل اين بسازمhttp://rapidshare.com/files/151231666/AUTORUN.EXE.html

gole@sorkh

New Member
كمك براي طراحي

سلام دوستاي عزيزم چرا ازتون خبري نيست كم پيدا؟:-?
اين لينك نميدونم درسته يا نه براي همين هم يه سري عكس از اون سي دي تهيه كردم و براتون مي ذارم من مي خوام يه چيزي مثل اين بسازم لطفا هر كي ميتونه كمك كنه:cry: قبلا از همگي و به خصوص كساني كه تا الان كمكم كردن تشكر ميكنم:rose:

اين صفحه ي اولشه بقيه اطلاعات رو روي خودش گذاشتم:

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    64.1 کیلوبایت · بازدیدها: 152
  • 4.jpg
    4.jpg
    67.1 کیلوبایت · بازدیدها: 142
  • 2.jpg
    2.jpg
    76.9 کیلوبایت · بازدیدها: 143
  • 3.jpg
    3.jpg
    63.1 کیلوبایت · بازدیدها: 144

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ساخت اين نوع سي دي ها آسونه البته خيلي راه داره براي ساخت اين نوع سي دي ها

كه يكيش لود كردن از خارج ئر فلش توسط اكشن :

PHP:
loadMovie();

و از راه ديگه اينه كه اطلاعات رو در فريم مخصوص خودش طراحي كنيد و توسط اين دكمه ها به فريم مورد نظر لينك كنيد

موفق باشيد

khorzu

Member
یه نکته فلسفی : اگه فلش نداشته باشه که اینو نباید نشون بده ...

gole@sorkh

New Member
یه نکته فلسفی : اگه فلش نداشته باشه که اینو نباید نشون بده ...

سلام دوست عزيز نه صفحه اول اين ربطي به فلش نداره وقتي cd رو ميزاري اگه فلش نداشته باشي همون طور كه تو عكس ميبيني يه گزينه داره براي نصب فلش بعد فلش رو نصب ميكني و ادامه ميدي.:wink: راستي تونستين دانلودش كنين يا لينكش خراب بود؟

masiha_186

Member
سلام به همه دوستان و گل سرخ عزیز من شاید بتونم کمکی بهتون بکنم . من مشهد هم هستم چنانچه هنوز این کار رو انجام ندادین میتونین رو کمک من حساب کنین الته من فلش کار حرفه ای نیستم ولی به نظر من با کمی تلاش می توان هر مشکلی را حل کرذ .masiha_186@yahoo

آخرین ویرایش:

gole@sorkh

New Member
سلام دوست عزيز

سلام به همه دوستان و گل سرخ عزیز من شاید بتونم کمکی بهتون بکنم . من مشهد هم هستم چنانچه هنوز این کار رو انجام ندادین میتونین رو کمک من حساب کنین الته من فلش کار حرفه ای نیستم ولی به نظر من با کمی تلاش می توان هر مشکلی را حل کرذ .masiha_186@yahoo

سلام دوست عزيز نه من هنوز اين كار رو انجام ندادم بهتون ايميل ميزنم اما نميدونم چرا نمياد شما متوجه شدين كه من ميخوام چه چيزي درست كنم يا نياز به توضيح بيشتر هست؟
در پايان بازم ازتون تشكر ميكنم اميدوارم موفق و سربلند باشين.:rose:
براي پرسيدن بقيه سوالهام مزاحمتون ميشم.

masiha_186

Member
بله فکر می کنم کاملا متوجه منظورتون شدم . منتظر هستم . موفق باشید
tel:09159165411
اگر میل جواب نداد تماس هم می تونین بگیرین .

آخرین ویرایش:

gole@sorkh

New Member
بله فکر می کنم کاملا متوجه منظورتون شدم . منتظر هستم . موفق باشید
tel:09159165411
اگر میل جواب نداد تماس هم می تونین بگیرین .

سلام اميدوارم حالتون خوب باشه من مزاحمتون نشدم و زنگ نزدم اما براتون ايميل فرستادم جواب ندادين!!!:sad:
بازم از لطفتون ممنونم:rose:

masiha_186

Member
سلام اميدوارم حالتون خوب باشه من مزاحمتون نشدم و زنگ نزدم اما براتون ايميل فرستادم جواب ندادين!!!:sad:
بازم از لطفتون ممنونم:rose:
سلام ، باور بفرمایید هنوز به من هیچ میلی نرسیده شما می تونین با همون آدرس [email protected] با یاهو مسنجر پیغام بذارین یا به این آدرس میل کنید [email protected] یا این که همون تماس بگیرین یا از هر راه ممکن دیگه که به نظرتون میاد
خلاصه در خدمتیم
(( قله های مرتفع هر مرادی را می توان با همت فتح کرد )):paint:

عزيز اگه يك طرح مامان مي خواي با من تماس بگير
يك چيز بهت مي دم توووووووووووووووووووپ ديگه راحت باشي
ارزونه ارزون ديگه چي مي خواي
فقط تماس بگير
farshad_sharoor
آيدي ياهوي من

gole@sorkh

New Member
سلام ميكنم به تمامي دوستان گلم:)
ممنونم كه اينقدر به من لطف دارين و وقت گذاشتين و جواب پيام منو دادين.
ضمن تشكر مجدد از همه شما عزيزان من ميخوام پروژمو خودم بنويسم چون موقع ارائه پروژه به مشكل بر ميخورم طراحي هاشو تمام كردم و فقط مونده يه سري كارهايي كه تو فلش بايد انجام بشه من بيشتر به آموزش فلش احتياج دارم تا پروژه آماده.
الانم كلي سوال از فلش دارم اما هيچ جوابي براش ندارم.
بلاخره از همتون ممنونم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا