آموزش دیفیس حروف

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MAJOR

Well-Known Member
با سلام ما این مبحث رو داخل ذبخش نظر خواهی ها پیاده داشتیم می کردیم با بچه ها گفتیم بیاریمش اینجا همه استفاده کنن . آقا اینم شروع کار ها با حرف (ی) کاملا ساده و راحت. نیما جون آوردمش اینجا دیگه دستتو می بوسه همکاری کنی ها

پیوست ها

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    114.7 کیلوبایت · بازدیدها: 784
آخرین ویرایش:

MAJOR

Well-Known Member
خیلی کوچیکم قابلی نداشت این ساده ترین راحی بود که من بلد بودم و فعلا موجود هست شما هم می تونید کار هاتون رو بزارید ولی من می خوام اینجا رو بترکونم و دیفیس همه حروف رو براتون بزارم البته با کمک بچه ها

یا علی

AMiR

Active Member
اي بابا دكمه
83.gif
Thanks كو؟

اي ول ، ممنون ، بسيار جالب بود!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دستت درد نکنه عزیز. راستی تو تاپیک آموزشهای گروهی قرار بر این شد که چون موضوع تایپوگرافی هست همین موضوع دیفیس تمام حروف رو هم به ترتیب حروف الفبا شروع کنیم. میخواستم خواهش کنم که این بحث رو داخل اون تاپیک ادامه بدید و به ترتیب حروف الفبا شروع کنیم که یه نتیجه گیری خوب داشته باشه.

Fanous

Well-Known Member
سلام . روش سریعی بود . ولی اگه یه نگاه به این لینک بندازین متوجه میشین که روشی که بکار رفته بهتره، چون اگه شما بخواین متنی روکه نوشتین بزرگ کنین ،لبه های اون خراب میشه ، ولی اگه متن بصورت shape باقی بمونه این مشکل بوجود نمیاد . البته این آموزش مال خیلی وقت پیشاس ...
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=21855

MAJOR

Well-Known Member
والا به نظر من که این کاری رو که من کردم بهتر یود برای سایز های بزرگ هم اول نوشته شما به سایز بزرگ هست وبعد از شیپ کردن هم کار با کیفیت بالا در میاد البته بگم که شیپ فونت در حالت smooth باشه ها. چشم این کار رو همینطور ادامه می دیم .

MAJOR

Well-Known Member
سارا خانوم هر جور طلبه هستید فقط یه خبر به ما بدید ما هم مطلع بشیم به هر حال مدیری گفتن عضو... گفتن

MAJOR

Well-Known Member
آموزش دیفیس حرف( ت)

سلام اینم آموزش دیفیس حرف ت البته باید بگم برای دیفیس کردن حروف ت ب ن ی که با حرف دیگه ای ترکیب شدن مهم ترین کار اینه که فاصله بین این دو حرف کم بشه و نقطه ها خیلی منهم هستند .را ستی سعید جون سایت پاورقی رو هم دیدم کار جالبی هست چرا بهش نمی رسی کار قشنگی میشه ها

پیوست ها

• as.jpg
    as.jpg
    100.8 کیلوبایت · بازدیدها: 293
آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
نیما جون آوردمش اینجا دیگه دستتو می بوسه همکاری کنی ها

آخ شرمنده مثل اینکه من یکمی درجا زدم دیر رسیدم...
چرا همکاری نکنیم ؟ مخلصتم هستیم دادا... تا چند دقیقه دیگه حرف میم رو میزارم... ببینم می تونم چیزی در بیارم !
60.gif

راستی سارا من که همونجا توی نظرخواهی پیشنهاد دادم توی تایپوگرافی بزاریم ولی کسی نه تایید کرد نه تکذیب . بعد گفتم پس یه تاپیک جدا باز کنه بهتره... حالا اگه دیدی ربط داره حالا یا منتقلش کن یا کپی !

MAJOR

Well-Known Member
دمت گرم نیما جون ما که منتظر کارات بودیم ببینیم چیکار می کنی ها راستی فعلا ولش کن همینجا باشه آخه یه تاپیک پر بار میشه ازش در آورد حالا نمیدونم بزار سارا هم بیاد ببینیم چی میگه ولی میگم همین جا باشه بیشتر میشه باهاش کار کرد و مخصوص حروف فارسی میشه فقط باید یکم توش کار شه دیگه .مامنتظر کارت هستیم نیما جون

خوب ، مهم نیست که شما Raster کار کنید یا Vector... میشه با هر برنامه ای کار کرد ، اینکه مثلا برای ی، از چه نقطه ای بریده بشه یا اصلا آینه بشه یا یک Vertexش عوض بشه ، هنر ماجراست ;) و در واقع به نظرم این آموزش اسلوب هست تا تکنیک .

MAJOR

Well-Known Member
خوب ، مهم نیست که شما Raster کار کنید یا Vector... میشه با هر برنامه ای کار کرد ، اینکه مثلا برای ی، از چه نقطه ای بریده بشه یا اصلا آینه بشه یا یک Vertexش عوض بشه ، هنر ماجراست ;) و در واقع به نظرم این آموزش اسلوب هست تا تکنیک .
آره منم موافق هستم و قبول دارم ولی جون من اگه از ماجر منظورت اسم منه که خیلی حال دادی بابا ماجر نه ماجور اصلا نو کرتم همون اینگلیسی می نوشتی حال می دادی :mad:

nima_dsnr

کاربر VIP
من کاملا مخالفم که کار غیر از وکتور باشه...
اصلا غلطه که توی اون آموزش "ت" نوشته با پاک کن اونو به شیپ تبدیل کنید...
حالا که میشه وکتور کرد چرا نکنیم اگه نمیشد یه چیز !!!
یادتون نره کار همیشه باید بالاترین کیفیت رو داشته باشه ...
301.gif

MAJOR

Well-Known Member
نیما جون خودتو ناراحت نکن خوب دوستای عزیز می تونن با استفلده از گذینه typeنوشته خودشون رو به شیپ تبدیل کنن ما می خوایم کار طراحی کنیم در غیر این صورت خوب من برای خودم با فونت میکر فونت دلخواهم رو طراحی کردم این راه برای اینه که به مقصود برسیم حالا کو آموزش میم ما از ظهر تا حالا منتظرت هستیم ها
سلمان جون خیلی می خوامت دمت گرم آقا حال دادی راستی نیما من دو تا کار جدید تو سیاه قلم گذاشتم یه سری بزن نظرت رو بهم بگو . چاکرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا