آموزش جدا سازی تصاویر از پس زمینه

سلام
دوستان کلیه لینک ها خرابن و من الان 3 ساعته که دارم سعی می کنم که یکیشون رو دانلود کنم اما نمیشه
لطف کنید بگید مشکل از کجاست

سلام
ممنون بالاخره تونستم دانلود کنم ولی من پلاگین ها رو توی مسیری که گفتین کپی کردن اما به منوی فیلتر من اضافه نشد میشه کمکم کنید

نسخه فتوشاپم هم ME 64 bit هست

KEshIsH

New Member
سلام
ممنون بالاخره تونستم دانلود کنم ولی من پلاگین ها رو توی مسیری که گفتین کپی کردن اما به منوی فیلتر من اضافه نشد میشه کمکم کنید

نسخه فتوشاپم هم me 64 bit هست

ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا آوردم اما من هم همین مشکل را دارم

Saeed

Well-Known Member
اگه ویندوزتون 64 بیتی هستش توی فولدر Program Files (x86) باید بریزید ...

limooshirin

Member
سلام دوستان
چرا فایل جداسازی تصاویر رو نمیتونم دانلود کنم
در صورتی که من با اسم کاربری وارد سایت شدم و این پیغام رو میده
خواهشا هر کی این فایل رو داره آپلود کنه که ما هم ازش استفاده کنیم . ممنون

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    53.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • untitled1.JPG
    untitled1.JPG
    33.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14

الهه24

New Member
سلام به همه دوستان
دیدم تو قسمت سوالات و درخواستا دوستان مدام درخواست راهنمایی برای برش دادن تصویر میکنن
گفتم یه آموزش در باره برش های مختلف در فتوشاپ بدم تا دوستان بتونن استفاده کنن که در این آموزش
جدا سازی تصویر بوسیله فیلتر Extract
جدا سازی تصویر بوسیله پلاگین Mask pro
جدا سازی تصویر مخصوص عکاسان و برای پس زمینه های یک دست Channel با وجود اینکه این آموزش در سایت هست ولی در آخر آموزشا اضافه کردم
امید وارم استفاده کنید
فایل بصورت

salam agha hamid khaste nabashid migam agha hamid man ke inja chizi nemibinam ke dl konam ke
ko file pdf man bayad ro chi clock konam ta dl beshe neveshtin 2ta par bayad dl beshe ke ...
mamnon misham age pasokhe mano bedin

Helberg Design

New Member
من لینکایی که گفتین پلاگین ها هستن و تو 2 تا پارتن رو نمیبینم!!!میشه دوباره بزارین

ailar7

New Member
با سلام و تشکر فراوان:rose:
دانلود نمیشه میشه لطف کنید لینک دانلود رو تصحیحش کنید

mojtabamousavi

New Member
سلام
اقا خسته نباشيد..واقعا سايت معرکه اي داريد.
سوال فني داشتم از حضورتون اميدوارم جواب روشني بهم بدين.ميخواستم ببينم من چطوري ميتونم اموزشهاي فتوشاپ که خودتون داخل سايت گذلشتين رو بدست بيارم...راستش cd , dvd هاي زيادي از اين قبيل براي فروش هست اما من از اموزشهاي جامع و همراه با تصوير شکما خيلي خوشم اومده.اگه براي فروش هست که لطف کنيد يگيد چطور خريداري کنم؟؟(البطه فقط اموزشهاي مخصوص خودتون رو ميخوام).
اگر هم ميشه لطف کنيد بگيد چطوري و با چه نرم افزاري ميتونم اين صفحات رو دانلود کنم؟؟
با تشکر...منتظر پاسختون هستم

ailar7

New Member
سلام
اقا خسته نباشيد..واقعا سايت معرکه اي داريد.
سوال فني داشتم از حضورتون اميدوارم جواب روشني بهم بدين.ميخواستم ببينم من چطوري ميتونم اموزشهاي فتوشاپ که خودتون داخل سايت گذلشتين رو بدست بيارم...راستش cd , dvd هاي زيادي از اين قبيل براي فروش هست اما من از اموزشهاي جامع و همراه با تصوير شکما خيلي خوشم اومده.اگه براي فروش هست که لطف کنيد يگيد چطور خريداري کنم؟؟(البطه فقط اموزشهاي مخصوص خودتون رو ميخوام).
اگر هم ميشه لطف کنيد بگيد چطوري و با چه نرم افزاري ميتونم اين صفحات رو دانلود کنم؟؟
با تشکر...منتظر پاسختون هستم

سلام یه فایل ورد 375 صفحه ای شامل مجموعه ای از اموزشها تو بخش مقالات و اموزشها هست اگه پیداش نکردین میتونم براتون ایمیل کنم
موفق باشید

ardavan18

Active Member
لطفاً اگه امکانش هس برای من هم email کنید

سلام یه فایل ورد 375 صفحه ای شامل مجموعه ای از اموزشها تو بخش مقالات و اموزشها هست اگه پیداش نکردین میتونم براتون ایمیل کنم
موفق باشید

لطفاً اگه امکانش هس برای من هم email کنید:rose:
[email protected]
مرسی

آخرین ویرایش:

ailar7

New Member

.:BehzAd:.

Active Member
ما که نتونستم این دو تا فایل رو دانلود کنیم لطف کنید دوباره آپلود کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا