آموزش تمام حرفه ای 3ds max

آموزش ها رو چگونه ارزیابی میکنید؟

• مجموع رای دهندگان
    92
ایمان هیچ کدوم از آموزش هات خوب دانلود نمیشن یعنی همشون ارور میدن...ای بابا...آخه چراااااااااااا!!؟؟
راستی در زمینه معاری هم واسمون آموزش بزار...
در ضمن آموزش های حرفه ای و کاربردی بزار نه هر چی دستت میآد میزاری اینجا...
ممنونم پسر...

taghi abbas

Well-Known Member
سلام دوستان
کسی با نرم افزار Vue آشنایی داره ، کسی آشنایی داره حتما این مطلبو بخونه ، میخوام یه کار حرفه ای انجام بدم که انیمیشن سازان خارجی خیلی از این روش استفاده می کنند و نظیرش تو ایران حتمالا پیدا نمیشه اونم ادغام کردن نرم افزار vue با نرم افزار 3ds max و maya ، خیلیا میگن این نرم افزار چی هست ، این نرم افزار مخصوص خلق کوه ، تپه ، درخت است. البته با خود نرم افزارش هم میشه کار کرد اما به دلیل حجم بالای آبجکتها که باعث کند شدن سیستم یا هنگ کردن آن میشه نا آشناست با ادغام این دو نوع نرم افزار قامی بزرگ بسوی پیشرفت برداشته اید من بهتون میگم که چطوری میتونید این کارو بکنید (تصاویر زیر)

با سلام من نرم افزار تراجن رو هم معرفی کرده بودم که اون هم کم از vue نداره لطفاً به تاپیک زیر برید.

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=173552

عکس هایی که توش هست رو خودم ساختم :paint:

sudni

New Member
سلام خسته نباشید
میشه تمام کلید های میانبر رو برام بزارید

lordrun

Member
با سلام
آموزش الماس در مکس رو میخواستم
با منتال ری یا وی ری(اگه منتال باشه بهتره (خودتون دیگه میدونید وی ری چطوری آدمو پیر میکنه:)))

mehrdad2all

New Member
با سلام
مشکلی در رندرهای داخلی در وی ری دارم
در رندر روز در صورت برخورد نور خورشید با کف داخلی که متریال چوب دارد، رنگ قهوه ای چوب در همه جا میپیچد و دیوارهای سفید را قهوه ای کمرنگ میکند. بهترین و منطقی ترین راه حل چیست؟​

parh

Member
سلام خیلی تشکر فراوان تو خودت نمیدونی که چه لطفی در حق ادمهایی مثل من میکنی ادمهایی که حاضرن یکی از انگشتهای دستشونو حتی قطع کنن تا شاید بتونن یه جورایی از شما تشکر کنن که بازم نمیشه خیلی نوکریم باور کن ادمهایی هستن که چیزه زیادی هم یاد ندارن ولی زورشون میاد که حتی به سوال کوچیک هم جواب بدن ولی تو خیلی مردی من 12 ساله که با اتو کد کار میکنم در حد پیشرفته اگه دوست داشتی یاد بگیری البته اگه یاد نداری من با کمال میل همه اطلاعتمو در اختیارت میذارم امیدوارم بیشتر با هم در تماس باشیم من تازه جز این سایت شدم و این پیج واسم ناشناخته است اگه توی فیس بوک عضو هستی ای دی تو واسم میل کن اینجا من زیاد راحت نیستم نمیتونم چت کنم این ایمیل منه [email protected]

payam.te

New Member
سلام به همه.
فرهنگ صحیح انتقاد سازنده رو یاد بگیریم و اون رو جایگزین انتقاد مخرب کنیم که متاسفانه بین ما ایرانیان متداول هست

یک نفرم که وقت خودشو صرف جمع آوری اطلاعات واسه شما و این فروم می کنه اینجوری قدردانی از زحمات ایشان (007) میکنید.
سعی بر این داشته باشید که یک نفرو تشویق کنید تا تخریب. مسلماً اینجور بیشتر تشویق به پیشرفت می شه.

payam.te

New Member
دوست من. اصلا لحن مناسبی ندارید.
اگه می خواید آموزش بذارید خب بذارید. دیگه این حرفتون چه معنی داره:

یه سر اگه به نت بزنی می بینی میشه به راحتی و بدون منت بهترین آموزش های دنیا از شرکت ها بزرگی مثل Gnomon Workshop و Digital Tutors و .... رو پیدا کرد، نیازی هم به اینکه رای بدن و منت طرف رو بکشن هم نیست. شما هم آموزشاتو بذار، مطمئن باش اگه خوب باشن آموزشات هم بچه ها استقبال می کنن از اونا و هم نظر میدن و هم تشکر می کنن ازتون.

شاد باشید و موفق.

آقای امین فور دی

اگه یخورده دقت داشته باشید اینجور جمله ای هم داده بود
اگر رایتون چه بد باشه و چه خوب عیب ندارد رای بدید. این رای دادن شما به من دل گرمی می ده. اگر رای بدید خیلی چیزهای دیگه در انتظارتون خواهد بود.

برای اینکه خوب جلوه کنیم، بجای بالارفتن بقیه رو پایین میکشیم و بد جلوه می‌دیم.
سعی براین داشته باشید که کسی رو تشویق به ادامه کار کنید تا باعث پیشرفت اون شخص شوید.

varaghaftab

New Member
آموزشهای برای افرادی مثل من که مبتدی هستیم بسیار جالب و خوبه ازتون بسیار متشکرم

اول سلام داشی ، ببین این آموزشها برای مبتدیانه نه برای حرفه ای ها منم با همینا شروع کردم فکر نکنم مسله ی خیلی بزرگی باشه در ضمن اگر میخوام خودم آموزش تصویری بدم حجمش خیلی میره بالا مثلا برو بالای 300 ، 400 مگ ، خیلی ها به اصطلاح اینترنت پر سرعت ندارند پس چی مجبوریه که اینهارو بزارم ، به قل یارو گفتنی افتاد.
حالا از شوخی گذشته راهی بلدی که حجمشونو بتونم پایین بیارم اگر بلدی پس بسم الله بگو ، فقط بی خیال winrar که هیچ کاری نمی کنه
آقا ایمان خیلی باحالی.........مرسی داداش خیلی زحمت میکشی به کارت ادامه بده:clap:

جدیدترین ارسال ها

بالا