آموزش تصویری اتوکد برای معماری 2d و 3d

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsenra

New Member
سلام به همگی برای شروع و جمع آوری نظرات یک نمونه آموزش را برای دانلود قرار دادم خواهش میکنم با نظراتون در بهتر شدن کار کمک کنید ......بسم الله

پیوست ها

• Auto CAD Flash 2.zip
    2.3 مگایابت · بازدیدها: 456

payyyz

Member
سلام
خسته نباشید . منم رشتم معماری هست . تازه قبول شدم . رشته کادانیم یه چیزه دیگه بوده و کارشناسی معماری قبول شدم
منم به آموزش اتوکد نیاز دارم . می خواستم بدونم شما کلاس خصوصی هم واسه آموزش میزارید ؟ هزینش مهم نیست خیلی دلم میخواد یاد بگیرم . اگه آموزش خصوصی میدین بگین هزینشم هرچقدر باشه مهم نیست فقط میخوام یاد بگیرم ممنون
سلام
نیازی به آموزش خصوصی نیست . شما اگه یکم صبر کنید من آموزشها رو همین جا میزارم بطور رایگان و با تلاش خودتون یاد میگیرید . اگه با آموزشهایی که میزارم قدم به قدم جلو برین احتیاج به کلاس خصوصی نیست نگران نباشید .
موفق باشید

payyyz

Member
سلام به همگی خسته نباشید
دوستان منو ببخشین به خاطر اینکه یه کم دیر شد . راستش چند تا از آموزش ها رو آماده کردم فقط باید ادیت بشن .
میخواستم این هفته بزارم ولی به خاطر پایان نامم یه کم برنامه هام به هم خورده احتمالا 4یا5 شنبه هفته دیگه میزارم آموزش هارو .
بازم شرمنده که یکم دیر شد
موفق باشید :rose:

nima_exparty641

New Member
سلام
دعا می کنیم پایان نامت به بهترین نحو تموم بشه چون ما بی صبرانه منتظر شروع این آموزشها هستیم
البته من خودم 3 بعدی شو کاربردی میخوام
با تشکر هر چند که دلمون آب شد.

azarturk

New Member
با سلام اگه لطف بکنی و این آموزشها رو بسازی خیلی لطف بزرگی در حق ما می کنی

nima_dsnr

کاربر VIP
امیدوارم امتحانات و پروژه ها زودتر تموم بشن و قول شما مثل اون دوست عزیز نشه.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
دوستان عزیز برای تشکر نیازی به تاپیک نیست برای این کار کلمه تشکر در سایت در نظر گرفته شده لطفا spam ندید

sajad nana

New Member
من حاضرم خيلي هم ممنون كه حاضر شدي اطلاعاتت رو در اين زمينه در اختيارمون بزاري.

بازم تشكر

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
خوب مثل این که صاحب این تاپیک خودشون نیستن و این تاپیک همینجوری ایجاد شده؟؟!

hamoost

New Member
سلام دوست عزیز من به شدت احتیاج به آموزش 3d اتوکد دارم 2d رو تا حدودی واردم
یه سوال هم داشتم :
آیا روشی هست که بشه طول یک خط منحنی رو هم تو 2d , و هم تو , 3d اندازه گیری کرد ؟؟
لطفا اگه میدونید لطف کنید جوابش رو به صورت پیام شخصی واسم بفرستید چون من کم سر میزنم.ممنون

az3

New Member
سلام
دوستاني كه احتیاج زيادي به آموزش اتوکد دارند از سي دي اموزشي استفاده كنند
بعضي از سي دي هاي اموزشي محتواي خوبي دارند قيمتشون هم مناسب هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا