آموزش تصويري طراحي كامل يك ماشين با تمام جزييات

با سلام خدمت همگی دوستان. این آموزش تصویری رو من حدود یک ماه پیش پیدا کردم اما بخاطر حجم بسیار زیادش و محدودیت های دانلودی که سایت قرار میده از گذاشتن لینکش صرفنظر کردم اما کسانی که از اینترنت های با پهنای باند زیاد استفاده میکنند میتونن اون رو دانلود کنن
آموزشش هم مربوط به ساخت یک Audi A3 است که در 17 قسمت ساخته شده با فرمت AVI هر قسمت رو هم جداگونه باید دانلود کنید
Blueprint ش رو هم براتون گذاشتم و جناب آقای Blittze زحمت ساختش رو کشیدن و البته صدا هم داره و رایگان هم هست به گفته یکی از مدیران سایت هم از تنظیمات اولیه گرفته تا طراحی Logo ماشین یک به یک داخلش هست
تصاویر مربوطه
blitze_screen_01.jpg

blitze_screen_05.jpg

blitze_screen_09.jpg

blitze_screen_13.jpg

blitze_screen_14.jpg

blitze_screen_15.jpg

منوی دانلود
http://www.3d-palace.com/video.php?vid=63
این هم Blueprint
2612ov.jpg

توجه کنید که این 17 قسمت رو نمیتونید با Download Managerهایی مثل DAP یا Flash Get یا دانلود کنید فقط با File Download خود ویندوز ممکنم هست که مثلا روی 95% یهو Disconnect بشید اون موقع باید یک فایل به چنین عظمتی رو دوباره از اول دانلود کنید یا بدون هیچ دلیلی وسط دانلود فایل با پیغامDownload Completed مواجه شوید و فایل رو نصفه نیمه دانلود کنید همچین فایلی فقط به درد سطل آشغالی میخوره
پیشنهاد میکنم به قسمتهای مختلف سایت http://www.3d-palace.com هم سری بزنید آموزشهای تصویری خوبی رو میتونید اونجا پیدا کنید
جزییات بیشتر
more7wj.gif

!!!Not recommended for dial-up users

=royal=

Member
يه نكته ي كوچيكي هستش و اونم اينه كه اول بايد عضو اون سايت بشي بعدا اون صفحه رو بتوني ببيني

AHMAD_REZ

New Member
با سلام.بلو پرینت این تمرین در بالا وجود ندارد از کجا دانلودش کنم. مرسی

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
با سلام.بلو پرینت این تمرین در بالا وجود ندارد از کجا دانلودش کنم. مرسی

سلام دوست عزیز

اگه به تاریخ ارسال این تاپیک یه نگاه میکردید بد نبود

نوشته 1383

اما با این حال میتونی از این لینک های پایین استفاده کنی

موفق باشی

پیوست ها