آموزش استفاده درست از اکشن ها

سلام دوستان
وقتتون به خیر
سالهاست با فتوشاپ کار می کنم اما هنوز در به کار گیری درست اکشن ها موندم
مثلا یه اکشن خوب از گرافیک ریور دانلود میکنی ، وقتی میخوای ازش استفاده کنی بارها اخطار میده ،آخرشم چیزی تحویل می گیری که اصلا به هدف تو حتی نزدیکم نیست
میشه یکی از اساتید لطف کنن منو راهنمایی کنند
اینکه کجا اشتباه میکنم که خروجی درستی از اکشنها نمی گیرم،!
اشتباه من کجاست که حین استفاده از اکشن کلی ارور پیش میاد؟!!!

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان
وقتتون به خیر
سالهاست با فتوشاپ کار می کنم اما هنوز در به کار گیری درست اکشن ها موندم
مثلا یه اکشن خوب از گرافیک ریور دانلود میکنی ، وقتی میخوای ازش استفاده کنی بارها اخطار میده ،آخرشم چیزی تحویل می گیری که اصلا به هدف تو حتی نزدیکم نیست
میشه یکی از اساتید لطف کنن منو راهنمایی کنند
اینکه کجا اشتباه میکنم که خروجی درستی از اکشنها نمی گیرم،!
اشتباه من کجاست که حین استفاده از اکشن کلی ارور پیش میاد؟!!!
معمولا پیش نیازی داره که شما رعایت نکردید. اگه مرحله به مرحله اجرا کردنش رو انجام بدید یا مراحل اکشن رو در پنجره اکشن ها یک به یک بخونید معمولا مشخص میشه که کجای کار ایراد داره.
گاهی اوقات اکشن بر اساس یک نمونه مشخص قابل اجرا است، نه هر طرحی، فرضا یک طرح که سه تا لایه با نام های مشخصی داره که اکشن باید اون لایه های خاص رو انتخاب کنه و صرفا برای اون وضعیت طراحی شده.
یا فرضا ممکنه برای اجرا شدن یک لایه شفاف اولیه لازم باشه ولی شما روی لایه Background اکشن رو اجرا می کنید که نمیتونه شفاف باشه.
یا ممکنه برای اجرا شدن نیاز به یک لایه عادی باشه ولی چون شما از Smart Object استفاده کردید اون مرحله از اکشن روی لایه قابل اجرا نباشه.
یا برای اجرا شدن اکشن باید در فلان موقعیت کاری انجام بشه ولی چون ابعاد طرح شما کوچیکتره اون مرحله قابل اجرا نیست و ...
و حتی ممکنه اکشن از چیزی فرضا فیلتری استفاده کرده که شما نداریدش.

جدیدترین ارسال ها

بالا