آموزشهاي گروهي - همه بايد شركت كنن ...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب خدا رو شکر دوباره سایت راه افتاد 2- 3 شبی بود که پیغام (فعلا امکان ورود به انجمن ها میسر نیست!) رو می دیدیم خدا کنه دیگه اینطوری نشه چون واسه سایته بزرگی مثل این سایت یه نقص بزرگ محسوب میشه

پیشنهاد پرهام هم به نظره من خیلی خوبه چون خیلیا هنوز نحوه استفاده از بعضی ابزار فتوشاپ رو خوب بلد نیست اون وقت اگه ما توی یه آموزش بیام و از اون ابزار استفاده کنیم فکر کنم مشکل ساز بشه نه؟!

Fa

Well-Known Member
خوب وقتی همه موافقن من بیام بگم نه
31.gif

everex

Member
خیلی تووووووووووووووووووووووووووووووووووپ بود فکرش
ایول من پایم تا جایی کگه بتونم

mostafa_az

Well-Known Member
بچه ها آموزشهايي كه لازمه اينجا بگين . حتي اگه خودتون ميتونين اونا رو آموزش بدين با من هماهنگ كنين تا بگم خودتون كي تاپيك بزنين .

الان من ايناها مد نظرمه :

- انواع روش هاي روتوش عكس
- مرجع كامل ابزارهاي فوتوشاپ
- استفاده از انواع فونت ها در انواع طرح ها
- ايجاد يه رنگ بندي مناسب و نحوده استفاده از رنگ هاي همخوان در يك طرح

مخلصيم
مصطفي

FashisT

Active Member
خب منم هستم تمام وقت!
منم با حرف پرهام موافقم اول باید پایه و زیر سازی فتوشاپ رو یاد بگیریم و بعد سراغ تلفیق تکنیکهای فتوشاپ بکنیم!
من فکر میکنم یه راهم اینه که طرحهایی که در جایی میبینیم حالا چه در خیابان چه در نت بزاریم تو یک تاپیک و فکر کنیم ببینیم چه جوری درست شده ..من چند باری فکرش بودم ولی نشد!
اگر پیاده بشه خوبه چون فکر کنم ما که کارمون اینه هر روز به همه طرحها نگاه میکنیم تا ایده بگیریم و بعضی وقتها هم راه رسیدن به اون رو نمیدونیم!
فعلا

Gt-Max

Member
FashisT گفت:
خب منم هستم تمام وقت!
منم با حرف پرهام موافقم اول باید پایه و زیر سازی فتوشاپ رو یاد بگیریم و بعد سراغ تلفیق تکنیکهای فتوشاپ بکنیم!
من فکر میکنم یه راهم اینه که طرحهایی که در جایی میبینیم حالا چه در خیابان چه در نت بزاریم تو یک تاپیک و فکر کنیم ببینیم چه جوری درست شده ..من چند باری فکرش بودم ولی نشد!
اگر پیاده بشه خوبه چون فکر کنم ما که کارمون اینه هر روز به همه طرحها نگاه میکنیم تا ایده بگیریم و بعضی وقتها هم راه رسیدن به اون رو نمیدونیم!
فعلا

%100 تایید میشه !

GFX Master

با نظر شهرام موافقم چون خودمم چند تا سوال دارم که دوست دارم جوابشو بدونم ولی گفتم شاید نمونشو بذارم بهتر باشه حالا اگه این نظر تصویب شد ایشالا سوالای منم جواب داده میشه

mostafa_az

Well-Known Member
خوب کم کم داریم میریم سراغ آموزش بعدی .
من با پرهام صحبت کردم قرار شد منوی tools رو خودش یه آموزش کامل بده . کاملا اساسی و کاربردی .

پیشنهاد بعدیتون چیه بچه ها ؟ کدوم آموزش ؟
من پیشنهادم با توجه به سوالات حال حاضر در انجمن روتوش عکس هستش .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

منم موافقم مصطفی

من می خواستم واسه این بنده خدا که سوال کرده بود آموزش بذارم ولی اینجوی که شد خوب خیلی بهتره

راههای زیادی هم واسه این کار وجود داره فکر کنم همین خوب باشه البته نظر بقیه هم مهمه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
این کاریو که شهرام گفت کار خوبیه من پایتم

در مورد موضوع بعدی هم به نظرم همون روتوش عکس باشه خوبه چون به موضوع قبلی مربوط میشه ، اول یه موضوعو تموم کنیم بعد بریم سراغ بقیه ، پیشنهادم واسه آموزش بعد از روتوش هم اینه که طریقه تنظیم نور و رنگ و کنتراست و .... تو عکسرو روش کار کنیم.

GFX Master

حمید واقعا حرفت بجا بود!!!

چون من می خواستم طرز تنظیم کنتراست و نور رو توی بعضی از عکسا هست که نصف صورت طرف سیاهه و با بک گراند سیاهش ترکیب میشه و نصف دیگه سورت رنگ و نور عادی داره رو بپرسم

حالا اگه شد اینو حتما بذاریم چون من بدجوری بهش نیاز دارم

FashisT

Active Member
چون من می خواستم طرز تنظیم کنتراست و نور رو توی بعضی از عکسا هست که نصف صورت طرف سیاهه و با بک گراند سیاهش ترکیب میشه و نصف دیگه سورت رنگ و نور عادی داره رو بپرسم
البته این استایل رو نمیشه صرفا با ابزارهای ادجاست بوجود اورد یه فنتولایی با براش باید دستی انجام بدی!
فعلا

GFX Master

همون فنتولاشو می خوام ببینم آقاااا شهرام چجوری باید انجام داد البته یه چیزایشو بلدما می خوام ببینم شماهام بلددین یا نه !

FashisT

Active Member
تا حدودی میشه دستی با براش و تغییر مود ها این حالت رو اعمال کرد ..
باشه چشم تاپیک رو دوستان زدن حتما اینو میگم
23.gif

فعلا
13.gif

mostafa_az

Well-Known Member
بچه ها شرمنده که یه یه هفته ای رو نتونستم بیام . سیستم رو فورختم و دارم یه سیستم دیگه میگیرم . الان از کافی نت کانکتم . از شنبه بهتون ملحق میشم .
تاپیک رو هم شهرام یا سارا یکیتون بزنه تا دیر نشه . منم سریع خودم رو بهتون میرسونم .

مخلصیم
مصطفی

جدیدترین ارسال ها

بالا