آقا لطفا هر کی بلده کمک کنه!!!!!!!!!

arada_a

New Member
وقتی photo shop رو اجرا می کنم ای eror را میده :
unable to continue because of a hardware or system eror.sorry but this eror not recoverable
خواهش می کنم کمکم کنید خیلی لنگم :sad: :cry:

mostafa_az

Well-Known Member
احتمالا به علت نصب بيش از حد فونت يا پلاگين به وجود اومده . بعضي فونتها و پلاگين ها كه با سيستم سازگاري ندارن نميزارن فوتوشاپ بياد بالا . معمولا بايد پلاگين ها رو دوسه تايي ريخت و امتحان كرد تا اگه خواستين يكيش رو پاك كنين بتونين .

الان هم اگه ميدونين كدوم سري رو جديد ريختين همونا رو پاك كنين .

مخلصيم
مصطفي

Parham

Well-Known Member
یک راه حل ساده دیگه برای حل این مشکل ... کلید های ترکیبی‌ Ctrl + Alt + Shift را هنگامی‌ که برنامه فتوشاپ را می‌خوای اجرا کنی‌ نگاه دار با این کار تنظیمات برنامه به حالت اولیه برمیگرده ... اگر که حل نشد راهی‌ که مصطفی‌ هم گفته امتحان کن اگر نشد باید دوباره نصب کنی‌ ...

mostafa_az

Well-Known Member
ممنون پرهام جان . اگه مشكل از جايي باشه كه من گفتم اون كليدها و نصب مجدد نميتونن كاري بكن .
تنها راه اين هستش كه دايركتوري فونت يا پلاگين كه مشكل داره از فونتها يا پلاگينهاي جديد خالي بشه . اين كار هم با حذف برنامه انجام نميشه چون فوتوشاپ فقط فايلهاي خودش رو حذف ميكنه و پلاگينهاي اضافي رو پاك نميكنه. برا فونتها هم كه اصلا نميتونه كاري بكنه .

من تا بحال بر اثر نصب پلاگين و فيلتر به اين مشكل بر خوردم .

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مصطفی کاملا درست میگه

این احتمالا به خاطر نصب مثلا یک فیلتر یا پلاگین خاص هستش

منم یه بار امتحان کردم یه فیلتر بود که واسه فتوشاپ 6 بود ولی من توی پلاگینهای Cs ریختم و پیغامی مثل این داد البته مطمئن نیستم همین بودا

چون اینکه این دوستمون میگه احتملا به خاطر مشکل سخت افزاریه سیستمشه شاید مثلا سیستمش قابلیت نصب یک نسخه خاص از فتوشاپ رو نداره!

جدیدترین ارسال ها

بالا