تغییرات فایل 1 آقا الانه كه سرمو بكوبم به ديفال+ يه پيشنهاد

amaturuzer

Member
آقا من يكي كه خسته شدم از دست اين هموطناي خودم. توي اين مجيد آنلاين يا هر سايتي يا وبلاگي كه يه بخشي رو به آموزش اختصاص داده هرازگاهي يكي مياد يه موضوعي رو شروع مي كنه دو تا پست ميزاه و بعدشم خداحافظ( انقده بدم مياد از اين كار بعضي ها)
نشد ما يه نرم افزاري را توي يه سايتي دنبال كنيم كه عاقبت به خير شده باشه . هر كي اومده نصفه نيمه رها كرده رفته. در مورد اين افتر افكت برين ببينين چن نفر اين طريقه ايجاد يه كامپوزيشن رو گفتن و چه بخش هايي هست كه هنوز كسي در موردش توضيحي نداده . واقعا به آدم حق نميدين كه از اين بابت عصباني باشه ؟؟؟ ها؟ نه جون من ؟ آخه يعني چي؟ چرا اين كسي به فكر نيست ؟
خوب شايد بپرسيد راه حلش چيه ؟ ( گر تو بهتر مي زني بستان بزن)
پيشنها من اينه كه ما بيايم همينجوري كه قرآن را مياين 100 نفر 200 نفر قرار ميزارن هر كسي از يه جزء تا يه آيه رو قبول ميكنه بخونه و تقسيم مي كنن و يه شبه يا يه هفته قرآن را ختم مي كنن ما هم اين افتر افكت رو به 200 تا 300 بخش تقسيم كنيم و هر كسي اعلام آمادگي كنه بره براش يه توضيح يا آموزشي بنويسه يا يكي از منابع الكترونيكي رو برداريم تقسيم كنيم و هر كي بره بخش خودشو ترجمه كنه ( به هر صورتي يا خودش يا بده يكي براش ترجمه كنه. خود من اگه يه بخش رو بهم بدن ميرم ميدم دارالترجمه ترجمش مي كنم ميارم ) بعد مديران سايت يه نظمي بهش بدن و بزارن كه اينقدر ما عذاب نكشيم يه مطلب در مورد يك قسمتي از افتر افكت مي خواهيم كل اينترنت رو مجبوريم بخوريم. اين نهضت اگه راه بيفته اولن كه مجيد آنلان پيشتاز اين امر خيره و ثانين اينكه ايراني ها صاحب منابع خوبي مي شن كه شايد در هر زباني موجود نباشه. آقا اگه موفقي صلوات بلن ختم كن ( الهم صل علي محمد و آل محمد)
( مديران بي زحمت پيگيري كنن تا حصول نتيجه)

mnh40

Well-Known Member
آقا من يكي كه خسته شدم از دست اين هموطناي خودم. توي اين مجيد آنلاين يا هر سايتي يا وبلاگي كه يه بخشي رو به آموزش اختصاص داده هرازگاهي يكي مياد يه موضوعي رو شروع مي كنه دو تا پست ميزاه و بعدشم خداحافظ( انقده بدم مياد از اين كار بعضي ها)
نشد ما يه نرم افزاري را توي يه سايتي دنبال كنيم كه عاقبت به خير شده باشه . هر كي اومده نصفه نيمه رها كرده رفته. در مورد اين افتر افكت برين ببينين چن نفر اين طريقه ايجاد يه كامپوزيشن رو گفتن و چه بخش هايي هست كه هنوز كسي در موردش توضيحي نداده . واقعا به آدم حق نميدين كه از اين بابت عصباني باشه ؟؟؟ ها؟ نه جون من ؟ آخه يعني چي؟ چرا اين كسي به فكر نيست ؟
خوب شايد بپرسيد راه حلش چيه ؟ ( گر تو بهتر مي زني بستان بزن)
پيشنها من اينه كه ما بيايم همينجوري كه قرآن را مياين 100 نفر 200 نفر قرار ميزارن هر كسي از يه جزء تا يه آيه رو قبول ميكنه بخونه و تقسيم مي كنن و يه شبه يا يه هفته قرآن را ختم مي كنن ما هم اين افتر افكت رو به 200 تا 300 بخش تقسيم كنيم و هر كسي اعلام آمادگي كنه بره براش يه توضيح يا آموزشي بنويسه يا يكي از منابع الكترونيكي رو برداريم تقسيم كنيم و هر كي بره بخش خودشو ترجمه كنه ( به هر صورتي يا خودش يا بده يكي براش ترجمه كنه. خود من اگه يه بخش رو بهم بدن ميرم ميدم دارالترجمه ترجمش مي كنم ميارم ) بعد مديران سايت يه نظمي بهش بدن و بزارن كه اينقدر ما عذاب نكشيم يه مطلب در مورد يك قسمتي از افتر افكت مي خواهيم كل اينترنت رو مجبوريم بخوريم. اين نهضت اگه راه بيفته اولن كه مجيد آنلان پيشتاز اين امر خيره و ثانين اينكه ايراني ها صاحب منابع خوبي مي شن كه شايد در هر زباني موجود نباشه. آقا اگه موفقي صلوات بلن ختم كن ( الهم صل علي محمد و آل محمد)
( مديران بي زحمت پيگيري كنن تا حصول نتيجه)

:mad::shock:

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
انگار استقبال نشد . صدق الله العلی و العظیم

albertoperanc

Active Member
درود...

بابا بنده خدا زحمت کشیده کلی تایپ کرده...خب اگه مبشه بگین میشه اگه نمیشه یگین نمیشه دیگه!:snap:

کلی تیکه بارون شد...:-?

amaturuzer جان...مصداق دیگه ی پیدا نکردی؟:mad:

عزیزم...از همین آموزش های بیسیک videocopilot شروع کن..باقیشم یاد میگیری..!
:rose:

mooli63

حالا جدا از شوخی . اگه شما یه کمی تجربه به سازوکار فروم ها داشته باشین متوجه می شین یه همچین چیزی زیادی ایده آلیستیه. هزاران هزار چنین ایده هایی در مورد همه ی رشته ها در انجمن ها مطرح شده ولی مثلا اگه 100 تا پارت تقسیم بندی شده کلا 4 تاش اومده بیرون بعدش هیچی به هیچی.
والا این ربطی به این نداره بچه های فروم سستی می کنن یا نه. در فروم های خارجی هم من چنین ایده ایی رو ندیدم چون سرانجامی نداره. آدم های فرومها ، مدیران ، اعضا روز به روز عوض می شن . این کاری که شما دنبالشی رو باید یه تیم چند نفره خارج از محیط عمومی فروم ، ترتیبشو بدن بعد وارد انجمن کنن.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
چرا اینقدر تند میری حالا شما؟ :)
همونطور که دوستان گفتن منابع آموزشی مخصوصا الان خیلی زیاده!
تو انجمن های ایرانی که هیچی ، کلا تو جامعه ایرانی هم فکر نمیکنم یه کار تمیز و کامل بیرون اومده باشه!
یه بنده خدایی هم بود میخواست یکی از کتاب های Cris Meyer رو ترجمه کنه ، 2 تا فصل رو بیرون داد و بعدش متوقف شد.
همینجا هم تاپیک هایی مثل " بررسی جلوه های ویژه موزیک ویدئو ها" و ... بوده که خود من و بقیه بچه ها اولش با انرژی شروع کردن و تاپیک به صفحه 8-7 که رسیده دیگه همه غیبشون میزنه! و این کار هم اصلا کار یک نفره ای نیست!
من خودم الان چون سرم خیلی شلوغ هست ، انجام کار گروهی به این شکل واسم ممکن نیست ، ولی شما یا هرکدوم از بچه های دیگه میتونید مطالبی رو که دوست دارید و فکر میکنید برای بچه ها میتونه مفید باشه رو میتونید ترجمه کنید و در اختیار بچه ها بذارید ، خیلی هم ازشون استقبال میشه:wink:

موفق باشید:oops:

mooli63

آماتوروزر من قبول دارم کمی با بی مهری برخورد شد . خود من هم به شخصه از برخی جوابا ناراحت شدم . ولی از انصاف نگذریم شما هم بهتر از اینا می تونستی مطرح کنی. لحن تاپیکت یه مقداری طلبکارانه بود کاش کمی تلطیفش می کردی وگرنه کیه که از آموزش کامل و طبقه بندی شده افترافکت اونم به فارسی بدش میاد.

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
درود

آموزشهای بیسیک هم بصورت تصویری هست می تونی دانلود کنی یاد بگیری.
یا برای بیسیک بهترین راه یه کتاب بگیری که الان تصویری هم باهاش میدن هم یاد میگیری هم این کتاب به عنوان مبنا داری هر موقع بخواهی روجوع می کنی بهش

آموزش های پیشرفته تر هم که حتما سایتهاش رو می دونی تا آدم عمر داره آموزش وجود داره
مثل آرت بیتس
ویدیو کوپایلت
تاتس

خیلی خوب و حرفه ای

من خودم افتر 6.5 رو با کتاب شروع کردم.

Iverson

Active Member
عزیز سخت نگیر شروع کن با آموزش های کوپایلت کم کم یاد میگیری
من شخصا آموزش های کوپایلت رو حداقل هر کدام رو 3 یا 4 بار نگاه میکنم دو بار اول دقیق نگاه میکنم و گوش میدم، بار سوم اجرا میکنم بار چهارم تکنیک ها رو یاد میگیرم...
خدا رو شکر دیگه الان نت هست و ویدئو کوپایلت و کلی سایت دیگه هست...

ALI V8

Active Member
واقعا كه چي؟
جالب ما ايرانيا هنوز ياد نگرفتيم در مقابل يه پيشنهاد هر چند به نظرمون غير عملي منطقي جوابي بديم اونوقت دنبال چه چيزايي هم هستيم!!!!!!

دوست من بهتر آموزشهای پایه رو از ویدیو های آموزش یا مجتمع های آموزشی شروع کنی.بعد که کمی به نرم افزار مسلط شدی بیای اینجا و سئوالهای حرفه ایی تر بپرسی.
آموزش بیسیک این نرم افزار که هر گوشه اش یه دنیایی برای خودش اونم تو انجمن یه کم سخته و به قیمته باد کردن انگشتان چند نفر تموم میشه.!:green:
اگر اینطوری شروع کنی به نظر زود تر به جوابت میرسی.

amaturuzer

Member
دوستان عزيز
معلومه كه درست متوجه خواسته من نشده ايد. مشكل فقط من نيستم . من با انگليسي دست و پاشكسته اي كه بلدم و شكر خدا با اينترنت پرسرعت بدون محدوديت دسترسي دارم گليم خودمو از آب مي كشم ولي بحث بر سر اينه كه عده اي كه نه انگليسي بلدن و نه اينترنت درست و حسابي دارن چي؟ من منظورم اينه كه يه منبعي درست بشه كه كار راحتتر بشه اگر نه اين راه حلي كه دوستان ارائه ميدن كه خودم ميدونستم

m0hammad

Member
یک کتابی میخوندم درمورد سیستم عامل دیدم ویرایش چهارم هست. بر خلاف خیلی از ترجمه ها ترجمش خیلی عالی بود. وقتی به منبع اصلی مراجعه کردم دیدم ویرایش 12 اومده بیرون.wooooow

نتیجه این که تا یک راه اساسی پیدا نشه مشکل حل نمیشه. مثلا این پروژه ای که شما میگی حداقل یک مدیر پروژه میخواد به در صورت ترجمه نشدن هر کدوم از قطعه ها اون را به اشخاص داوطلب دیگه ای منصوب کنه.

Iverson

Active Member
برادر ما مشکلات اساسی تری دارم اینجا تا بخوایم به اینطور دغدغه ها فکر کنیم

درباره دوستانی که زبان و اینترنت خوبی ندارند خب آموزش های فارسی افتر افکتز موجود هست...

ولی خب تا کی؟ بعد 2 ماه دیگه باید آموزش زبان اصلی ببینند

من شخصا دارم سعی میکنم فیلم رو بدون زیرنویس ببینم...و واقعا در پیشرفت زبان انگلیسی من تاثیر داره

موفق باشید

mnh40

Well-Known Member
دوستان عزيز
معلومه كه درست متوجه خواسته من نشده ايد. مشكل فقط من نيستم . من با انگليسي دست و پاشكسته اي كه بلدم و شكر خدا با اينترنت پرسرعت بدون محدوديت دسترسي دارم گليم خودمو از آب مي كشم ولي بحث بر سر اينه كه عده اي كه نه انگليسي بلدن و نه اينترنت درست و حسابي دارن چي؟ من منظورم اينه كه يه منبعي درست بشه كه كار راحتتر بشه اگر نه اين راه حلي كه دوستان ارائه ميدن كه خودم ميدونستم

اول اینکه هرکی بخواد افتر رو درست و حسابی و رو اصول یاد بگیره باید یه چند جلسه کلاس بره بعد اینکه اگه شما که اینجوری میگین معلومه که همه کار میکنید تا افتر رو یاد بگیرید پس به نظر من برو کلاس و دوره تکمیلیش رو ببین از مبتدی تا پیشرفته , که خود آقا مجید مدیر سایت هم این کلاس ها رو برقرار کرده میتونی بری ثبت نام کنی و پولت رو اونجا خرج کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا