آقايون هكرا كراكرها..مژده مژده همه بيايين تو!!!!!

handi

Member
آقايون اومدم امروز يه حال اساسي به بچه هاي فروم بدم..!!!!!! :D
آقا من يه برنامه پيدا كردم كه ميشه باهاش ؛كالر آي دي؛ جعل كرد!!!!! 8)
منتها يه مشكل داره!! :cry: من كه اصلا هيچي ازش حاليم نشد !فقط اين دستگيرم شد
كه اين برنامه اون كار رو ميكنه......مشكل دوم اينه كه اين برنامه بايد كرك بشه كه دست
يه كراكر رو ميبو سه.....من كه هر چي باهاش ور رفتم حاليم نشد چيزي ..اما بايد
يه فايل ويو (صوتي)باهاش توليد كرد كه اونم تا برنامه ها(دوتا هستن)كراك نشن نميشه!!

حالا شما اساتيد روش كار كنيد اگه ازش چيزي فهميديد به من هم بگيد.فقط همين!!
ورژنش هم دمو هست
چاكر همه شما حامد!1 :lol: اينم لينكش...با دقت بخونيدش!

http://codegods.net/cidmage

ara

Member
يعني چي كالر اي دي جعل كرد ؟؟؟
ما كه نفهميديم

ara

Member
فكر كنم كار اينه كه شمارتون رو ديگه رو كالر اي دي طرف اشتباه يا نميندازه

البته اگه با كامپيوتر زنگ بزنيد

majid-ar

Member
آقا من demo شو دانلود كردم ولي هر چي باهاش ور رفتم نتونستم كاري كنم البته باهاش شماره گرفتم ولي كالر ايدي همون اصلي بود.فكر كنم اونجوري كه توش نوشته براي امكانات بيشتر بايد كركش رو پيدا كرد.

handi

Member
آقا جون من شماره گرفتي باهاش؟چطوري امتحان كردي؟همون شماره رو انداخت؟كجا؟

swi

Member
سلام بچه ها
من اين برنامه رو كرك كردم :) . اما يك مشكل اساسي وجود داره . شما يه شماره الكي بهش بديد . ميگه كرك انجام شد و بهتون تبريك ميگه . اما بعد كه برنامه رو مي بندي و دوباره باز مي كني باز دوباره ميگه برنامه كرك نيست 8O . نميدونم . به نظرم برنامه نويسيش خيلي زپرتيه يا شايدم من يه جايي اشتباه مي كنم :oops:

oxygenws

Active Member
کرک cidmage در سایت andr.net هست. اما تا اونجایی که من دیدم و خوندم، هر دوی این نرم افزار ها چرت اند و فقط برای سرگرمی و آموزش ساخته شدن!! (مخصوصا cidmage)

swi گفت:
سلام بچه ها
من اين برنامه رو كرك كردم :) . اما يك مشكل اساسي وجود داره . شما يه شماره الكي بهش بديد . ميگه كرك انجام شد و بهتون تبريك ميگه . اما بعد كه برنامه رو مي بندي و دوباره باز مي كني باز دوباره ميگه برنامه كرك نيست 8O . نميدونم . به نظرم برنامه نويسيش خيلي زپرتيه يا شايدم من يه جايي اشتباه مي كنم :oops:

عزیز دل برادر حالا کار کرد؟ ... یعنی شماره جعلی انداخت؟ یا اصلا شماره رو پریویت کرد؟

دوستان عزيز اين برنامه قابليت همچين كاري رو نداره ! همان طور كه اميد عزيز فرمود بيشتر براي سرگرمي هست !

وقت خودتون رو تلف نكنيد !

راههاي زيادي براي اين امر وجود داره !

----------
محمد

d@nial

Well-Known Member
NorTh HaCkeR گفت:
دوستان عزيز اين برنامه قابليت همچين كاري رو نداره ! همان طور كه اميد عزيز فرمود بيشتر براي سرگرمي هست !

وقت خودتون رو تلف نكنيد !

راههاي زيادي براي اين امر وجود داره !

----------
محمد
برامون نام ميبري NorTh HaCkeR عزيز

swi

Member
آقا ببخشيد من اين تايپيك رو گم كرده بودم
برنامه چرته و به هيچ وجه جواب نميده . گذاشتتمون سر كار

anti-life

Active Member
خوب دوستان عزيز آخه اين برنامه براي آمريكا هست..... اونم براي اينكه وقتي به جايي زنگ ميزني سريع شمارت رو گوشيه طرفه حالا شما اگه ديال آپ داشته باشيد و بتونيد از كامپيوتر تماس بگيريد اين برنامه كمك ميكنه كه شماره شما اونجا به يه نام و چيزه ديگه بيوفته .....

در مورد كرك برنامه بگم كه دوست عزيز اين برنامه براي اينكه ميره در رجيستري به همين خاطر اوكي ميده ولي وقتي برنامه دوباره باز ميشه به علت اينكه دوباره شماره رو چك ميكنه اون موقع هست كه ميفهمه شماره اشتباه ....مثلا فلش گت وقتي سريال رو ميدي بهت ميگه براي اينكه بفهمي درست هست يا نه بايد برنامه رو ريستارت كني و وقتي اين كارو كردي اگه تبليغات بالاش رفت كه درسته و گرنه كه هيچ......!

دانيال جان ساده ترين و مسخره ترين روش رو براتون توضيح ميدم !روش دوم هم كمي راهنمايي مي كنم ! اگر بازم سپوالي بود روشهاي بعدي رو ميگم !

اولين روش استفاده از دبيت كارت هست : دي

روش دوم هم برميگرده به برنامه ي بيت ور !

اگر كمي دقت كرده باشين تو برنامه ي بيت ور تنظيماتي وجود داره كه براي ارسال فكس ديگه شماره و مشخصات شما رو در زير برگه سند نمي كنه ! خب حتما تنظيماتي براي شماره تلفن هم تعبيه شده !

كمي كنجكاوي كنيد ! حتما مي فهميد !

اينطوري طرح كردم كه ياد بگيرين همه چي نبايد لقمه بشه !

به هر حال موفق باشيد
----------------------------
محمد

naeim_crack

Active Member
سلام
NorTh HaCkeR يه دفه مياي يه چيزي ميگي و مي ري
برنامه بيت ور براي فكس اين كاروميكنه ولي براي تلفن نميشه
لقمه آماده هه هه هه
------------------------------------!!!!!!!

من نمي دونم چرا دوستان علاقه دارن به جاي ساختن مدام تخريب كنن !

در هر حال !

دوست گرامي آقاي ايران كراك و يا همون نعيم كراك ! يه دفعه بلند نشيد بگيد نميشه ! كمي كنجكاوي كنيد !

در ضمن به تمسخر گرفتن دوستان توسط كلمات در اين تالار ها خلاف قوانين هست ! لطفا رعايت كنيد !

-------------
محمد

naeim_crack

Active Member
سلام
بابا تمسخر بيا پاين با هم بريم اين جوري بده (بوق بوق بوق )
ميشه بگي شما كه كنجكاوي كردين كجاي بيت ور اين كاروانجام ميده
اون چيزي كه خلاف مقرارات بايد باشه به انحراف و گمراه كردن مردم هستش

اقا يك جوك توپ بلدم اگه خواستيد تا بگم

جدیدترین ارسال ها

بالا