[مقاله] آشنایی با ...( Video Copilot )

smomeni_rad

Member
آشنایی با ویدئو کوپایلت :
توضیحات سایت :
هدف ویدئو کوپایلت این است که به شما چگونگی ایجاد یک اثر و تکنیک های ساخت آنرا نشان دهد .ویدئو کوپایلت در تلاش توسعه ی ابزار های مشخص و نوآورانه است که باعث بهبود کیفیت و سرعت تولید می شود .
اندرو کریمر به عنوان تولید کننده ی بیش از ۱۰۰ آموزش و خالق سریال fringe و فیلم سینمایی StarTrek و نرم افزار demoncam همراه با تیزر فوق العاده ی این برنامه که ارایه شد ، است . او را در اشکال مختلف از هنرمندان تولید اثرات بصری می دانیم . او کارگردانی تیزر ، وله و ساخت وبسایت videocopilot.net را بعهده داشته و دارد . او یک نیروی مترقّی در صنعت جلوه های بصری به سبک آموزش و ساخت پلاگین های بسیار کاربردی و نوآورانه می باشد . او به عنوان یک هنرمند مستقل و طراح وب در سن ۲۰ سالگی پا به عرصه ی جلوه های بصری گذاشت و کار خود را در آپارتمان خود در کالیفرنیای جنوبی آغاز کرد . این وبسایت با محصولات تک خود را به سرعت در دل کاربران جا داد و پس از گذشته مدت کوتاهی در زمینه ی کاری خود در جهان برجسته شد . سبک آموزش او غیر معمول و خارج از ضرب و شتم بود و برای کاربران تازگی داشت . این سایت بینندگان آموزش ها را با تکنیک های قدرتمند جلوه های بصری آشنا کرد . این آثار با بازی زیبای سم لویا همراه است . اندرو کریمر خود را با ارائه آموزش رگه های نور الهام گرفته از تبلیغ آی پاد اپل در سال ۲۰۰۷ مطرح کرد و حتی در صفحه ی اول سایت محبوب digg.com قرار گرفت . حضور او در سایت های آنلاین نیز منجر به همکاریش با شرکت های بزرگ و جی .جی . آبرامزدر ساخت فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی او شد . ویدئو کوپایلت از آن زمان تا کنون بیش از ۴۰ ساعت آموزش را منتشر کرده است و دارای بیش از ۱۵ محصول کاربردی است . پلاگین های این شرکت توسط افراد مطرح و معتبر در زمینه ی جلــوه های سمعی و بصری در سراسر جهــــان استفاده می شوند .
ویدئو کوپایلت به تازگی به یک استدیوی جدید نقل مکان کرد . تیم ویدئو کوپایلت به صورت تمام وقت بر روی ساخت آموزش ، انتشار پلاگین ها جدید و ساخت محصولات هیجان انگیز دیگر کار می کنند .
توضیحات ما :
فکر نکنم کسی باشد که در زمینه ی جلوه های ویژه و موشن گرافیک فعالیت کند و با ویدئو کوپایلت آشنا نباشد یا از محصولاتش استفاده نکند . محصولات این شرکت محصولاتی به شدت کاربردی هستند که استفاده از آنها اجباری است !!
تمامی محصولات ویدئو کوپایلت در لیست زیر همراه با توضیحات آمده است :
۱٫Real Clouds :
24 فیلم از آسمان و حرکت ابرها
قیمت : ۴۹ دلار
۲٫Video Streams HD :
20 کلیپ قابل استفاده در پروژه ها + پروژه فایل ها
قیمت : ۴۹ دلار
۳٫Film Magic Pro :
پریست های تصحیح رنگ فیلم
قیمت : ۵۰ دلار
۴٫Series One DVD :
65 آموزش رایگان سایت + آموزش های مبتدی + پریست های رایگان
قیمت : ۲۵ دلار
۵٫Serious FX Training :
10 آموزش افترافکت نسخه ی ۷ (بیش از ۳ ساعت آموزش )
قیمت : ۴۹ دلار
۶٫The Bullet :
21 آموزش ساخت یک صحنه ی شلیک
قیمت : ۵۰ دلار
۷٫Riot Gear :
64 کلیپ ریختن جوهر در آب و … | قابل استفاده در پروژه ها + ۵ آموزش
قیمت : ۴۹ دلار
۸٫Twitch :
پلاگین کنترل آشفتگی در افترافکت + ۷ آموزش
قیمت : ۴۵ دلار
۹٫Designer Sound FX :
500 ترک صوتی جهت ساخت فیلم های کوتاه و دمو های فیلم ها + آموزش
قیمت : ۹۹ دلار
۱۰٫Evolution :
170 فیلم و تصویر قابل استفاده برای ساخت موشن گرافیک های زیبا و جذاب
قیمت : ۹۵ دلار
۱۱٫Pro Scores :
ترک های صوتی سینمایی
قیمت : ۹۵ دلار
۱۲٫Action Essentials :
500 فیلم قابل استفاده در صحنه های اکشن از جمله خون ، انفجار و …
قیمت : ۲۵۰ و ۱۰۰ دلار
۱۳٫Optical Flares :
پلاگین ساخت نور و خطوط نور سه بعدی در افترافکت (بسیار کاربردی)
قیمت : ۱۲۴ دلار
۱۴٫Element 3D :
پلاگین وارد کردن آبجکت های سه بعدی در افترافکت و کار با آنها
قیمت : ۱۵۰ دلار
برای توضیح این پلاگین باید بگویم جدید ترین پلاگین این تیم است که تقریبا از دوسال پیش همه ی کاربران این زمینه را تشنه کرده بود و بالاخره در ۱۰/۷/۲۰۱۲ رونمایی شد. از قابلیت های این نرم افزار می توان به وارد کردن اجزای سه بعدی در افترافکت وپشتیبانی بسیار عالی از openGL اشاره کرد. پک های مدل های سه بعدی ارائه شده توسط ویدئو کوپایلت این پلاگین را به یک نرم افزار سه بعدی سازی تبدیل کرده است. در این پلاگین با استفاده از متریالینگ اشیا را زنده می کنید . لایت های داخل افترافکت بر اشیا این پلاگین تاثیر می گذارند . در هر صورت در حال حاضر این پلاگین تبدیل به یکی از محبوب ترین پلاگین های چند سال اخیر شده است . این پلاگین نیز همانند پلاگین اپتیکال فلرز همین شرکت جزو پلاگین های شاهکار و بسیار کاربردی است .

امیدوارم از این مطلب استفاده برده باشید .
 

جدیدترین ارسال ها

بالا