آشنایی با سرویس جامع فریلنسینگ و برون سپاری پروژه ( کارینت)

karynet

New Member
در این مقاله با مفاهیم فریلنسر، فریلنسینگ، علت رواج آن و سرویس جامع دورکاری کارینت آشنا می شوید:

آشنایی با سرویس جامع دورکاری و برون سپاری پروژه ( کارینت)

آشنایی با سرویس جامع دورکاری و برون سپاری پروژه ( کارینت)
پلتفرم کارینت بستر مناسبی را برای فریلنسرهای عزیز فراهم کرده تا بوسیله مهارت های خود و از طریق انجام پروژه ها درآمدزایی کنند.
قبل از آشنایی با پلتفرم کارینت، خوب است در مورد فریلنسینگ اطلاعاتی را بدانیم:

فریلنسینگ چیست؟

فریلنسینگ شغلی آزاد، پاره وقت و قراردادیست. در این شغل کارجو ( فریلنسر) به جای عضویت دائم یا تمام وقت در یک سازمان، پروژه یا وظیفه ای را طبق قرارداد بر عهده می گیرد و سپس از مهارت ها و تجربیات خود برای انجام درست پروژه استفاده می کند.

علت رواج فریلنسری و فریلنسینگ :

با گسترش اقتصاد جهانی و کسب و کارهای آنلاین، مردم بیش از هر زمان دیگری به دنبال کار انعطاف پذیر و مستقل هستند به همین دلیل روز به روز بر تعداد فریلنسرها افزوده می شود.

ویژگی های انعطاف پذیری،انتخاب زمان کار و پروژه، رئیس خود بودن و انجام کار به صورت آنلاین از جمله مزایایی است که افراد را به این سمت سوق می دهد.

فریلنسینگ تنوع زیادی در نوع کاری که انجام می دهید دارد. اگر فردی با علایق و مهارت های زیاد هستید و یا به دنبال تجربه چیزهای جدید، فریلنسرینگ می تواند به شما در این راه کمک شایانی کند.

معرفی سرویس فریلنسری کارینت:

پلتفرم کارینت بستر مناسبی را برای فریلنسرهای عزیز فراهم کرده تا بوسیله مهارت های خود و از طریق انجام پروژه ها درآمدزایی کنند؛ همچنین امکانات ویژه ای برای کارفرمایان بزرگوار در نظر گرفته شده تا با ثبت رایگان پروژه، افراد متخصص در هر زمینه را پیدا کرده و با خیال راحت پروژه خود را برون سپاری کنند.

اما چرا کارینت؟

1- ثبت رایگان پروژه

2-کارمزد کم

3-دسترسی به افراد متخصص

4-سیستم پرداخت امن

5- سیستم پرداخت چند مرحله ای

 

جدیدترین ارسال ها

بالا