آشنايي و فعلا يه سوال

HASTI7

New Member
سلام .من هستي هستم و تازه عضو اين انجمن شدم .من دانشجوي كامپيوترم و ترم اخر و يه پروژه دارم كه ميخوام طراح سي دي آموزشي موضوعش باشه .به گفته دوستان اين نرم افزار ميتونه اون چيزي باشه كه كار من رو انجام بده .يك سوال هم دارم فعلا:wink:
متن فارسي كه قبلا تايپ كردم و آماده است رو نمي تونم تو بيلدر پياده كنم ،نوشته ها نامنظم هست .از فارسي ساز مريم استفاده كردم ولي نشد متنها طولاني هستن بايد چه كار كنم ؟ دوباره تايپ كنم يا نه احتمال اين وجود داره كه با يك فارسي ساز ديگه به هدفم برسم .ممنون ميشم جواب بديد .

به اميد ديدار
سبز باشيد.

silvercover

کاربر متخصص
اگه از یه سری فونت مثل Tahoma استفاده کنین مشکلی پیش نمیاد. راه بعدی استفاده از شی HTML توی MMB هست که میتونین استفاده کنین. راه حل سوم استفاده از RTF PlugIn هست.

HASTI7

New Member
سلام دوست عزيز !
لطف كردي كه جواب داديد .راه حل اول كه جواب نداد امتحان كردم .
اما راه حل دوم و سوم رو اي كاش بيشتر توضيح ميداديد .
من يه تازه كارم اگر مسير بديد ممنون ميشم .

به اميد ديدار
سبز باشيد.

simpatico

Member
هستی جان...
پیشنهاد میکنم از فارس نویس king که توی CD نسخه 2005 اون هست استفاده کنید...محشره...البته باید فونت رو Embedded کنید تا پروژه به محظ راه اندازی اونو نصب کنه...
اگه متوجه نشدید با ایمیلم تماس بگیرید... [email protected]

silvercover

کاربر متخصص
سلام:

ببینید کلا توی محیط های ویرایشی از قبیل MMB امکانات چندانی برای آرایش متون در دسترس نیست. حالا هر زبانی میخواد باشه. اما یه سری راه حل هایی پیش روی ما هست. اولینش استفاده از شی HTML مولتی میدیا بیلدر هست. خب همون طور که فرمودین دانشجوی کامپیوتر هستین و طبیعتا باHTML آشنایی دارین . همون طور که اطلاع دارین توسط فرامین و تگ های HTML میتونین به راحتی متن خودتون رو مرتب کنین و به صورت یک فایل HTML ذخیره کنین و توی MMB توسط شی HTML از اون فایل استفاده کنین. برای html کردن اسناد word هم به راحتی توسط خود word میتونین اقدام کنین. برای اجرای مطمئن هم باید گفت که هر سیستمی که روش Internet Explorer با امکانات فارسی نصب باشه از پس اجراش بر میاد. راه حل بعدی استفاده از RTF_PlugIn هست. میدونین که RTF فرمتی هست که به راحتی میتونین سند ورد خودتون رو به اون تبدیل کنین و استفاده کنین. حالا این RTF_PlugIn بستری رو فراهم میکنه که به راحتی بشه فایل های با فرمت RTF رو توی MMB اجرا کرد.

اینم لینکش:
www.mmbstation.com/RTFPlugIn1_1.zip

راه های دیگه هم هست... مثل استفاده از ActiveX که مباحث پیشرفته ای هست و در این بحث نمی گنجه.

موفق باشین.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا