آسیاگیگ و فضای رایگانش!

Servers.Manager

New Member
سلام دوستان گلم

میخوام یک سایت ایرانیرو رو بهتون معرفی کنم که در زمینه فضای رایگان فعالیت میکنه و امکانات فوق العاده ای رو به کاربراش ارائه میده، بطوریکه رو دست parsaspaceو persiangig زده :wink:

سایت: www.asiagig.com

امکانات فوق العاده:

فضای رایگان 500 مگابایتی
امکان متصل کردن دامنه و ایجاد بینهایت سابدامین از دامنه در فضا
امکان استخراج فایلهای RAR دارای رمز و همچنین استخراج فایلهای ZIP
امکان ایجاد فایل ZIP از فایلها و پوشه ها
دارای TAGEDITOR برای ویرایش تگهای ID3 فایلهای MP3 بصورت کاملا آنلاین! (مانند آرتیست، آلبوم، سال، ذخیره عکس بر روی MP3)
امکان دانلود فایل از URL و حتی FTP
امکان آپلود فایل از روی هاست به FTP سروری دیگر
ویرایشگر حرفه ای برای ویرایش فایلهای HTML و TXT
پخش فایلهای تصویری FLV و صدایی MP3 بصورت آنلاین در هاست و قابلیت share کردن انها با کدی که ارائه میکند.

maysam.m

Well-Known Member
با سلام
1- آیا این فضا وارز است؟ و میشود فایلهایی مثل کرک نرم افزارها را در آن آپلود کرد؟
2-آیا میشود با پرداخت پول فضای خود را مثلا از 500مگابایت به یک گیگ ارتقا داد؟
ممنون میشم پاسخ بدید

Servers.Manager

New Member
1. تا وقتیکه شکایتی از جایی به ما نشود ، فایلهایتان باقی خواهند ماند و اگر شکایت شود اول بهتان اطلاع خواهیم داد تا خودتان حذف کنید و اگر اقدامی از شما صورت نگیرد ما حذف خواهیم کرد و اگر دوباره اپلود ان فایلی که براش شکایت کرده اند تکرار شود اکانتتان بسته خواهد شد.

2. بله امکانش هست، میتوانید از سایت میهن آنلاین سفارش فضای زیاد مثلا 20 گیگابایت کنید: www.mihanonline.ir

من ثبت نام کردم و اکتیو
هربار که لوگین میکنم می گه "_
Uploader Message
You are not logged in. Please login now or register if you do not have an account"
چیکارش کنم؟
یوزرم : mohseni12345

آخرین ویرایش:

Servers.Manager

New Member
امکانات این سیستم تماما نوشته شده توسط آسیاگیگ هست و هیچ جایی وجود ندارد، شما که میگی خود بایت هست یه لینک بده بیبینیم اونه یا نه :wink:

سلام Servers.Managerآدرس این اسکریپت ویرایش تگ فایل های صوتی رو داری؟اگه جایی روی اینترنت فایل این اسکریپت رو داری ممنون میشم به من هم معرفی کنی واسه سایت موزیک لازمش دارمممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا