آرم شرکت

Saeed_Cool

Member
با سلام به دوستان عزیز

من یک آرم برای یک شرکت تازه تاسیس میخوام مشخصات شرکت به شرح زیر هست.

اسم شرکت : Mandenina

شرکت کشاورزی و صنعتی هست در ضمن به انگلیسی باشه. ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به به سلام سعید آقا چه عجب از این ورا !!!

ایشالا بیشتر شما رو این طرفا ببینیم حتی وقتایی که بیکارین و درخواستی چیزی نداری ! ;) (شوخی)

من امتحانای دانشکده داره شروع میشه ولی اگه وقت خالی پیدا کردم یه طرح واست می زنم

Saeed_Cool

Member
به به سارا خانم به خدا معذزت میخوام منم مسه شما درس و کار و گرفتاری دیگه ماشالاه او کاره مجله هم که منو بیچاره کرده واقعا مجله درست کردن شوخی بازی نیست. ولی خوب اگه خدا بخواد یکم سرم خلوت شده به بیشتر در خدمت هستم. و باشه اگه وقت کنید ممنون میشم طرح های زیبایی درست میکنید همیشه

GFX Master

ینو نگاه کن ایشالا که خوب باشه:

GFX Master

آقا صادق یکی از اصول طراحی آرم زدن اتود اولیه هستش.

این فقط یه اتود واسه مشخص شدن طرح کلیه که بعد از ok شدن میشه طرح رو بنا به خواست طرف و نوع کاربردش رنگ آمیزی کرد یا همینطور سیاه و سفید استفاده کرد

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اگر نیاز به درخواستی‌ دارید که خارج از این موضوع می‌شه ، در تاپیک جداگانه مطرح کنید ...

Saeed_Cool

Member
ازتون ممنونم سارا جان ولی متاسفانه اون کسی که صاحب شرکت هست نظرش عوض شد و یک چیزه متفاوت میخواد

یک برگه سفید رو که در نظر بگیرید میخوام که بالای اون برگه که اندازش همون a4 هست اسمه شرکت نوشته بشه به انگلیسی ولی همچین یه کم خوشگل باشه و بدون آرم ولی در باقی صفحه که سفید هست یک آرم بزرگ که مربوط به کشاورزی و صنعتی باشه قرار بگیره و کمرنگ هم باشه چون این صراحی برای برگه هایی که قرار هست در شرکتشون استفاده بشه هست. ممنون میشم اگه دوستان بتونن چندا طرح مخطلف درست کنند. خیلی ممنون

ToFaN

Well-Known Member
Saeed_Cool گفت:
ازتون ممنونم سارا جان ولی متاسفانه اون کسی که صاحب شرکت هست نظرش عوض شد و یک چیزه متفاوت میخواد

یک برگه سفید رو که در نظر بگیرید میخوام که بالای اون برگه که اندازش همون a4 هست اسمه شرکت نوشته بشه به انگلیسی ولی همچین یه کم خوشگل باشه و بدون آرم ولی در باقی صفحه که سفید هست یک آرم بزرگ که مربوط به کشاورزی و صنعتی باشه قرار بگیره و کمرنگ هم باشه چون این صراحی برای برگه هایی که قرار هست در شرکتشون استفاده بشه هست. ممنون میشم اگه دوستان بتونن چندا طرح مخطلف درست کنند. خیلی ممنون
پش شما سر برگ میخوایین نه لوگو

جدیدترین ارسال ها

بالا