آرمهای معروف جهان

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای مرادی عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدی منتها اینجور آرمها که همه جا هست و برای کارهای گرافیکی نمیشه از اینجور آرمها استفاده کرد (با پسوند jpg و ...) اینجا برای قرار دادن فایلهای وکتور هست که قابلیت resize رو هم به راحتی دارن.

پس فقط اگر آرمهای وکتور دارین اینجا قرار بدین. در ضمن قبل از قرار دادن آرمها به تاپیکی هم که مهدی آشتیانی قبلا زده بود یه سر بزنین چون اکثر آرمهای شرکتهای ایرانی رو ایشون بصورت وکتور تو یه تاپیک جمع کردن. اینجوری دوباره کاری هم نمیشه.

Ocarina

Member
sara_is_nice_girl گفت:
آقای مرادی عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدی منتها اینجور آرمها که همه جا هست و برای کارهای گرافیکی نمیشه از اینجور آرمها استفاده کرد (با پسوند jpg و ...) اینجا برای قرار دادن فایلهای وکتور هست که قابلیت resize رو هم به راحتی دارن.

پس فقط اگر آرمهای وکتور دارین اینجا قرار بدین. در ضمن قبل از قرار دادن آرمها به تاپیکی هم که مهدی آشتیانی قبلا زده بود یه سر بزنین چون اکثر آرمهای شرکتهای ایرانی رو ایشون بصورت وکتور تو یه تاپیک جمع کردن. اینجوری دوباره کاری هم نمیشه.
ممنون از لطفت سارا خانم ....
اما من طرحی نذاشتم! اونم طرح از نوع غیر وکتور(jpg,....)!! شاید با یکی دیگه منو اشتباه گرفتین؟ در ضمن ممنون از راهنماییت .. اما میدونستم..

گفته بودین که تصاویر وکتور اگه دارین بزارین.... آره من دارم خیلی زیاد 8 سی دی... البته فکر کنم بعضی از دوستان داشته باشن..چون 6تا از سی دی ها همون مجموعه معروف وکتور هست (که کتاب هم داره) و مال یه شرکت خارجی هست.. که البته هما یافت هم اونارو بازار داده...
به هر حال من خیلی خوشحال میشم که به کسایی که نیاز بهشون دارن کمک کنم....(قصد مالی در کار نیست!)
اگه کسی خواست میتونه ایمیل بده براش ارسال کنم...

آخرین ویرایش:

ghodrat

Member
سلام دوستان
بنابه راهنمایی آقای مدیر فعلا آرمها را نمیفرستم دارم روشون کار میکنم بصورتی که همه بتونن اجزای آرمها رو از هم جداکنن .چون ممکنه تا مدتی به اینجا سرنزنم اگه کسی خواستار آرم خاصی بود برام پیام بذاره
(فایلهایی که قابلیت تغییر را دارند من اسمشونو نمیدونم ولی تو کورل میتونیین بعضی جاهها شو بردارین یا قسمتی را به آرمی اضافه کنید )
فعلا خدا نگهدار

tourist

New Member
سلام ساراي عزيز
من آقاي مرادي نيستم
نام من حميد است و سالي يكبار به مجيد سر ميزنم منتها هر دفعه همه سايت را از اول ميخوانم.
لينك فرستاده شده مرجع خوبي بزاي وكتور است اگر دقت كرده باشيد خود من حدود 100 آرم معروف ئوكتور از آن گرفته ام پس خواهشمندم قبل از هر جواب دندان شكني خوب ملاحظه بفرمائيد قصد من كمك ميباشد والا نه حرفه اي هستم و نه مردم آزار.
با تشكر

این چه فرمتیه؟rar
من نمیتونم بازش کنم...!
میشه بگید این آرمهارو چی جوری میشه باز کرد و استفاده کرد؟
ممنون!

danial_psv1

Member
سلام
از همگی ممنون به خاطر زحماتشون.
ما که کلی استفاده کردیم.
یا حق

NaviD.R.R

Member
rasoolbatman گفت:
این چه فرمتیه؟rar
من نمیتونم بازش کنم...!
میشه بگید این آرمهارو چی جوری میشه باز کرد و استفاده کرد؟
ممنون!
این یک فرمت فشرده سازی شده است که با برنامه Winrar باز میشه .

بابا خوب نمی شد تو یه چیزی باشه که دیگه نخواد نرم افزار نصب کنیم؟
ای بابا!

جدیدترین ارسال ها

بالا