آرمهای معروف جهان

ghodrat

Member
سلام دوستان
من 3 تا سی دی دارم پر آرمهای ایرانی و خارجی ولی چه فایده منکه نه کورل بلدم نه فری هند انداختمشون یه گوشهای دارن خاک می خورن

Parham

Well-Known Member
من 3 تا سی دی دارم پر آرمهای ایرانی و خارجی ولی چه فایده منکه نه کورل بلدم نه فری هند انداختمشون یه گوشهای دارن خاک می خورن
خوب میتونی‌ به جای اینکه گوشه خونه خاک بخورن بیای و هر چند وقت یکبار تعدادی از اونها را بذاری برای دانلود که سایر دوستان هم استفاده کنن ... اینجوری بهتر نیست ؟!

ghodrat

Member
سلام
من تا حالا به این سایت چیزی نفرستادهام اینجا هم که بیشتر از متن نیست لابد باید ابتدا فایلها را اپلود کنم و ادرس بدم
کی میره اینهمه راه رو
اگه ارم خواصی کسی لازم داره با ایمیل بفرستم باقی را خود دانید
یا علی

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز شما خیلی‌ راحت میتونی‌ فایل ها را به صورت چند قسمت در بیاری و در قسمت Post Reply که در پایین همه تاپیک ها هستش وارد بشی‌ و سپس قسمت مدیریت پیوست ها را انتخاب و در اونجا فایل خودت را آپلود کنی‌ ... به همین سادگی‌ ... به هر حال اگر در همینجا بتونی‌ فایل های خودت را قرار بدی فکر می‌کنم تعداد بیشتری از دوستان بتونن استفاده کنن ... حالا باز هرجوری که خودت راحتی‌

ghodrat

Member
سلام آقای مدیر
حالا این شد ما که از بس تو سایتهای دیگه این اندر زدیم تا ما هم یه چیزی بفرستیم از حال رفتیم
با شه قبوله ولی مثل اینکه کلی از پستها تعطیل شده ودیگه کسی بهشون سر نمی زنه نکنه عیده به خاطر اونه اره
من خواهم فرستاد
موفق باشین

Ocarina

Member
خوب بزارین دیگه...
بچه ها من دنبال وکتورهای ساده ای از گل و اشکال تمسیلی ساده میگردم واسه طرح (روسری) تک رنگ باشه بهتره
اگه کسی داره ممنون...
اگه کسی هم سی دی ازش داره من میخوام .....با هزینه

Ocarina

Member
ali_moradi گفت:
خوب بزارین دیگه...
بچه ها من دنبال وکتورهای ساده ای از گل و اشکال تمسیلی ساده میگردم واسه طرح (روسری) تک رنگ باشه بهتره
اگه کسی داره ممنون...
اگه کسی هم سی دی ازش داره من میخوام .....با هزینه
اینم نقل قول از خودم!!!
آی ملت اگه میتونید کمک کنید! حداقل یه آدرسی سایتی.. چیزی..

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوستان خواهشا بحث تاپیک رو بیخودی منحرف نکنین!! خوب اگر کسی چیزی برای آپلود کردن داره قرار بده وگرنه خواهشا از زدن پستای اضافی خودداری کنین تا موضوع تاپیک به بیراهه نره.

از یکی از مدیرای انجمن هم خواهش میکنم برای یکدست شدن تاپیک پستای اضافی رو پاک کنن تا موضوع به بیراهه نره.

bache +

Well-Known Member
اینم نقل قول از خودم!!!
آی ملت اگه میتونید کمک کنید! حداقل یه آدرسی سایتی.. چیزی..
تو انجمن چاپ بزن حتما جواب میگیری فک کنم طوفان یه چیزایی داشته باشه

bache +

Well-Known Member
چه ارتباطی‌ به این تاپیک و این موضوع داشت ؟!
ربطشو تو صفحه اول تاپیک ببنید گیر نده پرهام دیگه
300.gif

دوست عزیز شما یه سر به این لینکها بزن یه چیزایی توش گیر میاد
http://images.google.com/images?svnum=10&hl=fa&lr=&q=eslimi
http://images.google.com/images?q=rosari&svnum=10&hl=fa&lr=

Parham

Well-Known Member
از یکی از مدیرای انجمن هم خواهش میکنم برای یکدست شدن تاپیک پستای اضافی رو پاک کنن تا موضوع به بیراهه نره.
فقط مدیر همون انجمن یا مدیر کل می‌تونه اینکار را انجام بده، من درخواست شما را تو انجمن مدیران قبلا مطرح کردم ... دیگه باید صبر کرد ببینیم کی‌ عمل بشه ...

ghodrat

Member
اقایali_moradi
من تذهیب و گل وبلبل دارم بگردم میذارم درضمن ویکتور و پل والبرتو هم نمیشناسم دم دس هر چی باشه

Ocarina

Member
sara_is_nice_girl گفت:
دوستان خواهشا بحث تاپیک رو بیخودی منحرف نکنین!! خوب اگر کسی چیزی برای آپلود کردن داره قرار بده وگرنه خواهشا از زدن پستای اضافی خودداری کنین تا موضوع تاپیک به بیراهه نره.
آره یکم نامربوط بود ...اما نه خیلی(یه ربطهایی هم داشت) ... بهتر از این بود که یه تاپیک جدید میزدم بعد فرداش میومدین لاک میکردین!

bache + گفت:
ربطشو تو صفحه اول تاپیک ببنید گیر نده پرهام دیگه
300.gif

دوست عزیز شما یه سر به این لینکها بزن یه چیزایی توش گیر میاد
http://images.google.com/images?svnum=10&hl=fa&lr=&q=eslimi
http://images.google.com/images?q=rosari&svnum=10&hl=fa&lr=
ممنون از اینکه خواستی کمک کنی اما این url هایی که از گوگل دادی بارها و بارها گشتم....خودتم اگه نیگاهشون کنی میبینی که چیزی ندارن...
درضمن این که سرچ کنه rosari کمی نامفهمووومه!... حداقل میگفتی سرچ کنه scarf

ghodrat گفت:
اقایali_moradi
من تذهیب و گل وبلبل دارم بگردم میذارم درضمن ویکتور و پل والبرتو هم نمیشناسم دم دس هر چی باشه
بی صبرانه منتظرم.... اگه دیدی مدیران عزیز لطف کردن و اینجا رو لاک کردن ....پیغام بده!

ghodrat

Member
آرم س فنی وخرفه ای کشور

این اولشه
صبر کنید بقیه را روزهای بعد میذارم

پیوست ها

• clip_image002.jpg
    clip_image002.jpg
    31.8 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • 1 o 1.JPG
    1 o 1.JPG
    44.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • 1 u 1.JPG
    1 u 1.JPG
    44.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • yegan.JPG
    yegan.JPG
    54.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • yazd.JPG
    yazd.JPG
    37.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:

ghodrat

Member
ارم فقط

8000ارم حالا میگن بفرست:d

پیوست ها

• w.JPG
    w.JPG
    143.5 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • r.JPG
    r.JPG
    43.4 کیلوبایت · بازدیدها: 13

Parham

Well-Known Member
این تاپیک برای قرار دادن فایل ها به صورت وکتور هستش ، اگر بتونی‌ فایل های CDR را قرار بدی بهتر می‌شه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا