..::: آرشیو عناصر مورد نیاز جهت پروژه هاي مولتي مديا :::..

rasool_jelve

Active Member
لام
شب و روز همگي خانم ها و آقايون مجيد آنلايني بخير باشه .

خب ، روزهاي اخير طي تماس هايي که از طريق نامه هاي خصوصي باهام گرفته شد ، تقاضاهايي داشتم مبني بر اين سوال که ; اين موزيک هاي زيبا که گاها در sample هاي شما به گوش مي رسه دقيقا چي هستن ؟!

پاسخ دادم Mod Music و رک گفتن لطفا در اختيار ما هم بگذاريد تا استفاده کنيم !

خب مي جوابه سرسري دادم راستش اما شب قبل آقاي بسيار محترمي که مورد توجه مي هستن اين پيشنهاد رو خودشون تو نامهء خصوصي مطرح کردن و مي هم پذيرفتم و بر اون هستم الان از اين زمان به بعد صدها و صدها موزيک از اين خانواده رو در اين بخش پيوست کنم تا در آينده چه اينجا باشم و چه نباشم تمامي يوزرها از اون ها در پروژه هاي مولتي مديا خودشون در صورت تمايل استفاده کنن .

همچنين از مديريت محترم انجمن تقاضامند هستم اين پست و آرشيو گرانبها رو در موارد محم قرار بدن تا هميشه در ديد تمامي مراجعه کننده ها باشه و همچنين دلگرمي براي خودم باشه که پائين نمي ره چون تست ، رفع خطاها ، و پيوست اين فايل ها ممکنه هفته ها طول بکشه و کسالت بار و خسته کننده خواهد بود و متشکر هستم از لطف ايشون .

لازم به ذکر هست وقتي طي هفته هاي آتي کار پيوست به اتمام برسه اين تاپيک جزو حداقل 5 بانک بزرگ Mod موزيک ها در سرتاسر اينترنت خواهد بود و خب فايل ها بخاطر پيوست براي هميشه در مجيد آنلاين موندگار مي شن . :lol:

موزيک ها تماما مجاني و تحت حمايت قانون کپي رايت قرار ندارند .
=================

قبل از هر چيز لازم ميدونم بگم . Mod Music ها توسط Multimedia Builder پشتيباني مي شن اما براي تست راحت تر مي ، يک Player بسيار قدرتمند و در عين حال بسيار کم حجم رو که مختص اين موزيکهاست پيوست مي کنم قبل از شروع به پيوست فايل هاي موزيک .

اين Player هم صد در صد رايگان هست .

عکسي از اين Music Player به اسمه XM Play که ميبينيد :

168fs777179.png

168fs777219.png

=================

فايل هاي موزيک رو هم مي بصورت زيپ شده قرارشون خواهم داد و به ترتيب در هر پست روي هر بستهء زيپ شده تعداد موزيک داخلش رو هم مي نويسم .
تقريبا تمامي اون ها بسيار کم حجم ( در حد کيلو بايت ، مثلا سي کيلو و ... ) و بسيار زيبا هستند .
همشونم با بيلدر تست مي کنم و در صورت بروز اشکال ، با ابزارهاي خاص اديت و ايراد رو رفع ميکنم و تضمين شده هستند همهء موزيک هاي اين آرشيو .

البته مي امشب فقط 52 تا فايل موزيک در يک بسته زيپ شده براي شما پيوست ميکنم تا ببينم استقبال چجوريه .
اگه استقبال بشه و مديريت محترم هم بپذيرن که در ليست محم ها قرارش بدن ... ادامه پيدا ميکنه کارم در غير اين صورت متاسفانه بايد بگم که ...
168fs803749.png
!
اين موزيک ها در نوع خودشون بي نظير هستن و بهيچ وجه شبيه به MIDI نيستن .

در کل مي چن سالي از اين موزيکا استفاده کردم اما خودمم نفهميدم چجوريه که اينقده حجمشون کمه !!! :lol:
مي شوخي کردم !!!!!!!!! مي دونم چرا ايجوري هستن اينا :-?

سلام
ممنون از زحمات شما من چندی پیش برای اتوران سازی از این نرم افزار و نرم افزار مشابهش استفاده می کردم
آیا با پیشرفت تکنولژی و موبایل کاتالوگ و اندرودی و ... دیگه نیازی به این نرم افزارهای قدیمی مگه هست
که مثلا برای یک محصول بخان با این روش کاتالوگ چند رسانهای بازی
این هزینه که برای این نرم افزارها میشه
خوب مردم میرن برای اپ اندروید و .... استفاده میکنن
کسی دیگه زیاد پای کامپیوتر نمیشسنه سی دی بذاره و....
این سوال ذهنمو درگیر کرده

جدیدترین ارسال ها

بالا