..::: آرشیو عناصر مورد نیاز جهت پروژه هاي مولتي مديا :::..

aff - SEvEN

Banned
سلام
شب و روز همگي خانم ها و آقايون مجيد آنلايني بخير باشه .

خب ، روزهاي اخير طي تماس هايي که از طريق نامه هاي خصوصي باهام گرفته شد ، تقاضاهايي داشتم مبني بر اين سوال که ; اين موزيک هاي زيبا که گاها در sample هاي شما به گوش مي رسه دقيقا چي هستن ؟!

پاسخ دادم Mod Music و رک گفتن لطفا در اختيار ما هم بگذاريد تا استفاده کنيم !

خب مي جوابه سرسري دادم راستش اما شب قبل آقاي بسيار محترمي که مورد توجه مي هستن اين پيشنهاد رو خودشون تو نامهء خصوصي مطرح کردن و مي هم پذيرفتم و بر اون هستم الان از اين زمان به بعد صدها و صدها موزيک از اين خانواده رو در اين بخش پيوست کنم تا در آينده چه اينجا باشم و چه نباشم تمامي يوزرها از اون ها در پروژه هاي مولتي مديا خودشون در صورت تمايل استفاده کنن .

همچنين از مديريت محترم انجمن تقاضامند هستم اين پست و آرشيو گرانبها رو در موارد محم قرار بدن تا هميشه در ديد تمامي مراجعه کننده ها باشه و همچنين دلگرمي براي خودم باشه که پائين نمي ره چون تست ، رفع خطاها ، و پيوست اين فايل ها ممکنه هفته ها طول بکشه و کسالت بار و خسته کننده خواهد بود و متشکر هستم از لطف ايشون .

لازم به ذکر هست وقتي طي هفته هاي آتي کار پيوست به اتمام برسه اين تاپيک جزو حداقل 5 بانک بزرگ Mod موزيک ها در سرتاسر اينترنت خواهد بود و خب فايل ها بخاطر پيوست براي هميشه در مجيد آنلاين موندگار مي شن . :lol:

موزيک ها تماما مجاني و تحت حمايت قانون کپي رايت قرار ندارند .
=================

قبل از هر چيز لازم ميدونم بگم . Mod Music ها توسط Multimedia Builder پشتيباني مي شن اما براي تست راحت تر مي ، يک Player بسيار قدرتمند و در عين حال بسيار کم حجم رو که مختص اين موزيکهاست پيوست مي کنم قبل از شروع به پيوست فايل هاي موزيک .

اين Player هم صد در صد رايگان هست .

عکسي از اين Music Player به اسمه XM Play که ميبينيد :

168fs777179.png

168fs777219.png

=================

فايل هاي موزيک رو هم مي بصورت زيپ شده قرارشون خواهم داد و به ترتيب در هر پست روي هر بستهء زيپ شده تعداد موزيک داخلش رو هم مي نويسم .
تقريبا تمامي اون ها بسيار کم حجم ( در حد کيلو بايت ، مثلا سي کيلو و ... ) و بسيار زيبا هستند .
همشونم با بيلدر تست مي کنم و در صورت بروز اشکال ، با ابزارهاي خاص اديت و ايراد رو رفع ميکنم و تضمين شده هستند همهء موزيک هاي اين آرشيو .

البته مي امشب فقط 52 تا فايل موزيک در يک بسته زيپ شده براي شما پيوست ميکنم تا ببينم استقبال چجوريه .
اگه استقبال بشه و مديريت محترم هم بپذيرن که در ليست محم ها قرارش بدن ... ادامه پيدا ميکنه کارم در غير اين صورت متاسفانه بايد بگم که ...
168fs803749.png
!
اين موزيک ها در نوع خودشون بي نظير هستن و بهيچ وجه شبيه به MIDI نيستن .

در کل مي چن سالي از اين موزيکا استفاده کردم اما خودمم نفهميدم چجوريه که اينقده حجمشون کمه !!! :lol:
مي شوخي کردم !!!!!!!!! مي دونم چرا ايجوري هستن اينا :-?

با بهترين و بهترين آرزوهاي خودم براي شما

شادي خاچيکيان

پیوست ها

• Mod_Music_Pack+52_Music.zip
    971.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4,351
  • XMPlay_v3.2.zip
    362.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3,238

silvercover

کاربر متخصص
ایده بسیار خوبی هست و این تاپیک کمی نشاط بیشتر رو برای این تالار به ارمغان میاره. امیدوارم این تاپیک ادامه دار باشه.

در مورد مهم کردن این تاپیک هم فعلا نظرم منفی هست تا اطلاع ثانوی. اما این نباید مانع هنر نمایی شما بشه. درسته؟

تشکر.

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
مرسی seven جان من هم با این موضوع که مهمش کنیم موافقم اما این کار نباید با عجله صورت بگیره یعنی باید فعالیت اعضارو دید که چه جوریه به عبارته دیگه اگه ما بیایم هر تاپیک که خوبه رو مهم کنیم فکر کنم باید 50 درصد تاپیکا مهم بشن که اصلا خوش آیند نیست به نظر اگه ما میخوایم که این تاپیک مهم بشه(که میخوایم)باید همه فعالی داشته باشن

aff - SEvEN

Banned
خب ، سلام .

مي فهميدم استقبال شده يه جورايي ، ولي در کل ... خب هيچي ... براي دو سه روز آينده فک کنم اين چهار تا Pack بس باشه .

آخه دردسرشون زياد هست و ... خب هيچي اصلا ، !
در ضمن ! ، تا زماني که اين تاپيک تو ليست محم ها قرار نگيره ، مي هم چندان رقبتي به ادامه پيدا نمي کنم .
168fs916714.gif

پیوست ها

• Mod_Music_Pack+60_Music.zip
    959.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1,711
  • Mod_Music_Pack+50_Music.zip
    864.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,439
  • Mod_Music_Pack+47_Music.zip
    745 کیلوبایت · بازدیدها: 1,519
  • Mod_Music_Pack+21_Music.zip
    651.2 کیلوبایت · بازدیدها: 2,067

aff - SEvEN

Banned
خب ، خب ، خب ... !

خب ، خب ، خب ... ! :lol:

مي الان با يه پک موزيکه فوق العاده اينجا هستم ... !

حتما ميگين اين موزيکا آخه به چه دردي مي خورن ؟

مي بهتون ميگم !

شما از اين موزيکا تو ايبوته برنامه هاتون ، تو اينترو ... تو اسکرين سيور ، و خلاصه هر چيزي مي تونين استفاده کنين .

مي براي مثال 4 تا دمو ( DEMO ) با بيلدر ساختم که ميتونين از پيوست زير دنلود کنين و شايد باستون الهام بخش باشه ! :lol:

عسک دو تاشونم مي بينين ديگه ... نه ؟

اگه اين سه تا فايل زيپ شده رو از دست بدين انگاري نصفه زندگيتونو از دست دادين !!!!!!!!!!!!!!!!

مي ديگه وقته خابمم رسيده ، ...

باباي !!!!!!!!!!

شادي خاچيکيان ، دوسته مهربونه همگي شماها :oops:

169fs737159.jpg

169fs737289.jpg

پیوست ها

• Mod_Music_Pack+29_Music.zip
    566.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2,162
  • blablablablabla + 3 demo + music.zip
    381.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1,994
  • shadi demo's , release 2007 - v1.00.zip
    638.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2,031

silvercover

کاربر متخصص
بسیار عالی. بیشتر آهنگ ها منو یاد روزهایی که سگا بازی می کردم میندازه. یه حس نوستالژیک رو برام به همراه داره.

میشه بپرسم پرا توی نمونه ای که اسمش 10!.mbd هست اون طوری برای نشون دادن اعداد عمل کردین؟

تشکر.

aff - SEvEN

Banned
سلام آقا سيلور .

بسیار عالی. بیشتر آهنگ ها منو یاد روزهایی که سگا بازی می کردم میندازه. یه حس نوستالژیک رو برام به همراه داره.

مي سليقم ميگه بهترين موزيک ها براي اينترو ، دمو و ايبوت اون هايي هستن که باعث گره خوردن گذشته و خاطرات اون به آينده بشن .
اصل هنر خصوصا در موسيقي بيان همين احساس ها هست .

میشه بپرسم پرا توی نمونه ای که اسمش 10!.mbd هست اون طوری برای نشون دادن اعداد عمل کردین؟

خب آقا سيلور بي دليل نبود ... مي فقط مي خاستم نشون بدم چطور مي شه موزيک رو در صفحه اول گذاشت و با حرکت خودکار در فرم ها و برگشت چطوري مي شه کاري کرد که موزيک از نو لود نشه و از اول شروع به اجرا نکنه :lol:

ممنونم از شما ...

aff - SEvEN

Banned
مي امشب شاهکار زدم !

سلام ، سلام ، سلام ... :lol:

مي امشب شاهکار زدم و با موزيکايي اومدم که خيلي خيلي کيفيتشون بالاس تو Mod Music ها و به اين فرمت مي گن S3M که مي براتون اين 14 تا موزيک رو تو سه تا Pack زيپ شده پيوست ميکنم :-?

بهترين هاش به قرار زير هست ;

تو پک 8 تايي ( هشت تا موزيک داخلش هست ) !

Approaching stars.S3M
Defreezing.S3M

____

تو پک 4 تايي ( چهار تا موزيک داخلش هست ) ! !

The African Sun.S3M - يعني خورشيده آفريقا ( واي اين يه شاهکاره ) :lol:
Sub oceanic shuttle - [SOS].S3M -اينم ادمو به جنب و جوش ميندازه ! :-?

____

تو پک دو تايي ( دو تا موزيک داخلش هست ) ! ! !

Cosmic Outflow.xm - وا ا وووووووو ... حاضرم شرط ببندم اينجوريشو به عمرتون نشنيدين :lol: ... هوم ؟ شرط ببنديم ؟! ... در ضمن ! ، اين موزيک رو استادم بهم داده بودن يک سال قبل رو يک سي دي و ميگفتن شبيه به اونچيزايي مي مونه که از زندگي شما ميدونم ... اما شما که نمي دونين ؟ و مي هم نمي گم !!!
Viaje al future.s3m - لو و و و و و و و ل ... چي بگم ؟ ، بايد بشنويد و بگيد که لياقته موزيکه يه اتوران بازي رو داره يا نه ؟ :shock:

____

به پايان رسيد اين دفتر ، حکايت همچنان باقيست ! . ببخشيد ؟ ... تموم شد اين سروره مجيد ، موزيکا همچنان ادامه دارن !!
im_033.gif

شادي خاچيکيان

پیوست ها

• Mod_Music_Pack+2_Music.zip
    955 کیلوبایت · بازدیدها: 1,406
  • Mod_Music_Pack+4_Music.zip
    898.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1,319
  • Mod_Music_Pack+8_Music.zip
    943.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1,504
ممنون از موزیکایی که گذاشتین.

یک نظر هم راجع به این تاپیک خطاب به اقا حامد دارم.

حامد جان فکر نمیکنی یک تاپیک با عنوان ( فایل های مکمل یا کاربردی یا هر چیز دیگه لازم هست) که مهم بشه؟ اینجوری همه چی به هم میریزه .

مثلا عنوان این تاپیک رو عوض کن و مهمش کن . تا حالا این همه موزیک و این همه قالب پرژه دوستان گذاشتن و اینا حیف هست بره پایین و قدیمی بشن و خیلی از برنامه ها و فایل های دیگه که واقعا کاربردی هست.

silvercover

کاربر متخصص
خب از ابتدا هم قصد چنین کاری رو داشتم جناب power-game . همون طور که دوستان مطلع هستن هر برنامه چند رسانه ای نیاز به یه سری عناصر صوتی و تصویری ( عکس، ویدئو و...) داره که مجموعه این عناصر هستند که کل پروژه رو شکل می دن. به این ترتیب از این به بعد دوستان می تونن در این مبحث فایل های صوتی، تصویری، عکس، فیلم، نوشته و... خودشون رو جهت استفاده سایرین قرار بدن.

البته یاد آوری کنم که من به خاطر تناسب، عنوان مبحث رو هم عوض کردم.

aff - SEvEN

Banned
مي کولاک ميکنم ... !

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام !
170fs71848.gif

مي امروز بعد از ظهري ديگه اومدم کولاک کنم تو تاپيکه موزيکاي خودم !!!!!!!!
170fs718769.gif

مي دونين امروز بجز موزيکاي هميشگي يه Pack موزيک Midi هم باستون گلچين کردم که 105 تا موزيک داره و بعضياش واقعا دوست داشتني هستن
170fs720090.gif

مي تو اين Midi يا اي موزيکارو واقعا دوسشون دارم
170fs720179.gif

affections.mid - avamaria_gounad.mid - avemaria7.mid - cc-dead_sea_tower_of_destruction.mid - cc-star_stealing_girl.mid - FF11_35_Recollection.mid - ka03-020.mid - laputact.mid - mgs-enclosure.mid - Love.midi - overworld_theme.mid - Shenmue_Harp_Version.mid - shenrmx2.mid - Streets_of_Rage_-_Title.mid - taijia_sango.mid -

و ... !

اين Midi يا به جونم بستس ها ... هر کي دنلود کرد لطفا قدرشو بدونه .
اين 105 فايل نتيجهء چهار سال گلچين از بين موزيک هاي Midi هست که الان به راحتي ميادش دسته شما ...

خب ديگه ، همتونو دوس دارم ، هميشه و همه جا
170fs725538.gif

شادي خاچيکيان
170fs727018.gif

پیوست ها

• Mod_Music_Pack+60_Music.zip
    793.9 کیلوبایت · بازدیدها: 713
  • Mod_Music_Pack+52_Music.zip
    828.6 کیلوبایت · بازدیدها: 597
  • Mod_Music_Pack+51_Music.zip
    1,001.5 کیلوبایت · بازدیدها: 575
  • Mod_Music_Pack+15_Music.zip
    998.7 کیلوبایت · بازدیدها: 529
  • MIDI_Music_Pack+105_Music.zip
    842.4 کیلوبایت · بازدیدها: 613

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خواهشا اینقدر فایلهای Midi نگذارین . فکر کنم اگر بیشتر به موزیک های ÷س زمینه و دکمه و گرافیک و ... برنامه ها اهمیت بدیم خیلی بهتر هست . (البته قصد بدی ندارم)

خودم هم در حال تکمیل چندتا طرح قشنگ گرافیکی هستم و تا چند روز دیگه همینجا می گذارم .

با تشکر

aff - SEvEN

Banned
خواهشا اینقدر فایلهای Midi نگذارین . فکر کنم اگر بیشتر به موزیک های ÷س زمینه و دکمه و گرافیک و ... برنامه ها اهمیت بدیم خیلی بهتر هست . (البته قصد بدی ندارم)

خودم هم در حال تکمیل چندتا طرح قشنگ گرافیکی هستم و تا چند روز دیگه همینجا می گذارم .

با تشکر

فايل ها MIDI نيستن آقاي عزيز ... در تمام اين آرشيو فقط يک Pack فايل صوتي midi وجود داره ، نه بيشتر . :-?

لطفا بجاي زدن پست هاي بيهوده ، آرشيو رو با دقته بيشتري بررسي کنيد و هر زمان کاري براي ارائه داشتين اينجا پست بزنين .
اين نکته رو جدي عرض کردم خدمتتون و نه تنها براي شما ، براي عامه .

هيچ مايل نيستم تاپيکي که باني تاسيس اون بودم مثل بسياري تاپيک هاي ديگه به آفلاين تاپيک تبديل بشه .

اميدوارم از اين زمان به بعد کاربران با دقت بيشتري پست بزنن .

همچنين امشب به خاطر تذکرتون ، براي رفع و رجوع بخشي از انتقادتون براي دکمه و گرافيک ، پست ديگري هم خواهم زد .

موفق باشيد ...
170fs873542.gif

شادي خاچيکيان

aff - SEvEN

Banned
Crystal Button برنامه اي براي ساختن تکمه در پروژه هاي شما

خب . اينم در جواب به اعتراض که چرا فقط موزيک آپلود مي کنم ...

اينم يه برنامهء کم حجم به اسمه Crystal Button ... هر سه تا تيکه rar شده رو از پيوست دنلود کنين و رو يکش کليک و Extractمي کنيد . حالا يه پوشه دارين به همين اسم که داخلش ستاپه نصب برنامه و شماره سرياله اون هستش .
سايزش کلا هست 1.30 مگا بايت .

عکس تعدادي از کليدهايي که مي باسه نمونه ساختم رو مي بينيد ديگه نه ؟ ... اميدوارم زمينه اي باشه تا اعضا فعاليت بکنن در اين تاپيک ، البته نه به عنوانه اسپم کردن تالار بلکه براي انجام کارهاي عام المنفعه .

شب و روزتون بخير باشه .

شادي

170fs885947.png

پیوست ها

• Crystal Button.part1.rar
    468.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1,377
  • Crystal Button.part2.rar
    468.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1,219
  • Crystal Button.part3.rar
    393 کیلوبایت · بازدیدها: 1,114

silvercover

کاربر متخصص
جناب hosein0251 این تاپیک در ابتدا با هدف گذاشتن چنین آهنگ هایی شروع به کار کرده و در میانه کار بود که سایر موارد بهش اضاف شدن. یکی میتونه آهنگ بذاره ، یکی میتونه عکس بذاره و یکی عناصر گرافیکی. وقتی به مجموعش نگاه کنیم می بینیم که همه چیز داریم.

تشکر.

محمدمهدی

Well-Known Member

جدیدترین ارسال ها

بالا