آدمك !!!!

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

با اجازه‌ي شهرام :wink:

Adamak.gif

فعلا

خوبه و عالی هست من از pad بازها خوشم می یاد.
خودم که عاشق pad هستم .
سحر جون می خای خال خالیشو برات بکشم D:

FashisT

Active Member
آها خوب مچتو گرفتم!
رو عکس من کار میکنی...
167.gif

البته باید بگم عکس جدیدم که تازه گرفتم اینه:(جرات داری روی این کار کن تا حسابتو برسم
179.gif

r_spkent.jpg

فعلا
13.gif

Saman

سلام

شهرام يادت كه هست گفتم روش كار مي‌كنم
34.gif

حالا رو اينم كار ميكنم :wink:

كپي رايت م واسه اينه كه كسي سو استفاده نكنه ( البته ببخشيدها ارزش كار اينتوري ميره بالا
34.gif
)

فعلا

Saman

سلام

تو اين فاصله‌ي اين دو تاپست اين. زدم واي فكر كنم ضايع شده الانه كه شهرام
167.gif

Adamak2.gif

فعلا

babakslt

Member
ایول بابا می بینم حسابی اینکاره شدین... من یه مدت نبودم شما ها خیلی پیشرفت کردین ها.... ایول بابا بچه ها....

شهرام باز هم از این عکسات رو بذار... اگه میتونین واسه منم یه عکس اینجوری بزنین... چون خودم خوب نمی تونم!!!.... ممنون می شم...
سامی.... آفرین.... Gt این رو هم با ماژیک بکش ببینیم چی می شه....

چاکر همه.... تا بعد...

Saman

سلام

بابك ما رو دست كم گرفتي ؟؟؟؟؟؟ :wink:

تو اراده كن و عكستو بزار بقيش با من

فعلا

Gt-Max

Member
babakslt گفت:
ایول بابا می بینم حسابی اینکاره شدین... من یه مدت نبودم شما ها خیلی پیشرفت کردین ها.... ایول بابا بچه ها....

شهرام باز هم از این عکسات رو بذار... اگه میتونین واسه منم یه عکس اینجوری بزنین... چون خودم خوب نمی تونم!!!.... ممنون می شم...
سامی.... آفرین.... Gt این رو هم با ماژیک بکش ببینیم چی می شه....

چاکر همه.... تا بعد...

برای اولین بار افتخار اشنایی و صحبت باهاتون رو پیدا کردم ! نمونه کارتون رو تو ( وکتور غربی ) دیدم فوق العاده هستش ... میشه گفت اولین طرحی بود که ازتون میدیدم و باید بگم در نوع خودش بی نظیره :) رسما به وجود چنین افرادی تو مجید افتخار می کنم یه جورایی مایه افتخار هستید :)
72.gif

خیلی دلم می خواد بدونم این اسکچ رو تو چه مدت زدید و دقیقا از چه قلمی استفاده کردید و کلا ایده و اموزش های اولیه و ... اون طرح ماژیک رو هم 4 دفه از نو کشیدم چون ماژیک به خاطر سر پهنش به گوشه ها پس میداد و سایز بندی رو تغییر میداد و در کل خیلی خیلی زحمت داشت مخصوصا برای زدن یه اتود و یا یه سیاه قلم کلی باید بگشم پاک کنم تا یه طرح به اصطلاح مانگا یا انیم به دست بیارم که خوب این طور که بچه ها استقبال کردن انگاری تو این یکی رشته اصلا استعدادی ندارم...:cry: امکانش هست یه خورده توضیح در رابطه با این جور طرح های مانگا و نحوه و طریقه اصلی رنگامیزی اون بدید ؟ :)
شدیدا منتظر جوابتون هستم
در رابطه با اون کاراکتر فاشیست من نمیدونم ماله شهرام رو ولی من مال خودم رو از یه فلش استفاده کردم که تو یه سایت بود می گردم پیدا کردم حتما بهتون خبرش رو میدم
34.gif

سامان جان طرحت خیلی قشنگ شده من هم کاراکتر خودم رو گذاشتم ممنون میشم اگه یکی هم برای من درست کنی :)

ToFaN

Well-Known Member
Gt-Max گفت:
برای اولین بار افتخار اشنایی و صحبت باهاتون رو پیدا کردم ! نمونه کارتون رو تو ( وکتور غربی ) دیدم فوق العاده هستش ... میشه گفت اولین طرحی بود که ازتون میدیدم و باید بگم در نوع خودش بی نظیره :) رسما به وجود چنین افرادی تو مجید افتخار می کنم یه جورایی مایه افتخار هستید :)
72.gif

خیلی دلم می خواد بدونم این اسکچ رو تو چه مدت زدید و دقیقا از چه قلمی استفاده کردید و کلا ایده و اموزش های اولیه و ... اون طرح ماژیک رو هم 4 دفه از نو کشیدم چون ماژیک به خاطر سر پهنش به گوشه ها پس میداد و سایز بندی رو تغییر میداد و در کل خیلی خیلی زحمت داشت مخصوصا برای زدن یه اتود و یا یه سیاه قلم کلی باید بگشم پاک کنم تا یه طرح به اصطلاح مانگا یا انیم به دست بیارم که خوب این طور که بچه ها استقبال کردن انگاری تو این یکی رشته اصلا استعدادی ندارم...:cry: امکانش هست یه خورده توضیح در رابطه با این جور طرح های مانگا و نحوه و طریقه اصلی رنگامیزی اون بدید ؟ :)
شدیدا منتظر جوابتون هستم
در رابطه با اون کاراکتر فاشیست من نمیدونم ماله شهرام رو ولی من مال خودم رو از یه فلش استفاده کردم که تو یه سایت بود می گردم پیدا کردم حتما بهتون خبرش رو میدم
34.gif

سامان جان طرحت خیلی قشنگ شده من هم کاراکتر خودم رو گذاشتم ممنون میشم اگه یکی هم برای من درست کنی :)
اين يه بابك ديكست
اون يه بابك ديكست
iQ

Saman

سلام

جيتي جان اون به روي چشم ولي يه نكته اين آقا بابك فاميليش سلطاني هستش نه عمادي
34.gif

فعلا

irania

Member
بابا یکی بیاد اینا رو ببره آرایشگاه :lol: بدجوری موهاشون بلند شده!!!

Saman

سلام

اينم خدمت جي تي البته ببخشيد كه تا حدودي شبيه خودش نشده ولي خوب وقت كم و حوصله هميشگي هم بر باد رفته!!!!!!!! در ضمن من فقط سرو كار كردم .
( حالا سر فرصت psd شو واست آپ ميكنم )

فعلا

آخرین ویرایش:

FashisT

Active Member
نمونه کارتون رو تو ( وکتور غربی )
107.gif
107.gif

بابی این حرفها؟
171.gif

سامان خودت بیا جلو
111.gif

و برای اینکه زیاد کتک نخوری سورس این رو در اختیار من بزار!
ولی بی شوخی با حال درش آوردی تبریک میگم
23.gif

..........................
یه پیشنهاد : چطوره یه مسابقه تشکیل بدیم و هر کی یکی از کاراکتر های سولت پارک رو انتخاب کنه و بشینه اونو با فتوشاپ بکشه و بعد از اون کاراکتر های هم رو بکشیم اینجوری هم یه تمرین کردیم و هم نفری یه کاراکترداریم
21.gif

اگه موافق هستید از همین پستم یه تشکر کنید که از بحث تاپیک هم دور نشیم تا بفهمیم چند نفر موافقا!
اگه کاراکتر های سولت پارک هم ندارید مشکلی نیست من در تاپیک مربوطه اش قرار میدم!
27.gif

فعلا
13.gif

Saman

سلام

آخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خخ‌خ!!!!!!
يواش بابا من كه سورسشو واست سند كردم!

منم موافقم فكري خوبيه !! ( نفس كشششششششششش
111.gif
)

فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا