آدرس كنترل پنل Onlinenic چي هست؟

من يك دامين در Onlinenic دارم اما نميدونم از چه صفحه اي براي وارد شدن به بخش تنظيمات دامنه مذكور استفاده كنم. ( User و Pass دارم ) اما URL مورد نيار را بلد نيستم.

آخرین ویرایش:

R_chizari

Active Member
طبق قوانين سايت از عناوين مناسب براي تاپيكهاي خود استفاده بفرماييد !

عنوان تاپيك خودتون رو لطفا ويرايش كنيد.

چيذري

R_chizari گفت:
طبق قوانين سايت از عناوين مناسب براي تاپيكهاي خود استفاده بفرماييد !

عنوان تاپيك خودتون رو لطفا ويرايش كنيد.

چيذري

ميبخشيد جناب چيذري

به نظر شما اين عنوان مغايرتي با محتواي تاپيك داره؟

R_chizari

Active Member
قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

با توجه به قانون فوق (که فرض بر این است که هنگام ثبت نام مطالعه فرموده اید) من نوعی وقتی تاپیک شما رو میخونم نمیدونم :
1- Onlinenic چی هست ؟!
2- Onlinenic یعنی شما دارید خبر میدید یا سوال دارید ؟!
3- Onlinenic یعنی مربوط به این انجمن هست یا نه ؟!
...
یعنی سرگردانی خواننده قبل از وارد شدن به تاپیک شما یعنی به هم خوردن نظم انجمن از لحاظ موضوعات تاپیکها یعنی دیرتر نتیجه گرفتن خود شما چون کاربران کمتری به تاپیک مراجعه میکنند .

طبق قانون برای کاربران جدید باید اخطار داده بشه که من ندادم و فقط یادآوری و درخواست کردم تازه شما عضویتتون مربوط به سال 2004 هست و با توجه به تاریخ و تعداد پست هاتون جدید هم محسوب نمیشید :)

حالا اخطار میکنم تا تاپیک رو حذف نکردم لطف کنید موضوع تاپیکتون رو درست کنید!
این یک ! دوم اینکه قوانین جاری موقعی که چند سال پیش وضع شدن راجع بهشون بحث شده و موقع بازبینی هم حسابی در موردش توی همین انجمنها گفتگو و تبادل نظر شده و دیگه قرار نیست تک تک راجع بهش توضیح مجدد داده بشه و عضویت هر کاربر به معنی پذیرش اونها هست. انتظار هست کاربران خودشون رعایت کنند.

با سپاس
چیذری

لینک قوانین (برای چندمین بار) برای دوستانی که کمتر توجه کردن یا فراموش کردن :wink: :

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=4159

R_chizari گفت:
قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

با توجه به قانون فوق (که فرض بر این است که هنگام ثبت نام مطالعه فرموده اید) من نوعی وقتی تاپیک شما رو میخونم نمیدونم :
1- Onlinenic چی هست ؟!
2- Onlinenic یعنی شما دارید خبر میدید یا سوال دارید ؟!
3- Onlinenic یعنی مربوط به این انجمن هست یا نه ؟!
...
یعنی سرگردانی خواننده قبل از وارد شدن به تاپیک شما یعنی به هم خوردن نظم انجمن از لحاظ موضوعات تاپیکها یعنی دیرتر نتیجه گرفتن خود شما چون کاربران کمتری به تاپیک مراجعه میکنند .

طبق قانون برای کاربران جدید باید اخطار داده بشه که من ندادم و فقط یادآوری و درخواست کردم تازه شما عضویتتون مربوط به سال 2004 هست و با توجه به تاریخ و تعداد پست هاتون جدید هم محسوب نمیشید :)

حالا اخطار میکنم تا تاپیک رو حذف نکردم لطف کنید موضوع تاپیکتون رو درست کنید!
این یک ! دوم اینکه قوانین جاری موقعی که چند سال پیش وضع شدن راجع بهشون بحث شده و موقع بازبینی هم حسابی در موردش توی همین انجمنها گفتگو و تبادل نظر شده و دیگه قرار نیست تک تک راجع بهش توضیح مجدد داده بشه و عضویت هر کاربر به معنی پذیرش اونها هست. انتظار هست کاربران خودشون رعایت کنند.

با سپاس
چیذری

لینک قوانین (برای چندمین بار) برای دوستانی که کمتر توجه کردن یا فراموش کردن :wink: :

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=4159

جناب چیذری سلام عرض شد
فرمايشات شما كاملا صحيح و منطقي ميباشد.
با بيان مطالب بالا متوجه كل قضيه شدم. به روي چشم همين الان موضوع را تغيير ميدهم.
مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا