آخر اينترنت كجاست؟(جالبه)

MrMohi

Active Member
Peyman-Pop گفت:
آقا موهی‌ و باقی‌ دوستان، صحبت هایی‌ که به این تاپیک مربوط نمی‌شد رو حذف کردم تا مسیر تاپیک عوض نشه .

آقا موهی‌ شما با آقا ایمان لطفا فقط در همون تاپیک اعتراض بحث کنید و بحث تاپیک های دیگرو منحرف نکنید .

هنوز از بحث شما و آقا ایمان هیچ نتیجه گیری نشده، پس لطفا کمی‌ رعایت کنید .

پیمان

میگم شما که بلدید بحث های منحرف رو حذف کنید پس چرا بحث هایی که در تاپیک اعتراض من مطرح شد و موضوع تاپیک رو منحرف کرد رو حذف نکردید ؟

Mohi Design

Member
نه بابا آتاري چيه ؟؟

ما جزو اولين كسايي بوديم كه توي ايران كامپيوتر داشتيم :) :)

من 5-6 سالم بود كه بابام يه روز اومد خونه يه كامپيوتر 33 همراش بود ... خريده بود 250 هزار تومن ...

Mohi Design

Member
آتاري ---> ميكرو ---> سگا ---> playstation ---> پلي استيشن 2 و بعد هم كامپولوتر ...

واي كه چه صفايي داره ... من هنوز آتاريمو دارم ... هر از گاهي مي زنه به كلم مي شينم بازي مي كنم ... (بازي واليبالش) :)

Peyman-Pop

Active Member
میگم شما که بلدید بحث های منحرف رو حذف کنید پس چرا بحث هایی که در تاپیک اعتراض من مطرح شد و موضوع تاپیک رو منحرف کرد رو حذف نکردید ؟

آقا موهی‌ اگر قرار میبود بحث های اضافه در اون تاپیک رو حذف کنم تمامی‌ ارسال هارو باید حذف می‌کردم .

این بحث هم تموم شدست لطفا ادامه ندید .

پیمان

Salar

Active Member
Mohi Design گفت:
نه بابا آتاري چيه ؟؟

ما جزو اولين كسايي بوديم كه توي ايران كامپيوتر داشتيم :) :)

من 5-6 سالم بود كه بابام يه روز اومد خونه يه كامپيوتر 33 همراش بود ... خريده بود 250 هزار تومن ...

اولين بار من داشتمش :lol: ... برام آوردن كه تست كنم... :roll:

بنظرم باید بریم از کسی یا کسانی که اینترنت رو کشف کردن بپرسیم...

....

اول و آخر اینترنت همون سرور اصلی هست!
والسلام و ...

banned

Member
ولي خيلي آواتار قشنگي داريد اقا پيمان ! نميدونيد چشم كيه ؟ شايد يه روز لازم شد بالاخره ........

aghahamidgol2

Active Member
آخر و اول اينترنت اصلا خودم هستم حرفي داريد بياييد جلو (عجب بچه پرويي) :)

mahyar_nel

Active Member
aghahamidgol2 گفت:
آخر و اول اينترنت اصلا خودم هستم حرفي داريد بياييد جلو (عجب بچه پرويي) :)
شما ؟ شما كي هستيد ؟ اول و اخر كجاست؟ اينجا كجاست ؟ اصلا من كي هستم؟
اينجاست كه ميگن طرف رسيده به اخر اينترنت و قاطي كرده

aghahamidgol2

Active Member
مهيار جان اينجا وسط هاي اينترنت هست اما من آخر اينترنتم نمي دونم مي فمي يا نه الان هم قرن 21 هست :)
من اما تو قرن هاي جلو تر سير مي كنم افتاد حالا

Peyman-Pop

Active Member
ببين اسم ما محي الدين هست ميگيم محي ؟؟؟

خوب پسر خوب اسم شما اینه اسم اون موهی‌ دیگه تا جایی‌ که من می‌دونم این نیست محمده.

منم اون موهی‌ رو صدا کردم که نه شمارو :wink:

پیمان

salmanclever

Well-Known Member
سلام
آخر اينترنت خودمم و بتركه چشم حسود
فكر كنم سن ما قد نده كه آخر اينترنت رو ببينيم و لي انشا الله اين اينترنت آقبت به خير بشه
در ضمن علي جان از بسي براي كنكور خوندي فرمول حل كردي كه ديگه همه چيز رو از روي فرمول حل ميكني بابا endفرمول وقت كردي سن پرتغال فروش هم حساب كن
سلمان...

جدیدترین ارسال ها

بالا